Şimdi Ara

Pril Gold Bulaşık Makinesi 54 Tablet 28 TL [ HepsiBurada ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
5.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 1 de sipariş geçtim şimdi teslim ettiler bu ne hız şaşırdım
    Üretim tarihi 2019/8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    Yeni üretimmiş, bayat ürün göndereceklerine ihtimal vermemiştim. Hayırlısı olsun
  • tam da makine deterjanı lazım dı bakınıyordum. bu fırsat iyi geldi pril daha önce hiç kullanmadık ama hem burada ki hem hepsiburada ki yorumlar gayet olumlu 2 tane aldık bakalım. teşekkürler bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 24 Ekim 2019; 12:48:47 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam konu için

• quote:

Orijinalden alıntı: Multe

jel deterjanlarda genel olarak karartma ve sasartma muhabbeti var sanki bizde 3-4 aydır jel kullanıyorduk aynı durumla bizde karşılaştık malesef
    Hocam tam olarak nasıl bir karartma? Hiç böyle bir şeye denk gelmedim. Hep Pril Jel kullandım bu arada. Teşekkürler

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Karartma derken matlaştırma gibi diyim hocam piril ürünlerinden hiç almadım bu zamana kadar makine için ilk defa aldım tablet olarak umarım memnun kalırız.
  • teşekürler arkadaşlar bende aldım, normalde annem finish quantom'dan başka kullanmıyor ama son zamanlarda pril sanki çok iyi bir çizgide gidiyor gibi
  • Bende hep Fairy Platinium kullanıyordum ama malum son zamlardan sonra uçtu fiyatı. Şuan 3-4 aydır Pril Gold kullanıyorum. Memnunum. Sonuçta Fairy'nin tanesi 1 TL' den fazlaya geliyor. Pril Gold çok daha ucuza denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 24 Ekim 2019; 13:17:14 >
  • bu fiyata kaçmaz. teşekkürler.

• Teşekkürler
  • Çok iyi fiyat ben de aldım 2 adet.haber veren arkadaş sağolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler 2 adette ben aldım

• Teşekkürler 2 adette ben aldım, hala stok gözüküyor.
  • 2 adet aldım teşekkürler.
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Multe

bu tarz ürünlerde çok aşırı stoğu sağlıklı bulmuyorlar hocam sen bilirsinde hergün makine çalışsa bile elinde yaklaşık 4 aylık ürün var
    Hergün çalışsa bile derken.. hocam valla bizde hergün calisiyor. Her gün çalıştırmayan mı var?

• acar85 kullanıcısına yanıt
    Bizdede 30 günün garanti 26 sı çalışır arkadaşın elindeki stoktan dolayı öyle bir tabirde bulundum 4-5 aylık stok elinde olduğu için genelde uzun vadeli almayı önermiyolar muhabbeti dönüyordu konularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bende hep Fairy Platinium kullanıyordum ama malum son zamlardan sonra uçtu fiyatı. Şuan 3-4 aydır Pril Gold kullanıyorum. Memnunum. Sonuçta Fairy'nin tanesi 1 TL' den fazlaya geliyor. Pril Gold çok daha ucuza denk geliyor.
    istegelsin kampanyası vardı(istanbul içi) fairy aldım dün 115 adet 70 tlye .

O olmasaydı bende pril alcaktım .

doğrudur hocam piyasa şartlarında 1 tlyi geçti adeti .
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    İyi denk getirmişsimiz hocam. Ama istegelsin İzmir'de yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.