Şimdi Ara

PRIEST MASTER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • holy waterden baska ne gereklıdır acaba bılen bırı yazarmı?

• jewel powder gereklı kardesim bende 2 gun once actım pathosda 62 olcam az kaldıı sımdı de jungment kagındını acacam :)
  • cok saol kardesım
    pekı son 1 soru daha nerde actıracam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VestMaster -- 2 Kasım 2006; 16:08:26 >
  • 10 ar tane opal sapphire crystal ve holy water of temple

luferson da dark mare bi abinin yanında güzel bi abla war ordan 2nd job change adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRojka -- 2 Kasım 2006; 16:17:54 >
  • o jewelı yaptırmak ıcın zaten 10 safır 10 crıstal 10 opal ıstıor bunu bıldıgını sanıyordum ve prıest nırvenadan acılıor
  • quote:

Orjinalden alıntı: trojka

ne jewel i ya
    10 ar tane opal sapphire crystal ve holy water of temple

... priest master sky mı öyle bişi war ordan açtırcan galiba...
  • hepınızeayrı ayrı tesekkurler
  • holy water ler çok ucuzladı walla iyi zamanı yakaladın
  • bak ben actırdım sana tam yerını soyleyım hanı bır gorev alıorsun ya ınn o taraf ta orada bır prıest nırve na yazar oradan alcan ok ve jewel of powder dıe bır sey olması lazım o nu yaptırmak ıcın de 10 opal 10 safır 10 crıstal lazım bu kadar konuyu buyutmeyın
  • 10 ar tane Opal,Safir,Crstyal gereklidir ve Holy walter temple..PrieST Master Skydan açtırabilirsin,hayırlı olsun
  • pathosda cep yakar oldu 150 mıl :D ben de bugun anca 100 mıl den aldım 62 skıll nı de actrıracam az kaldı ondan aldım zaten ıı onun acıgınıda kapattım bugun boss keserek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.