Şimdi Ara

Prey (2017) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
3
Favori
16.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Preyin güncelleme öncesi ve sonrasındaki 4k 1080 ti performansı videodaki gibi olunca fazla bir söze gerek kalmıyor.Tek gpuda en güçlü kartlardan birisi olsada güncel sürümünde yer yer 60 fps altını görebiliyor.Yarı gücündeki bir kart benzer performans sunuyorsa kullanıcıları bu kartı boşuna alıyor demektir.Performans olarak overclock olsa dahi belirli bir kazancın ötesine geçilemiyor.

Bu videoda güncelleme öncesi kayıt aldığım 4K Very High ayarlardan kısa bir performans ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 18 Mayıs 2017; 23:28:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda F12 tuşuyla aldığımız ekran görüntüleri hangi dosyada ? Bir türlü kullanmıyorum.Not:Oyun Steam'de değil.Anladınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşom21

Oyunda F12 tuşuyla aldığımız ekran görüntüleri hangi dosyada ? Bir türlü kullanmıyorum.Not:Oyun Steam'de değil.Anladınız siz

Valla bulamadım ben frapsla ss aldım.
  • Gtx 970 var kartım ilk defa morelimi bozdu bir de en az ikisene ömrü var diyorlardı artık 1070 almanın yolu gözüktü hiç umut yok mu gtx 970 bundan sonraki oyunlar Prey gibi gelirse yandık

• cole61 C kullanıcısına yanıt
    İlerde mermi yapılacak makina buluyon ordan yapacaksın

• Huntress Boltcaster silahının ne işe yaradığını bilen var mı? Ben çözemedim de.
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz ekipman silahtan daha çok hasar gücü olmayan bir crossbow, kullanımı ise insan ve insan olmayanlara herhangi bir hasarı olmadığından daha çok ulaşmak istediğiniz yerlerde bulunan tyhponların dikkatini çekmek ve okları attığınız yere yönlerdirilmesini sağlamak için kullanılıyor.Oyun tarzınıza göre oyun sonuna kadar kullanabilir yada hiç kullanmayabilirsiniz.Ben bu aracın craft planını aldıktan sonra envanterimden kaldırdım çünkü hiç kullanma gereği duymadım.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Bi' de ben oyunu normal zorlukta oynadım ama bir yere geldikten sonra ilerleyemedim. Şimdi baştan başlayacağım. Var mıdır tavsiyeleriniz? Skill'ler konusunda vs...
    Hocam oyuna tekrar başlayacak olsaydım tyhpon yetenekleri yerine tamamen human yeteneklerini geliştirerek ilerlerdim çünkü yetenek dağılımı hem oyun sonunu etkiliyor hemde tyhpon yetenekleri fazla overpower olunca oyun bir yerden sonra en zorlu tyhponlara bile tek atıldığından çok kolaylaşıyor.

Yetenekler dışında oyun tarzınızda ilerleyişde etkili olacaktır ,oyunu hiç neuromod kullanmadan bile bitirmek mümkün hatta bununla ilgili bir başarım dahi bulunuyor :)Oyunda mümkün olduğu kadar gezer alternatif yollar keşfederseniz hem bazı gizli yan görevlere ulaşırsınız hemde oyunu daha keyifli hale getirirsiniz.Bu sıradada edindiğiniz planlar ve craft malzemeleri ile birlikte hem karakterinizi geliştirir hemde bolca mühimmata sahip olursunuz.

Sağol hocam. Siz hangi zorlukta bitirdiniz?
    Normal zorlukta başladım sonra tüm yetenekleri açınca biraz zorlasın diye en zora geçerek bitirmiştim:)

Maşallah. :) Bakim ben nasıl ilerleyeceğim.
  • 126 tl civarı alınıyor oyun ama kararsız kaldım iyi bir hikayesi varmış ağir bi ingilizce isterse kötü olur..oyun her seyi yaparsan 40-50 saat civarı sürüyormuş .

Muhtemelen türkçe çevirisi olacak bir kaç aya ..hem fiyat düşer hemde türkçe oynarım diye düşünüyorum.

Ya da hiç bekleme al diyorum ..

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hikayeyi özetlediğiniz için çok çok teşekkür ederim benim hikayede takıldığım noktalar oldukça size danışmak isterim birincisi kardeşi olan Alex deneyde morganı zoraki mi deneye tabi tutuyor yani benim orta İngilizcem ile Alex düşmanımız gibi geliyor bu konuyu açıklarsanız memnun olurum spoiler olacaksa özelden de atabilirsiniz tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Hocam öncelikle hikayeyi özetlediğiniz için çok çok teşekkür ederim benim hikayede takıldığım noktalar oldukça size danışmak isterim birincisi kardeşi olan Alex deneyde morganı zoraki mi deneye tabi tutuyor yani benim orta İngilizcem ile Alex düşmanımız gibi geliyor bu konuyu açıklarsanız memnun olurum spoiler olacaksa özelden de atabilirsiniz tekrar teşekkürler

Alex ve deney hakkında pek detaya girmek istemiyorum çünkü oyun sona doğru açılacak ve bunu kendiniz öğrenmelisin daha zevkli olur ama olur da oyun biter anlamazsınız sorularınızı açıklarım.Size tavsiyem Alex hakkında erken bir fikir edinmeyin sanıldığı kadar kötü bir karakter değil Alex.Oyunu oynarken her yeri gezin sadece ana hikayeye odaklanmayın yan görevlerde verdiğiniz kararlar bile sona etki edecek çünkü,uzaya çıkın her yeri gezin,istasyonda bakmadık yer,okumadık mail,kontrol edilmemiş mürettebat bırakmayın.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍

• Oyundaki renk paleti muhteşem. Arkane Studiosun yaptığı her oyun güzel gerçi. Şu ss lere bakıpta etkilenmemek elde değil.
    Prey (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 19 Mayıs 2017; 20:51:58 >
    Sese ve harekete duyarlı Cystoid adlı tayfunlara karşı çok etkili o silah. Hepsi okun peşinden gidip patlatıyor kendini.
  • Repo man gorevi bugli yapamadim kasperi bulamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jaxsoa

Repo man gorevi bugli yapamadim kasperi bulamiyorum

Talos Exterior'da arayın dediyse,Arboretum girişi etrafında gezin aşağıda videosu var bakarsınız.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.