Şimdi Ara

Prey (2017) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
3
Favori
16.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gormustum bu videoyu ama yok hocam her yere baktim 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaxsoa

Evet gormustum bu videoyu ama yok hocam her yere baktim 😔

O zaman görevin Shuttle Bay ayağından önceki kaydını yükleyip oradan tekrar oynamaya başlayın,normal de Kaspar'ın Talos 1'de olması lazım ama bazı kişilerde Exterior'da oluyor.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. İngilizcem biraz kıt olduğu için oyunun ayrıntılarını kaçırabiliyorum.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Hocam Human ya da typhoon olmayı nasıl seçiyoruz? Aşağıdaki menü ile mi yoksa başka bir şekilde mi?

Prey (2017) [PC ANA KONU]
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Aktifleştirdiğiniz yeteneklere göre karakteriniz şekilleniyor hocam başka bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.Oyun ilerleyişinizde seçmiş olduğunuz yetenekler doğrultusunda oluşan durumu status kısmından gözlemleyebilirsiniz.

Hocam resimde 4000 Neuromods yazıyor. :) Hile mi yaptınız?
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

Evet:) Fling hile kullandım.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Oyunu silin bence.O şekilde oynadığında hiçbir anlamı kalmıyorki.Ben sağdan soldan çer çöp kullanıp gıdım gıdım mermileri nasıl az kullanırım veya neuromodsları nerde kullanacam diye kafa patlatmadıkça ne anladım bu işten.
  • Aynen hocam. Üç-beş parça çöp bulacam diye çöplükleri karıştırmaktan helak oldum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Oyunu silin bence.O şekilde oynadığında hiçbir anlamı kalmıyorki.Ben sağdan soldan çer çöp kullanıp gıdım gıdım mermileri nasıl az kullanırım veya neuromodsları nerde kullanacam diye kafa patlatmadıkça ne anladım bu işten.

Bir yaratigi gecemedim ilk baslarda o yuzden kullandim

• Bende çok fena takıldım artık o kadar çok geçemedim ki bölümü oyunu bırakma kararı aldım sayılır yani mermi yok yaratıklar çok güçlü çıldırmak üzereyim yani
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    Hocam siz nereyi geçemediniz. Ben Technopat diye bir robotu geçememiştim. Sizin gibi ne mermim vardı ne de bombam. Şimdi baştan başladım. Daha dikkatli ilerliyorum, mermileri boşa harcamamaya çalışıyorum.
  • Oyun cidden zor.Bu yüzden girmediğiniz köşe bucak kalmasın.Mermiler oyunda çok önemli.Gerekli olmadıkça kullanmayın.
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Hocam alevli yaratıklar geldi nova tarzı şeyler atıyorlar ve 2 taneler bölüm adını tam hatırlamıyorum şuan ama cidden ölüm gibi yani etrafta hiç bir şey yok ve o taraftan gitmek zorundayım çıldırmamak elde değil zaten geriliyorum birde üstüne bunlar oluyor üzülüyorum
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de geçemediğim bir yer vardı. İkinci kez başladım; artık oyunu öğrendiğim için daha az mermi harcadım, daha az medikit harcadım. Kolayca geçtim geçemediğim yeri. Sıkma canını, tekrar başla, yavaş yavaş ilerle; eminim geçersin.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle birşey gösteriyor ben neyim şimdi?
    Prey (2017) [PC ANA KONU]
    Tamamen typhon özellikli bir karakter oluşturmuşsunuz bu yüzden etraftaki turretler ve diğer anti-human araçları sizi düşman olarak algılayacaktır.Turretler için machine mind ve hack yeteneklerini açmaya çalışın bu yetenekler sayesinde oyun boyu size tehdit oluşturmayacaklardır.

• arkadaşlar beynim yandı hikayeyi anlamaya çalışıyorum şu konuları açıklık getirin bana lütfen 1 .sorum ben uzayda test merkezinde çalışıyorum fakat bana neden dünyada yaşadığımı göstermek istediler sonuçta gönüllü teste tabi tutuluyorum 2.siz video paneldeki kişi ben isem oyanadığım karakter kim 3. alex ne yapmaya çalışıyor ocak aralık bunlar kim ya da bu saldırı olmadan önce ocak, aralık gibi konuşan makinalarımı yarattım lütfen özel veya burdan fazla spoiler vermeden bana açıklar mısınız oynu zevkli oynamak istiyorum...şimdiden teşekkürler saygılar
  • Oyunu bitirdim,çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.Kötü ile idare eder arasında kaldığım bir oyundu.Çok sevdiğim tema/konu olmasına rağmen beni hiç sarmadı...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.