Şimdi Ara

Prey (2017) [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
337
Cevap
2
Favori
12.853
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Prey (2017) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4091 Mesaj

Çok iyi bir oyun ile karşılaşacaksınız. Açık dünya bilim-kurgu korku oyunu olmuş gerçekten. Yer yer retro havaları da var. Harita tasarımı ve kullanımı Dishonored oynadıysanız çok seveceksiniz. Heh son olarak size bir ipucu vereyim, yukarıdaki videoda çalan müziği duyduğunuzda saklanın. Zaten oynamaya başlayınca bu dediğimi unutacaksınız, o yüzden pek spoiler sayılmaz. Bende oyuna ait güzel bir ost paylaşayım.

|
    |
    -RAUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    Muazzam bir oyun herkese tavsiye ederim 2.si de çıkacakmış ama iptal edilmiş boş beleş oyunlar yerine neden bu tür güzel oyunlara destek gelmiyor anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yanlış bilgi hocam. İptal olan 2006'da çıkan ilk Prey oyunun devamı olacak oyundu. Bu oynadığımız oyun ise seriye reboot olarak yapıldı. Harika bir trailer ile duyrulmuştu, bayağı bekleyeni vardı. Sonra yapımcı firma başka bir oyun yüzünden mahkemelik oldu, kapanma durumuna geldi falan. Sonra seriyi Dishonored'ı yapan Arkane Stüdyosuna verdiler, ortaya da bu şahaser çıktı. Hem Dishonored 2 pek tutmamışken şuanda Prey'in ikinci oyununu yapıyorlardır büyük ihtimal. Birde duyrulan başka oyunları var ama pek ilgi çekici değildi.

İptal olan Prey 2 Fragmanı

|
    |
    JustKiddingBuddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6244 Mesaj
    Arkadaşlar oyunda save problemi var mı ? ona göre satın almayı planlıyorum hazır indirim varken. Save yaptıktan sonra oyuna girmiyor 2.ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 31 Ekim 2019; 19:4:52 >

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    4091 Mesaj

30 saatlik oyun süremde her hangi bir sorun ile karşılaşmadım. Yanlış hatırlamıyorsam hatta quick save vardı F5 ile sanırım. Korsan sürüm ile ilgili olabilir sorununuz.
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    2891 Mesaj

Yan görevleri de kaliteli, etrafı keşfetmekte çok keyifli. Ayrıca bu ikisi de ana hikaye hakkında ekstra bilgi sağlar, tavsiye ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: CheKD

Yan görevleri de kaliteli, etrafı keşfetmekte çok keyifli. Ayrıca bu ikisi de ana hikaye hakkında ekstra bilgi sağlar, tavsiye ederim.
    Tamam ama hangi ana görevde durmalıyım ? Şuan gust a girmem gerekiyormuş. Kafaya takılan psikotik cihazı aldım.

• Yarbay
    2891 Mesaj

Ben oynarken genelde ana görevi hep sona bırakıyordum. Bölgelerde güvenlik odaları var, oradaki bilgisayarlardan yaşayanların yanına gidiyordum, ölenleri bulup kaydediyordum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: CheKD

Ben oynarken genelde ana görevi hep sona bırakıyordum. Bölgelerde güvenlik odaları var, oradaki bilgisayarlardan yaşayanların yanına gidiyordum, ölenleri bulup kaydediyordum.
    O zaman ana görevde ilerlemeden, her bölgeye gidilebiliyor aşağı yukarı anladım. Zaten ana görevler talos 1 de gitmedik yer bıraktırmıyormuş. Ama öncesinde gitmek daha iyi herhalde.

• Yarbay
    4091 Mesaj

Oyunu bitirdiğimde aşağıdaki mesajı yazmışım hocam. Yardımcı olabilir.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138409293
    |
    |

Bazı gizli yerler var, onları bulunca hikaye daha da açılıyor. Ben her yeri araştırarak oynayıp ana görevi olabildiğince ağırdan almıştım.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 23 Kasım 2019; 20:45:3 >
    |
    |

• Yarbay
    2611 Mesaj
    Oynamadığım her günü salaklık olarak haneme yazıyorum. Bu nasıl bir efsaneymiş böyle. Hikaye twist üzerine twist. Bol bol bilimkurgu sosu. Oynanış muazzam. Keşfetme hissi muazzam. Exp olayına girmeden bir yandan basit bir yandan da o kadar kompleks bir oynanış, gelişim. Hikayenin değme bilimkurgu filmlerine taş çıkarması. Oynanışın hızı, aksiyonunun doyuruculuğu, envanter çeşitliliği, menülerin akıcılığı, inventory sistemi. Neuromodların hikayenin hem kilit noktası olması, hem de oynanışa etkisi... Ben nereden bilebilrdim bu kadar underrated bir oyun olduğunu. Bunu ödüle boğmayan her critic satılmıştır net.

Arkane in açık ara en iyi işi. Yemişim dishonored'ı lan böyle bir şey olamaz ya. Akşam olsa da o uzay istasyonuna geri dönsem :S

Aramıza hoşgeldin hocam. Umarım devam oyunu yapılıyordur. Son yılların sürpriz oyunlarından oldu benim içinde. Korku desen var, Gerilim desen var, Bilim-kurgu desen dibine kadar var.
    |
    |
    kubillian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tekrar steamden kurdum, doğal olarak buluttan kayıt dosyalarını indirdi. oyuna girince hepsini sildim ve sıfırdan yeni oyun (New game + değil) dedim. Kendi odama gelesiye kadar test merkezinde, ilk haritada sıkıntı yoktu. ikinci bölümde kendi odamın olduğu haritaya gelince dışarıda patlama olmadı, etrafta ölü yaratık cesetleri vs vardı, turretler yoktu derken odaya çıktım karşımda Mikhaila Ilyushin karakteri var. (Bilmeyen için ilerleyen bölümlerde kurtardığımız odamıza gelen bir karakter) dolaplara vs baktım sıfırdan başlanmış gibi değil de, bitirilmiş bir harita da oynadığımı farkettim.

Dosyaları doğruladım yeniden başladım ama hep aynı şey oluyor. ilk bölüm sıfır sonra bitirilmiş harita gibi. "New game +" modunda da başlamıyorum ama bir türlü sıfırdan başlayamıyorum.

Birde, steamden bulut özelliği tikini kaldırsam da kayıt dosyalarım geri geliyor. Manuel olarak Windows'dan sildim geri geliyor.

Biliyorum çok saçma ama nasıl düzeltebilirim size de oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 15 Temmuz 2020; 13:37:55 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.