Şimdi Ara

PREMIUM SAATLİ OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar daha önce biri gold birisi de bronz olmak üzere 2 kere premium aldım. Ve tekrar almayı şimdilik düşünmüyorum. Artık tadı kaçtı çünkü. Bence premium üyelik saatli olmalı, o şekilde olsa tekrar alırım. Niye mi çünkü ben bu oyunu ancak akşamları ve gece saat 3'den sonra oynayabiliyorum. Ve geceleri malum her sabah dc olmaktan bıktık şimdi bir de buna akşamlarda eklendi. 30 gün üye olsam bunun toplasan 2 gününü bile oynayamam bu şekilde. Siz ne dersiniz bağlı kaldığın saate göre para ödeyeceksin. KO'nun kapatmadığı kapatamadığı açıklarının acısını sen çekmeyeceksin. Tamam itemin olmayacak belki (benim var ama hepsi emek sonucu) ama en azından dupe, koxp sorunları yüzünden parasını ödediğin oyunun hakkını alamamazlık olmayacak. Siz ne dersiniz, daha güzel olmaz mı ?

• evet güzel olurdu mesela 30 gün premium 30x24 saat 720 saat yapar. bunun yarısı olarak saatli premium alınsa 360 saat olarak mesela güzel olurdu. aynı fiyata ister 30 gün premium ister 360 saat premium alacaksın süper olur. 360 saat diyorum 720 olursa kimse 30 gün almaz 30 gün premium olur 50-60 güne kayar
  • Bunları Bi sen Düşündün k2 düşünemedi demi??Adamlarda Kendi çıkarlarını gözetiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.