Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
88
Favori
117.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorrento

Merhaba,

Amerikan filmlerinde gördüğümüz müstakil evler de prefabrik midir? Çok güzel görünüyorlar.
    iyi günler
    80metre zemin üzerine  Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... bu tarz çatı katlı prefabrik ev yapmayı düşünüyoruz. Fiyat bilgisi sitede yok

• quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

iyi günler
    80metre zemin üzerine  Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... bu tarz çatı katlı prefabrik ev yapmayı düşünüyoruz. Fiyat bilgisi sitede yok

Alıntıları Göster
    İyi günler. İki katlı 130 metrekare prefabrik ev yaptırmak için izinler toplam ne kadara mal oluyor. Orduda belediye hemen yandaki arsaya 3 katlı ev için toplamda 35bin tl izin parası tutar demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: AbrekJAN

İyi günler. İki katlı 130 metrekare prefabrik ev yaptırmak için izinler toplam ne kadara mal oluyor. Orduda belediye hemen yandaki arsaya 3 katlı ev için toplamda 35bin tl izin parası tutar demişti
     Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

merhabalar,

49 m2 ekteki resimdeki evin maliyeti nedir?

duvarları en az 10 yada 17 cm istiyoruz
    kar lı bölgede oturulacaktır. karyükü m2/200 kg.

• Mihmander kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar minimum 50 m2 maksimum 70 m2 tek katlı bir prefabrik yaptırmayı düşünüyoruz köye. Her şey dahil ne kadar tutar fiyat bilgisi olan var mı? zemini, elektriği, suyu vs. (arsa var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnefe2015

arkadaşlar minimum 50 m2 maksimum 70 m2 tek katlı bir prefabrik yaptırmayı düşünüyoruz köye. Her şey dahil ne kadar tutar fiyat bilgisi olan var mı? zemini, elektriği, suyu vs. (arsa var)

M2 maliyeti 450 ila 1000 tl arasi degisyor. Sinif sinif.

Subasman ve resmi izinler haric.
  • konu guncel midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Merhaba,

Amerikan filmlerinde gördüğümüz müstakil evler de prefabrik midir? Çok güzel görünüyorlar.
    Bunu sormak için gelmiştim

Bir de kışın beton kadar sıcak tutar anladık. Peki ya yazın beton kadar serinlik sağlar mı? Biliyorum beton evler de bir taş ev kadar serin değil. Prefabrikler bunun neresinde? Amerikalıların sürekli havalandırma kullanmalarının sebebi şımarıklık mı yoksa prefabrikler bunu gerektiriyor mu?
  • benim sorumda prefabrik evde topraklama yapılıyormu?
  • 4+1 prefabrik ev var mı sitenizde göremedim varsa hem Tek hem çift katlı projeleri atabilir misiniz acaba
  • Çok güzel olmuş tebrikler. Prefabrik ev konusunda https://www.yamanprefabrik.com/ firmasını tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur7060 -- 29 Ocak 2019; 7:0:5 >
  • bu prefabrik evler neden bu kadar pahalı?nerdeyse normal yapı fiyatına o zaman neden insanlar bunu tercih etsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

bu prefabrik evler neden bu kadar pahalı?nerdeyse normal yapı fiyatına o zaman neden insanlar bunu tercih etsin?
    Eskiden beri takip ederim fiyatları, 40mt evlerin 13000 TL olduğu zamanları görmüşlüğüm var. Ülkemizin mükemmel ekonomisi sayesinde bu sektör de tüm tüketicilere has-sektör fiyat güncellemesi sunmuş demek ki.
  • Arkadaşlar 2,5 kat prefabrik düşünüyoruz. Alt iki kat 3+1 yukarı da yarım daire düşünüyoruz. Genişçe bir dubleks diye düşünebilirsiniz. Sürekli oturmak için planlıyoruz arsamız var. Araştırıyoruz fakat her kafadan bir ses çıkıyor allak bullak olduk. Sizler ne düşünüyorsunuz ne tavsiye edersiniz?
  • uygun fiyatlı ama dolandırılmayacağım bir konteyner firması lazım. iki oda bi tuvalet ve banyosu olan 21m2 lik klasik konteynerden istiyorum bilgisi olan varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozium77

uygun fiyatlı ama dolandırılmayacağım bir konteyner firması lazım. iki oda bi tuvalet ve banyosu olan 21m2 lik klasik konteynerden istiyorum bilgisi olan varsa sevinirim
    Hocam ben de 2 aydır araştırıyorum
  • aeemin kullanıcısına yanıt
    selam ben aldım 3A prefabrik tavsiye ederim. sandwich panel diye millete arası strafor köpük panelleri kakalıyorlar poliuretan olanlardan alın. 3A prefabrik bence bu konuda iyi ..

kolay gelsin.
  • GÜZEL BİR AHŞAP EV PROJESİ

• Günce fiyat listesi mevcutmu ?

• Up. Ankara içi fiyat alabileceğim bir yer var mı veya yakın zamanda yaptıran,fiyat alan birisi.
  • İstanbul Çatalca Çiftlikköy de yaptıracağım. Fiyat alacağım bir yer var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.