Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
762
Cevap
88
Favori
117.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dhdediff

Bu amerikadaki evler prefabrik mi oluyor yada o tarz bi ev kaça malolur

Amerika'da yapılan evler genelde ahşap plakalar ya da alçıpan plakalar ile yapılıyor. Türkiye'de üretilen evler daha sağlam ve dayanıklıdır.

www.prefabrikkonutfiyatlari.com sitemizden bakabilirsiniz. Amerika'da genellikle dik çatılı evler tercih ediliyor. Sebebi ise kar yoğunluğunun fazla olması. Fakat bizim ülkemizde fazla tercih edilmiyor,sebebi ise hem üst katın kullanışsız olması hem de fiyatlarının çatı eğiminden dolayı yüksek olmasıdır.

• KAMPANYA :

Donanımhaber.com sitesi üzerinden gelen müşterilerimizewww.prefabrikkonutfiyatlari.com sitemizde yer alan ürünlerde görülen fiyatlar üzerinden net %10 indirim kampanyası tekrar aktif edilmiştir.

DHPRE kampanya kodu ile info@makroprefabrik.com adresine mail atan ya da 0212 392 32 33 numaralı hattan bizleri arayıp ''Donanimhaber'' aracılığı ile arıyorum diye belirtmeniz yeterli.

Ayrıca bana özel mesaj atarsanız da yardımcı olabilirim.

Ayrıca whatsapp hizmetimiz devrededir.

Dileyen müşterilerimiz 0532 480 68 55 numaralı hat aracılığı ile whatsapp ile bizlere ulaşabilirler.

• Günceliz.
  • Günceliz.

Her türlü soru ve talebe açığız :)
  • Pazar Günceli :)
  • Günceliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KıLıCH

Günceliz.

Şehir dışına satış işlemi var mı? Varsa Mersin'e 80-120 mt2 civarı bir ev ne kadara gelir? Sanırım işçi giderleri de bize ait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

quote:

Günceliz.

Şehir dışına satış işlemi var mı? Varsa Mersin'e 80-120 mt2 civarı bir ev ne kadara gelir? Sanırım işçi giderleri de bize ait.

http://www.prefabrikkonutfiyatlari.com/prefabrik-tek-katli-konut.html

Tıklayarak fiyatlara bakabilirsiniz. Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine hizmet vermekteyiz.

DH'den gelenlere indirimimiz mevcut.

• Günceliz.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • quote:

Arkadaşlar MAKRO PREFABRİK firmasının Satış ve Pazarlama Müdürüyüm...Prefabrik evler hakkında sormak istedikleriniz,aklınıza takılan ne varsa hepsini zaman oldukça buradan yanıtlamaya çalışacağım....

MAKRO PREFABRİK; 15 yıllık sektörel tecrübesiyle hazır yapı sektöründe, ön üretimli hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar (konut, villa, şantiye, ofis , sosyal tesis binaları ), konteyner,kabin üretim ve satış organizasyonunu yapan hızlı ve başarılı tasarımlarıyla yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet veren bir kuruluştur

Çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan MAKRO PREFABRİK;

Eğitimli personeli profesyonel alt yapısıyla müşteri memnuniyetini önde tutarak ,yüksek kalitede ürünler elde edebilmek için sektöründe lider tedarikçilerle çalışmakta , üretimden montaja kadar geçen sürede profesyonel ekiplerin denetiminde, kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmaktadır..

MAKRO PREFABRİK

Yüksek kalite uygun fiyat politikasıyla hizmetlerinde önce güveni tesis ederek müşterilerileriyle ve tedarikçileriyle uzun süreli işbirliğini daha ileriye götürmeyi hedeflemektedir...

Misyon :

Prefabrik yapı sektöründe çevreyle uyumlu çalışan , iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve yüksek yaşam kalitesi değerleri sunan, özgün tasarımlı prefabrik yapı projelerini hayata geçiren, sağlıklı büyümeyi sağlayan bir firma olmak

Vizyon :

Yaptığımız her yapıyla yaşamımıza kalıcı,estetik ve ekonomik artı değerler katmak, ülkemizde ve yurtdışında lider hazır yapı üreticisi olmak.

PROJELERİMİZDEN BAZILARI ;

PREFABRİK KONUTLAR

PREFABRİK KONUTLAR İÇİN TIKLAYINIZ

PREFABRİK ŞANTİYELER ;

PREFABRİK ŞANTİYELER İÇİN TIKLAYINIZ.

GRUP KONTEYNER ;

KONTEYNERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Sit alaninda bulunan evimin bahcesine prefabrik ev yaptirsam belediye gelip yikarmi ev tapulu ama sit alaninda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef bilgim yok. Eviniz tapulu ama yeni bina için izin almanız gerekiyor.

Belediye den bilgi alabilirsiniz.
  • Yere düşen prefabrik evlere napıyorsunuz!!!

• Yere düşen derken?
  • köye düşünüyoruz 1 oda bişey ne kadara mal olur köy antalya gazipaşada
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    http://www.prefabrikkonutfiyatlari.com/ sitemizden modellere ve fiyatlara bakabilirsiniz.
  • quote:

http://www.prefabrikkonutfiyatlari.com/ sitemizden modellere ve fiyatlara bakabilirsiniz.

fazla büyük onlar özel sipariş yok mu biz senede 5 defa gidip 1-2 gece kalıcak biyer düşünüyoruz
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    En ufak 36 m2 bulunmaktadır. Daha ufak yapılar için konteyner düşünebilirsiniz
  • Oncelikle mesleginiz nedir ? Firmanizda kac tane insaat muhendisi calistiriyosunuz ? Bide binanin malzemelerini ozellikle celik yapiyi nereden temin ediyosunuz yurt disi mi yoksa kendiniz mi isliyorsunuz benim bir insaat muhendisligi ogrencisi olarak cok ilgimi cekti konu

Son olarak benim en buyuk hayalim kendime sehirden uzak boyle villa yapmak ben eskisehirde bunu dusunebilirmiyim agir soguk ve kis sartlarinda mesala ben ozel hesapli metre karede 350kg a cikabilen iki kat arasindaki malzeminin kalinligini 50 cm e kadar artirmak istesem catiyi agir kar yagisi icin daha sik celik kullanilmasini istesem vede dis duvarlardaki isi yalatimini arttirmak istesem tum bu ozel istekleri karsilayabilirmisiniz yoksa seri kalip mi uretim yapiyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.