Şimdi Ara

PQI İ261 8GB USB bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün PQI 8 GB aldım. Fiyatı gold computerde 55ytl.(Daha ucuz fiyatlar da var internette ancak kargo ile total olarak aynı paraya geliyor) İlk göze çarpan özelliği veri okuma kısmının korumasız oluşu. Yani kullanırken biraz dikkat etmek gerek. Döner kapak olması avantajlı en azından kapak kaybetme dediniz yok. Renkleri oldukça hoş. Eboostr test sonuçlarına göre okuma 12.27MB/SN yazma ise 3.92MB/SN. Hemen divx usb li player'imde test ettim. Dosyalara ulaşması 3-5 sn ancak sürdü. Film izlerken hiçbir takılma olmadı. Film izlerken ileri geri sarmada da hiçbir takılma olmadı.
    Yani genel olarak iyi bir ürün. Veri okuma kısmını iyi korumanız gerekiyor. Fiyat/performans oranı tatmin edici. Hız gerektirmeyen işlerde kullanacaksanız rahatlıkla alabilirsiniz. Özellikle de film izlemek ve veri depolamak için gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.(700 MB lık dosyayı 3-4 dakikada yüklüyor)
    Bu arada ready boost özelliği olmadığından bu özelliği EBoostr programı oluşturabilirsiniz.Böylelikle Windows xp ve vista da harici ram olarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnasuyu -- 26 Mart 2008; 0:28:58 >

• Güle güle kullan...

Ama belleği doldururken çok vakit harcayacaksın...700mb ı 3 dakika da yazdıysa 8gb ı doldurması 40-45 dakika sürer ve bu çok uzun bir süre...

Fakat alınmış alınmıştır...
  • Evet aynen öyle gerçekten. Zaten hız gerektirmeyen işler için ideal
  • Şöyle bir örnek vereyim; sen flash diskine 8gb veriyi yazana kadar istanbuldan kalkan uçak izmire inmiş oluyor...
  • güzel örnek hayırlı olsn güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

Şöyle bir örnek vereyim; sen flash diskine 8gb veriyi yazana kadar istanbuldan kalkan uçak izmire inmiş oluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

Şöyle bir örnek vereyim; sen flash diskine 8gb veriyi yazana kadar istanbuldan kalkan uçak izmire inmiş oluyor...

Hehe

Peki yazma hızı ne kadar olmalı. Ben de şöyle uygun fiyata 2-4 gb lık bi usb bellek düşünüyorum.
  • Bende Burdan 50YTL'ye Aldım. 8GB'lığını Harika Bişi Çok Güzel Görünümü Var Ama Ucunun Demir Koruması Yok O Yüzden Çok Dikkatli Kullanmalısınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.