Şimdi Ara

Pozitifim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
12.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pozitif tanısı konulalı kaç gün oldu başkan?
    Bana sadece Plaquenil verdiler. Fakat tat ve koku almada bir problemim yok. İlaç konusunda şüphelerim var ama mecburen kullanacağız. Çok geçmiş olsun, kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle...
  • divxcimcime kullanıcısına yanıt
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, sağolun.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkür ederim, yakın çevreniz için de çok geçmiş olsun. Belki test yapılmasaydı bende haberim olmadan virüsü atlatmış olacaktım. Fakat şuan durumdan haberdar olduğum için, kendimi iyi hissetsem de yinede "Acaba?" sorusu aklıma takılıyor. Takip eden günlerde koku ve tat alma, ateş, öksürük gibi belirtiler olacak mı diye merak ediyorum sadece çünkü hiçbir şey olmayacakmış gibi..
  • hastalığı geçenler yine hasta olabiliyor mu acaba sonradan ? yani bir kez daha bulaşabiliyor mu yoksa vücut bağışıklık kazanıyor mu ?
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt

Bu yazdıklarını tüm foruma yapılmış bir hakaret olarak algılamıyorum. Burası büyük bir camia, 14 yıldır burada sorularıma her alanda cevap buluyorum ve gerçekten alanında uzman insanlar var. Ben sadece ilacın yekten verilip, gönderilmem ile ilgili sisteme sitem ettim. Çünkü yakın çevremde ilaç kullanımına bağlı geri dönüşü olmayan hastalıklara yakalanan çok insan var.
  • geçmiş olsun dualarımız sizinle😌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilaçların yan etkilerine bir baktım. bu ilaçları hatalı test ile pozitif olan birine verseler, sadece grip olan kişi bile kendini ölüyorum sanır.
    Bazı Türk malı Testlerinde hatalı sonuç verdiğini söylüyorlar kime güveneceğiz anlamadım!

bu corona işi çok şaibeli geliyor bana... belirtin yok ama test yapıp pozitif çıkartıp sana bu ilaçları veriyorlar...!

belirtisi olan millet de öksürük koku kaybı diyor korona diyor eee bu griple aynı şey, grip olduğumda geceleri burnum tıkanıyor uyuyamıyorum.
    corona ilaç alınca 5-6 günde geçiyor diyorlar, Grip olduğumda da bu sene aynı süre olmuştu.
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, inşallah dediğiniz gibi olur. Cezaevi personeliyim. İki grup halinde çalışıyoruz ve bir grup çalışırken diğer grup evde kendini izole ediyor. İzolasyondan sonra göreve başlayacak tüm personele test yapıyorlar.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız ama uygulamanın böyle yapıldığını, belirti olursa 112'yi aramamız gerektiğini söylediler. Sayıları düşük tutmak için mi yoksa sağlık sistemi olarak yetersiz olduğumuz için mi bilmiyorum. Gerçi kimse virüs hakkında net bir bilgi ortaya koyamıyor. Bilinmezlik içerisinde ilerliyoruz.
  • mamatabi M kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın ilden ile değişkenlik gösterdiği kanısındayım. Güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ederim. Umarım sonucunuz negatif gelir. Sonuç çıktığında paylaşırsanız çok memnun olurum.
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Çok karışık durumlar başkan. Mecburen yetkililerin talimatlarına uygun hareket ediyoruz.
  • O zaman etrafta milyonlarca sizin gibi belirti gostermeyen tasiyici bulunuyor olabilir bunlar her gun otobuse minibuse biniyor oraya buraya gidiyor aksine testler bu gruba yapilmali belirti gosteren zaten karantinaya alinmali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Doğrudur başkan. Belki de elimizde yeterince test bulunmuyor olabilir. Zaten denildiği gibi virüsü bulaştıranlar da taşıyıcı olarak sınıflandırılan kişiler. Kurallara uyalım, maske takalım. Tedbirli olmak gerekiyor. En azından yanınızda bir dezenfektan bulundurun.
  • Sonucum negatif darısı sizin başınıza inşallah bir daha yaşatmaz rabbim.

• mamatabi M kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun başkan. Allah sana ve ailene sağlıklı, uzun ömürler versin.
  • Amin inşallah. Bilmukabele hocam hepimize inşallah.

• 2 gün oldu test sonucu çıkalı ama tahminim bende 6-7 gündür aktif var ortalarındayım
  • mrsavas02 kullanıcısına yanıt
    Koku ve tat alamıyorum dediğin için sormuştum. Benimde 3 gün oldu. Kişiden kişiye farklılık gösterdiği içinde hala çözemediler sanırım. Allah korusun, acil şifalar versin.
  • Ben de mart ayında pozitiftim. Astım hastasıyım. Hastanede yattım yaklaşık bir hafta. İlaçlar çoka ağır ilk aldığınızda yan etki yapabilir. Ben korkmuştum daha kötüye gidiyorum diye ama stres yapmaya gerek yok. İnş atlatırsınız.

• Yok hocam demek değiştirmişler protokolü belkide o yüzden sayılar düşük görünüyor. Eskiden kim varsa temaslı gidip yapıyorlardı test Tv'de öyle bir ton röportaj yayın yaptılar bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.