Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah olur.Gerçi bu Özkan Ugur'un hoşuna gidiyordur.Sonuçta 2-3 dk rol yaparak kim bilir ne kadar para kazanıyor.Bari Mümtaz gelse bir nebze gönlümüzü alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mümtaz Kördüğüm dizisinde şuan geri döneceğini sanmam ama inşallah geri döner ya efsaneydi gerçekten..
  • 41. Bölüm Özeti

Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır. Adil Topal’ın onu karşısına getirtmesinin nedeni ise kan dondurucudur. Poyraz, Adil Topal’a boyun eğmez. Ama söylediklerini göz ardı etmesi de o kadar kolay olmayacaktır.

Tüm bunlardan habersiz olan Ayşegül ise kendisini dövmeye kalkan evsizin hakkından gelir. Üstelik Ayşegül evsizi tutanın Begüm olduğunu öğrenince Begüm’ü köşeye sıkıştırma fırsatını da yakalar.

Sefer’in çocuk isteği Sema ile aralarının gerilmesine neden olur. Sema çocuk fikrine asla yanaşmamaktadır. Sadreddin’in İpek’le olan gizli ilişkisini nihayet Bahri öğrenir, peki ne tepki verecektir?

Hiç beklenmedik şekilde gelen Ayşegül’ün hamilelik haberi Poyraz’la Ayşegül için yepyeni bir dönüm noktası olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Haluk Bilgineri getirecek vizyon yok bu yapımcılarda geçen hafta Hatırla Gönülde ölen kişiyi şak bu hafta Adil diye getirdiler yazık oldu.

hatırla gönülde de mafya babasıydı yanlış hatırlamıyorsam. birazda iyi yanından baksanız, rol yapmada sıkıntı çekmeyecek güzel bir adil topal göreceğiz :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Hani sakattı bu adam
    Bu adam Adil Topal'ı öyle bir oynar ki şaşırıp kalacağız

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Vay be adam sağlam çıktı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 18 Ocak 2016; 17:16:27 >
  • Dedim o kadar adami hemen gommeyin diye

• Adil Topal'ın yanındaki adam Hulk mu Adamdan ürktüm resmen

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Haluk Bilgineri hiç istememiştim zaten başından beri Macit Koper diyordum..
  • Haluk bilginer ayri simdi o olsa harika olurdu istedik ama olmadi bu adami gommeyin dedim gomen cok oldu bakalim gorecez performansini bu bolum insallah iyi olur

• Fragman geldi.
    Ulan poyraz ayşegule birşey olmasin diye aldir dersen cocuğu birakirim diziyi! Adam ol kurtar ikisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okumaya Hevesli Genç -- 18 Ocak 2016; 20:13:30 >
  • Aynen ama gelme şansı olsa çok mutlu olurum.Harbi efsane adam.Acaba kendi isteği ile mi çıktı?

• ___

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 18 Ocak 2016; 20:42:57 >
  • Adil bel altı yapıyor Poyraz'a. Ortalık karışır
  • Adil de Adil çıktı yuh
  • Macit reyiz rolunun hakkini verecek rahat olunnnn ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macit Koper rolünün hakkını vermiş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Ocak 2016; 8:58:24 >
  • Dizi iyice Arka Sokaklar'a bağladı arkadaş nerde o ilk sezon
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.