Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beko95590 B kullanıcısına yanıt
    Albay'dan birşey çıkacağını sanmıyorum, ters köşe yapmaları düşündüğümüz şeylerin aksi olması güzel, bende bu Turdut mevzusunun bu kadar kısa süreceğini beklemiyordum. Adil Topal olarak Macit Koper'in seçilmesinden ziyade tekerlekli sandalyede olmasını garipsedim, başka dizilere benzese bu sefer kopya olmuş diyecektik ben açıkçası daha fazla merak etmeye başladım, Adil Topal güçsüz biri gibi duruyor ama senaristlerin ne yapacağı belli olmaz, ayrıca Adil'in nasıl biri olduğunu bilmiyoruz henüz, acaba Poyraz'a güvenmediğinden kendisini öyle göstermiş olabilir mi o da bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Ocak 2016; 18:14:31 >
  • Bu 3 karakterin yerini kimse dolduramadı be..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 16 Ocak 2016; 15:59:29 >

• Despina ucundan azıcık rol alıyor, Dafne daha da az hatta son bölüm hiç yoktu, Mete öldü, Adil sakız oldu. Bahri'nin bile rolü bu sezon yarım yamalak, adamın amacı öylesine havada kaldı ki, yani çoğu zaman zoraki sahneleri var. Tek bir sezonluk hikayeleri olduğunu bu derece açık etmeselerdi keşke, büyük çuvalladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Despina ucundan azıcık rol alıyor, Dafne daha da az hatta son bölüm hiç yoktu, Mete öldü, Adil sakız oldu. Bahri'nin bile rolü bu sezon yarım yamalak, adamın amacı öylesine havada kaldı ki, yani çoğu zaman zoraki sahneleri var. Tek bir sezonluk hikayeleri olduğunu bu derece açık etmeselerdi keşke, büyük çuvalladılar.

Aslında tek sezonluk değildi hikaye. Daha 17.bölümden Adil Topal mevzusu açılmıştı sezon finaline 7 bölüm kala.

Ama özkan uğur tutmayınca birde altyapıyı iyi hazırlayamadıkları için böyle oldu. Sezonun bence ilk 3 bölümü iyiydi ama sonradan bozdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Adil ismi olası bir ikinci sezon için verildi zaten ama bu sezon gördüğümüz üzere ne hikaye hazırmış ne de Adil karakteri.
  • Aynen

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Off be
  • Kendinizi toplayin beyler dayanmamiz lazim koyvermeyin kendinizi

• Mumtaz belki geri gelir hic belli olmaz ama zaferi cok ozledik. Mukemmel rol yapiyordu super bi karakterdi

Surekli sut icmesi psikopat bakislari vsvs :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bende Zafer ve Mümtaz'ı özlüyorum.Özellikle Mümtaz'ı.

• HeRo11 kullanıcısına yanıt

• Haluk Bilginer bu dizide oynasa gerçekten muazzam olurdu ya yapımcıların en büyük yanlış tercihi Macit Koper oldu tamam büyük usta olabilir ama Haluk Bilginer tam olurdu of be..

• Dur bir hocam astın adamı hemen. Bir oynasın önce Macit Koper görelim belki severiz. Üstada saygısızlık olmasın ama ben kendisinden bir Tuncel Kurtiz'in Dayı tiplemesi tarzında birşeyler bekliyorum. Yani sokağı da bilir plazayı da derler ya o tarz bir karakter. Buna kendisini ve mekanını görünce karar verdim kafamda böyle canlandı nedense.
  • Doğrudur Ramiz Dayı tarzı birine benziyor umarım beklentilerimizi karşılar.
  • Şunları gördükçe sinirlerim oynuyordu

Şu kalan bölümlerde dizinin aşk kısmını 1 tık daha geri çekip aksiyonu, heyecanı, merak kısmını 2 tık ileri alsalar çok daha iyi olacağını düşünüyorum

• Ulan yok böyle birşey rüyamda fragman gördüm. Fragman tamamen çocukluklarını gösteriyordu

• Kendilerine ceki duzen vereceklerine eminim elestiriler cogaldi.

• Aşk olayı azalması lazım Sadrettin inşallah şuan İpek denen kızın sevgilisini tekrar yatalak eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 17 Ocak 2016; 12:22:10 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.