Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vazgeçin artık şu haluk bilginer sevdasından

• O iş hayrı alamet değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bırakında bu adamında yüzünün yarısı karanlık

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Dark side'a geçmiş
  • bahriye düşman olcak bi tip var dedemizde o konuda için rahat

bahri vs ismail < bahri vs adil
  • Fragmanda İsmail beni buradan çıkarın herşeyi veriyim diyor. Büyük ihtimal ekibin toplanmasıda bu yüzden.

Bu adilden de birşey çıkacak bakalım bekliyoruz. 2.fragman daha gelmedi mi ya

• Çok tuhaf geliyor İsmail Karayel açıklıyor diyor ki sizi bana Turgut diye bi adam getirdi kendisi Adil Topal'ın sağ kolu diye fakat adam şak 2 dakikada harcandı Adil Topal sağ kolunun harcanmasını neden istesin ki harcayan kişi de emniyet müdür Adil Topal'a çalışmıyor muydu o orası kafa karıştırıyor.

Dizide en kral kötülerden biri olabilecek potansiyel kesinlikle Ufukta vardı o da 3-4 bölüme harcandı. 2.Sezon başladığında Bahri anlatıyordu benim babam imamdı ne kadar güzel sesi vardı diye orda flashbackle gösterdiler dedim ki bunlar Adil Topal hikayesini heralde sağlam şekilde kurguladılar o da fos çıktı. Macit Koper umarım patlamaz da gerçekten Adil Topal - Bahri Umman kapışması izleriz diyorum ama Adil Topal dediğimiz adam sakat bildiğin belki o da Poyraz'a oyunudur..

İsmail Karayel ile sezon sonuna kadar Adil Topalmış gibi göstermek varken, Ufuk gibi bir karakteri öldürmemek varken, Mümtaz gibi bir adamı diziden çıkarmamak varken bunları çok kolay harcadı malesef senaristler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Çok tuhaf geliyor İsmail Karayel açıklıyor diyor ki sizi bana Turgut diye bi adam getirdi kendisi Adil Topal'ın sağ kolu diye fakat adam şak 2 dakikada harcandı Adil Topal sağ kolunun harcanmasını neden istesin ki harcayan kişi de emniyet müdür Adil Topal'a çalışmıyor muydu o orası kafa karıştırıyor.

Dizide en kral kötülerden biri olabilecek potansiyel kesinlikle Ufukta vardı o da 3-4 bölüme harcandı. 2.Sezon başladığında Bahri anlatıyordu benim babam imamdı ne kadar güzel sesi vardı diye orda flashbackle gösterdiler dedim ki bunlar Adil Topal hikayesini heralde sağlam şekilde kurguladılar o da fos çıktı. Macit Koper umarım patlamaz da gerçekten Adil Topal - Bahri Umman kapışması izleriz diyorum ama Adil Topal dediğimiz adam sakat bildiğin belki o da Poyraz'a oyunudur..

İsmail Karayel ile sezon sonuna kadar Adil Topalmış gibi göstermek varken, Ufuk gibi bir karakteri öldürmemek varken, Mümtaz gibi bir adamı diziden çıkarmamak varken bunları çok kolay harcadı malesef senaristler.

+1

• Efsane sahne

https://youtu.be/SemlF2uc_qE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 18 Ocak 2016; 13:50:33 >

• avatar yenilemişsiniz gözümden kaçmadı
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Senin Charizardın varsa benim de Chikoritam var.
  • Sağolsun forumdan bir arkadaş hediye etti.

@Witsel

Senin ki iyiydi yav. Tanıyamadım seni

• 742793 kullanıcısına yanıt
  • Cezam bitti.Abi bu nasıl iştir?Başka biri yokmuydu Adil Topal için?Belki iyi oynar ama ne bileyim başkası olsaydı keşke.Bazıları Turgut olayı sezon sonuna kadar gider diyordu.Ben Adil Topal'ı kısa sürede göreceğimizi yazmıştım.Ama bu kadar çabuk olmasını beklememiştim.Poyraz hızlı ilerliyor.Bu yüzden seviyoruz.

@Witsel Haluk Bilginer hayalleri suya düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 18 Ocak 2016; 14:53:00 >
  • Haluk Bilgineri getirecek vizyon yok bu yapımcılarda geçen hafta Hatırla Gönülde ölen kişiyi şak bu hafta Adil diye getirdiler yazık oldu.
  • 742793 kullanıcısına yanıt

• Son sahnede Ufuk ve adamlarının Adil Topal dosyası için bizimkilerin önünü kesmesi efsaneydi Ufuk gibi bir adamın arkasında kesinlikle Haluk Bilginer, Şener Şen gibi adam olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 18 Ocak 2016; 15:01:40 >
  • Ben izlemeyi bıraktım. 3 bölüm var izlemediğim. Fragmanla heycanlandırıp bölümde beni uyutursan bende bırakırım. Bitsin yada final bölümü trihi belli olsun o zaman bitiririm bölümleri.

• Çok aceleye geldi bu Adil Topal işi.Gittiler kimi getirdiler.Turgut olayı uzasaydı keşke.Bence bu sezon sonu final olur.3. sezon olmasın bence.Yarım kalır çünkü reytinglerin 3. sezon daha düşük olacağını düşünüyorum.Kanal D bitirir reyting düşerse.Özkan Uğur'u bile ne yaptılar ya?Şaka gibi.Adam akıllı senaryo yazsınlar adama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 18 Ocak 2016; 15:39:42 >
  • Özkan Uğur gibi harika bir oyuncu figüran gibi oldu şaka gibi ya bari Adil Topal'ın sağ kolu olsa kendisi..
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.