Şimdi Ara

PowerPoint YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (Konuyu donanıma açtım farkındayım ama açmam gerekn yeri bulamadım.)

Arkadaşlar sunumu hazırladım arkadan müzikde çalıyor herşey tamam ancak sunumu video ya çevirip kaydedince arkada çalan müzik olmuyor nedenini bilen varmı acaba çok acil teşekkür ederim.(f5 le sunumu izlerken herşey tamam)

• Eklediğinizde olmuyor, arka fonda alan müziği slaytınıza farklı işlem uygulayarak yapmanız gerek diye biliyorum.

google da "powerpoint mp3 gömme " olarak aratırsanız bulacaksınız.

Biraz uğraştırıcıdır... movie maker adında microsoft un programı var xp de dahili geliyordu daha sonra extra olarak indirime sundular başarılı , sade,basit bir program bence onunla yapmayı deneyin;)

Eğer özel font yazı filan düşünüyorsanız bu movie makerda mümkün değil ancak powerpointte hazırlayıp farklı kaydet yapıp png olark kaydettikten sonra movie maker da kullanabilirsinz..

Bu programı tavsiye etmemin sebebi karmaşık değil herşey basit ve iş gösterime geldiğinde çok daha prof. duruyor ;)
  • yani müziksiz sunuyu hayırlayıp kaydedip movie maker da açmam gerek öylemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan 007

yani müziksiz sunuyu hayırlayıp kaydedip movie maker da açmam gerek öylemi ?

hayır hayır

Movie maker ayrı bir program, baştan sonra slaytınızı onda yapın demek istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.