Şimdi Ara

power up store login failed hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir türlü pusa giremiyorum açamıyorım P ye tıklayınca login failed veriyor pus sayfası çözümü nedir bilen varmı?

• bilen yokmudur pusa giremiyorum
  • yeri burası değil ama yeni konu açmayayım dedim , ko nun forumuna girebilen var mı? siteden forum a tıkladığımda ekran bembeyaz oluyor , kalıyor öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurotrip

yeri burası değil ama yeni konu açmayayım dedim , ko nun forumuna girebilen var mı? siteden forum a tıkladığımda ekran bembeyaz oluyor , kalıyor öyle.

şu an kapalı forum, bende tıkladım sayfa bulunamadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jessiyang

bir türlü pusa giremiyorum açamıyorım P ye tıklayınca login failed veriyor pus sayfası çözümü nedir bilen varmı?

DNS değiştirip dene, IE'nin çevrim dışı çalışmadığına dikkat edin.

quote:

yeri burası değil ama yeni konu açmayayım dedim , ko nun forumuna girebilen var mı? siteden forum a tıkladığımda ekran bembeyaz oluyor , kalıyor öyle.

Forum çökmüş, 2-3 gündür böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: S

quote:

Orijinalden alıntı: jessiyang

bir türlü pusa giremiyorum açamıyorım P ye tıklayınca login failed veriyor pus sayfası çözümü nedir bilen varmı?

DNS değiştirip dene, IE'nin çevrim dışı çalışmadığına dikkat edin.

quote:

Forum çökmüş, 2-3 gündür böyle.

tamam saolasın

• dns değiştirdim olmadı otomatiğe aldım olmadı oyunu sildim kurdum olmadı varsayılan tarayıcıda explorer bir türlü düzelmiyor 1 haftadır pus yok napıcam bilmiyorum
  • yan pc masaüstü xp laptop win 7 ikiside girmiyordu xp deki expolerer ayarları sıfırladım dns ler 8.8.8.8 8.8.8.4 tü otomatiğe aldım ve ko sayfasına giriş yapıp parola kaydettirdim sorun xp de çözüldü en azından artık pus alısverisi o pc den yaparım baska sorunu olan varsa işine yarar diye yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.