Şimdi Ara

power subbly tavsiyerleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ATI 5970 ekran kartı
    gigabayt ma790fxta-ud5 anakart,
    seagate 1 tb 7200 rpm harddisk
    kingston hyperx 8 gb 4x2 ddr3 ram
    kasayı da aerocool vx-e pro alıcam kasanın üzerinde 730w psu var ama yetmez gibime geliyo önerileriniz neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanaslan0678 -- 24 Mayıs 2010; 13:48:14 >

• en kaç power subbly almam gerekir tavsiyerleriniz? Değisik bir dil olmus

730W gerçek bir PSU ise çok rahat yeticektir.Ama genelde pek kaliteli psu koymuyolar kasaların içine. Ben sizin yerinizde olsam o kadar para verdiğim bir PC'ye güzel bir PSU alırdım. PSU'suz bir kasa seçip en az 600W olucak sekilde High Power,OCZ,Silverstone,Enermax... gibi bilinmiş markaların PSU'larından seçin.
  • üzerinde aerocoolun gerçek 730w var birde ati5970 yaklaşık 31 cm ona göre kasa bulmak zor psu olmayan kasalara bakmıştım içlerinde ekran kartını alabilecek bi kasa yok birde kasa 400lira üstüne 250 -300 lirada 1000 w high power psu koyarsam fiyat baya bi yukselecek benim aklımdaki sorun yük altında bu psu yeter mi yoksa sisteme zarar gelmesini istemiyorum

• Kasayı aldınmı şimdi sen ? Aldıysan icin rahat olsun psu yeter.
  • yok daha almadım donanimhaberede bi uğrayayım dedim kendi kafamda bilgisayarı topladım bi fiyat incelemesi yaptım yaşlaşık bu şekilde 3500tl oluyor kasanın özellikleri sizce bu fiyata daha iysi olurmu kasayı ve subbly işini dediğiniz gibi yapıcam normalde 408 tl di simdi 412 oluyo gayette güzel oldu sağolun
  • Ocz Z Serisi 650W 80+ Silver Sertifikalı Power supply
    http://www.hepsiburada.com/ocz-z-serisi-650w-80-silver-sertifikali-power-supply-oczz650-eu/ProductDetails.aspx?productId=bd84760&categoryId=1012

Bu psu'yu öneririm %89'a varan verimliliğe sahip sonradan cf falan düşünmüyorsanız yeticektir.

Burada HD5970 için 650w ve üstü kullanın diyor
    http://www.amd.com/us/products/desktop/graphics/ati-radeon-hd-5000/hd-5970/Pages/ati-radeon-hd-5970-system-requirements.aspx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.