Şimdi Ara

Power Rangers (2017) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
4
Favori
5.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 1,5 saat gençlik filmiydi son yarım saat power rangers filmiydi denebilir.Vakit geçirmelik sinemada izlenebilecek 6.5 bir film olmuş.Kesinlikle izlenebilir kötü değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç filmine göre gayet iyi olmuş bence. İki yıla kalmaz devam filmini görürüz. Çocukluğumuzun Power Rangers şarkısını çok az duyduk, keşke bir şekilde daha fazla duyabilseydik.

• camrip çıksın izlerim:D
  • zamanında ateride az oyununu oynamadım bu filmin
  • Bluray rip çıksın izlerim hele 3d olursa tadından yenmez.
  • After Credits varmıs ben kacirdim birisi spoiler icine alip bahsedebilir mi ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Öğretmen sınıfa yeni bir öğrenci gelmiş deyip ismini okuyor, Tommy Oliver. Daha sonra sandalyesini boş görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackleon53

Öğretmen sınıfa yeni bir öğrenci gelmiş deyip ismini okuyor, Tommy Oliver. Daha sonra sandalyesini boş görüyoruz.

@ScRyedd Sonrasında da
    okulun boş koridorundan birinin kapısı kırılıyor ve genç bir elemanın "üzgünüm" tadında repliklerini duyuyoruz. Belli ki Rita'nın asasındaki yeşil tılsımı bulmuş ve gücünün ayarsızlığından haberi olmadığı için yanlışlıkla kapıyı kırıyor.
    Yani 2. film gelirse yeşil Ranger'ımız hayırlı uğurlu olsun.

Power.Rangers.2017.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO ve altyazı mevcut.

Yapıma gelirsek son 20-30 dk'lık aksiyon-görsel efekt sahneleri dışında hiçbir haltı yok. Vasat bir yapım. Çocukluğumun hatrına izledim ama tıraş yani. Gerçi yine bir hikaye filan yapmaya çalışmışlar normalde senaryo 0-7 yaş grubuna ait. Böyle boş bir filmde en azından daha fazla görsel efekt ve aksiyon beklerdim. Transformers da boş ama en azından görsel efekt var diye izliyoruz. (Gerçi 4. filmde uykumuz gelmişti.)

2. film gelirse laf arasında izlerim yoksa geçmişin çocukluğun hatrına bile izlemesi biraz işkence oluyor.

Yeşil Ranger'ı mal tipli birinin canlandırmaması dileğiyle.

• TV'de küçükken izlediğimiz PR > Bu film...
  • Herkes severdi bi ben sevemedim şunları :D
  • bluray çıkmış.Çok umutlu değilim ama izleyeyim bare.
  • Film güzel görsellik iyi temiz görüntü evet,lakin konuya bi giremediler çok geç girdiler hele o dönüşme kısmı çatlatır insanı aksiyonu gelişmesi daha iyi olabilirdi ama bence kafi ımdb puanı tam yerinde olmuş ben beğendim arşivede attım
  • Ahım şahım bir şey beklemeyin çerezlik can sıkıntısına izlemelik bir film
  • İzlemeyin çöp oğlu çöp.
  • Iyidi bence haksizlik etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu altıncı hatunu götürcen kuyumcuya yaptırcan altınlardan canavarı sonra evcil hayvan gibi yanına alıp çıkıp başka kuyumcuda bozdurucan. İyi para kasılır.
  • bence konusu böyle bişey olan bi film daha iyi işlenemezdi ne bekliyodunuz ki baya baya saydıranlar olmuş
  • Patiler var mı la bunda da?
  • Dönemin dizisinin senaryosundaki ve görsellerindeki çocuksuluğa bakarsak epey iyi iş çıkarmışlar diyebiliriz. Lakin filme ergenleri doldurup mal mal Amerikanvari diyaloglara sokmak filmin kalitesini aşağı çekmiş. Kostümlerin ayrıntılı hale getirilmesi güzel ama kafalıklar olmamış kırmızı Ranger hariç çöp. Ironman'e benzetmişler.
    Denildiği gibi filmde bir türlü konuya giremediler ve sıkıcı hâle gelmeye başladı. Bu aptal ergenlerin olayı yarım saatte çözmelerini beklerdim 1.5 saate yaymışlar. Aksiyon ve görsel efekt son 20 dakikada filan vuku buluyor.
    2. film gelirse daha az sıkıcı olur umarım. Yeşil Ranger'dan dolayı ikinci filmin gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 22 Haziran 2017; 19:37:30 >
  • ,
    film gençlere hitaben yapılmış sanki. ortalama bir filmdi. ne iyi, ne kötü.
    efektler bazı yerlerde gerçekten çok sırıtıyordu. milyon dolarlar harcanıp yapılmış filmde, böyle şeyleri görünce filmden soğuyor insan.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.