Şimdi Ara

Power Rangers (2017) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
5.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: errorman_cem

ulan bıraksaydınızda çocukluğumuzdaki süper kalite olarak aklımda kalsaydı

çok ağlamıştım bunun oyuncakları vardı çok pahalıydı
    kafası dönüşüyordu bunun ,bir tuşa basıp

sonra teyzem aldı pederler almıyordu oda kendine göre penbe ranger almıştı
    gene ağlamıştım ulan nasıl çıkarıcaz pembe ,utanacaz diye
    sonra kimsede olmayan ranger bende vardı diye beni çağrıyorlardı takımı tamamlamak için falan güzeldi herşey

bu film güzel olmayacak
    çok belli
    oyuncular ,kolpa
    afiş kolpa
    stüdyo kolpa,
    ama sinemada gidip izliyecem tabiki mecburiyetten

Yani hocam bence cocukken de oyle aman aman bir yapim sayilmazdi. Sirf yokluktan izlerdim. Esas bundan 1 saat sonra baska bir kanalda bir cizgi dizi cikardi. Ismini o zamanlar hic ogrenemedim ama muhtemelen voltran'di; cunku birlesip devasa bir seye donusuyordular.

Belki de ayni donemde cikmalarindan midir bilmem Power Rangers bana hep 2. kalite gelmistir. Ama yine de bu filmde daha kariyerli birini deneyebilirdiler saniyorum, Megan Fox mesela, son zamanlarda cok az gorunuyor, yasi da tam donemi bu tarz filmler icin esasen.

Kadro bu alacakaranlik serisi gibi caylak oyuncularla doldurulmus. Bildigin ergen filmi olmus bu. Yine de o hafta baska alternatif olmayacak gibi, musait vaktim olursa giderim, hele bir de Marmara Forumda 4DX salonda oynarsa cok dusunmem.

Ben esas Furious 8 icin beklemedeyim. Toretto farkli bir seyler yapacak gibi. Topragin bol olsun Paul reyiz.

• İnsanlar bu filmden ciddi bir şeyler bekliyorsa hüsrana uğrarlar.

Döneminde izleyenler, çocuktuk ve aptalca olmasına rağmen eğleniyorduk.

Şimdi açın bakın 1.bölüme, çocukken bunu nasıl izliyorduk dersiniz, ama izlerken bile yine de zevk verir, hemde hala aptalca olduğunu bildiğiniz halde.

Filmde aynı şekilde olacak, hali hazırda gelen yorumlarda bu şekilde, beklediğim gibi oldu.

Aptalca ama eğlenceli. Filmin bize vereceği buydu başından beri.

Yabacı basında yorumların çoğu iyinin üstünde, yerin dibine sokan belki bir kaç kişi ama genel tatmin edici bulmuş.

Sizde bu filme giderken yüksek beklentiye girmez, çocukken izlediklerimizi hatırlarsanız bence gayet keyifli olacaktır.
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Hayatta gidipte sinemada izlemeyeceğim bir film.

Hatta torrentten indirirsem bdrip felan indiririm. Zaten 20-30dk sonra kesin kapatılacak bir film olacak. Ortaokul çocuğunu tatmin edecek bir filmdir.

Dediğin gibi çocukluğumuzda bize her şey harika geldiği için bu kadar çok seviliyor bu dizi
  • TV spotlarla filmi izlemiş kadar olduk, tekrar izlemeye gerek kalmadı. Teşekkürler.

Şaka bir yana bu TV spotlar fragmanlardan daha iyi olmuş. Fragmanda ergenleri görünce soğumuştum ama TV spotlardaki görsel efekt sahnelerini görünce "Transformers" edasıyla tekrardan izleyebilirim diye düşündüm. Tabi sinemasına gidilecek bir film gibi durmuyor.

TV spotlar fragmanlardan daha iyi geldi. Fragman resmen "Bu filmi izlemeyin!" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Mart 2017; 22:30:35 >
  • Filmden geldim sinemada izlemeyin bence power rangers fanı değilseniz ya da canınız cok sıkıldıysa benim gibi gidebilirsiniz
  • Bugün izledim ben de.

Öyle büyük beklentiye girmeden giderseniz zevk alırsınız.

Arada güzel göndermeler, güzel espiriler birde hoş bir cameo koymuşlar hafif bir tebessüm ettirdi.

Aftercredit sahnesi de keyifliydi.

Amacına hizmet eden bir film yapılmış, origin hikayesi olduğu için giriş biraz sıkıcı, finalde kısa tutulmuş diyebiliriz.

Devam filmleri iyi bir senaryo ile gelebilirse yükseliş olabilir.
  • Dizideki gibi kült dönüşme sahneleri var mı beyler boyle efektli mefektli sırf onlar için gidebilirim valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malasef öyle bir sahne yok, zaten 1 kere dönüşüyorlar o da trailerde olan sahne zaten.

@_THANOS_
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Malasef öyle bir sahne yok, zaten 1 kere dönüşüyorlar o da trailerde olan sahne zaten.

@_THANOS_

Hadi be :( Film tam bi fiyasko çıktı desene.

Arkadaş çocukluğumuza dair güzel şeyleri böyle para basma makinelerine çeviriyorlar ya dava açsan yeridir şunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 25 Mart 2017; 2:10:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

quote:

Malasef öyle bir sahne yok, zaten 1 kere dönüşüyorlar o da trailerde olan sahne zaten.

@_THANOS_

Arkadaş çocukluğumuza dair güzel şeyleri böyle para basma makinelerine çeviriyorlar ya dava açsan yeridir şunlara.

Film gayet keyifli. Bu filmden çok büyük beklentisi olan varsa hüsrana uğrar ama fiyasko büyük hakaret olur.

Suicide Squad fiyaskodur mesela, bir origin hikayesi için elinden geleni yapmış. Elbette süper film değil ama kötü asla değil.

• quote:

quote:

quote:

@_THANOS_

Film gayet keyifli. Bu filmden çok büyük beklentisi olan varsa hüsrana uğrar ama fiyasko büyük hakaret olur.

Suicide Squad fiyaskodur mesela, bir origin hikayesi için elinden geleni yapmış. Elbette süper film değil ama kötü asla değil.

Bilmiyorum genelde yorumlar pek iyi değil. 10 üzerinden 3 vermiş adam işte yukarıdaki videoda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@_THANOS_

Bilmiyorum genelde yorumlar pek iyi değil. 10 üzerinden 3 vermiş adam işte yukarıdaki videoda.

Yukardaki adam kim, kaç tane sinema filmi çekmiş, kaç tane sinema kitabı okumuş, kaç sette bulunmuş, kaç tane kısa filmi var.

Kusura bakmasın söyledikleri umrumda değil, kim olduğu ne yaptığı da aynı şekilde.

2010 Sinema Mezunuyum - 2 sene Yüksek lisans - 9 senedir sinema sektöründe yardımcı yönetmen olarak çalışıyorum. Onun için onun yorumu umrumda değil. Okumuşsa benim kadar sinema üzerine o zaman tartışırım.

Ben bu filmi sinemasal bağlamda bakarsam yerin dibine sokarım. Senaryo, kurgu, işleniş, ses, ışık, kamera kullanımından kostümüne kadar. Ama bir manası yok.

Her filmi Tarkovski filmi gibi eleştirinleri anlamıyorum. Sinemasal bir değeri yok bu filmlerin, kafa dağıtmak için gidilecek bir film.

Ben beğendim.

Dediğim gibi başkasının beğenip beğenmemesi pek de umrumda değil. Bunu bu film için diyorum. Konuşacağımız bir film Akira Kurosawa olsaydı o zaman yaklaşımım farklı olurdu.

• İzleyen arkadaşlar yorum alalım?

• Sinemada izlemeyecegim Filme Gitmeden Önce kanali youtube da inceleme yapmis Tarzımız aynı onların beğenmediğini bende beğenmiyorum genellikle...

• Pek beğenemedim açıkçası biraz nickelodeon da film izliyormuş gibi hissettim. Sinema filminden ziyade tv filmi olur, oda anca pazar öğleden sonra tv de denk gelip çocuğunun ısrarı üzeri izliceğin tarzda bir film olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlışafağı

İzleyen arkadaşlar yorum alalım?

Başlangıç filmi olarak ben baya beğendim. Tabi daha iyisi olabilirdi. Ama başlangıç filmlerinin çoğu bu şekilde oluyor. Devam filmi olursa, çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca görsel efektler filan baya iyiydi. Hiç sırıtmamış.
  • Benim hoşuma gitti güzel bir giriş hikayesi olmuş , öyle çok fazla aksiyon içermiyor ama izlerken de sıkmıyor. Her şeyi dozunda veren bir film olmuş.
  • arkadaşlar çocukluk kahramanlığımıza yakışmamış ama çok basite indirgemişler. bi tek kendi şarkılarında kalbim kıpraştı o kadar

mesela daha antremana başladılar 2.günde similasyonları alt etmeye başladılar veya ne ara siz bu kadar geliştinizde hem araçları kullanıp hem kıyafetleri dövüş tekniklerini böyle öğrenebildiniz. kopuk olmuş yada kısa olmuş karar veremedim ama yakışmadı bence
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.