Şimdi Ara

Power Rangers (2017) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
4
Favori
5.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız Ranger kostümlerinin başlıkları çok kötü tasarlanmış. Hele hele şu mavi Ranger'ınki felaket olmuş, çok kötü duruyor. Estetik anlayışı sıfır gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimler akmaya başlamış, eskilerin hatırına izlenir

• teaser trailer gelmiş.

• Bu ne ya? Bu bildiğin doğaüstü filmine benzemiş. Bu kadar klişe yapmak zorundalar mı herşeyi anlamıyorum ki... Şimdi biz liseli gençlerin bu güçlere kavuşma serüvenini mi izleyecez?!

Edit: Ayrıca kostümleri hiç sevmedim berbat ötesi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 8 Ekim 2016; 16:58:49 >
  • Bu nasıl bir çöp?

Power Rangers SPD bile o kadar saçma grafiğine rağmen bundan daha güzeldi.

Ezik öğrenciler güçlerini keşfedip süper kahraman oluyor. Genç süper kahraman filmlerinin bir numaralı klişesi oldu. Holywood ezilen öğrencilere gaz mı vermeye çalışıyor yıllardır nedir çözemedim.

Birkere Power Rangers dizilerinde ben hiç takımca ezilmiş tipler hatırlamıyorum. Mighty Morphin gibi diziler nerde bu film nerde?

Birtek Red Ranger gerçeğe uygun gibi duruyor. Başını sürekli belaya sokan dik başlı bir tip gibi dizilerde de öyleydi. Gerisi çöp. Mavi Ranger tam komedi.
  • Belki sinemasına giderim diyordum ama filmden soğumam için teaser'ı görmem bana yetti. Sanırım büyük bir çöple karşı karşıyayız.

• Sinemada izlenmez en azından 30 yaş üzeri için ama 15-22 gibi yaş aralığı izler bu filmi. Görsellikte iyi olacaktır. 1080p indiriliz izlenir.
  • Bende beğenmedim fragmanı. Yinede incelemeleri iyi gelirse sinemada izlerim

• Dizinin Türkiye de yayınlanan ilk sezonunu daha kanlı ve vahşi şekilde çekseler daha çok tutardı bu hali 16 yaşındaki ergenlere hitap ediyor.

• ben sevdim fragmanı ya, evet konu baya klişe gibi ama ben oldum olası severim bu klişe konuyu işleyen filmleri

bu da fragmandaki harika şarkı
  • Power Rangers'ın konusunu karakterlerini hiç ama hiç hatırlamıyorum. Tek aklıma gelen ben buyum sen şusun kavgalarımız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergenleri toplamışlar yine.
  • Fragman bağıra bağıra ben ergen filmiyim diyor.Çok umutluydum hayal kırıklığına uğradım
  • Yeni Fantastik Dörtlüye merhaba deyin.
  • Zaten filmin hedef kitlesi daha çok ergen diye tabir edilenler için. Neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 11 Ekim 2016; 11:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Zaten filmin hedef kitlesi daha çok ergen diye tabir edilenler için. Neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamadım.

Çocukken izlediğimiz serileri bile bu kadar aptalca ve ergence değildi çünkü.

Çocuk olmama rağmen bu yüzden sevmiştim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 11 Ekim 2016; 13:59:21 >
  • Patlayabilir

• küçükken izlediğimiz seriler daha kaliteliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

ben sevdim fragmanı ya, evet konu baya klişe gibi ama ben oldum olası severim bu klişe konuyu işleyen filmleri

bu da fragmandaki harika şarkı

bu daha güzelll bi kereeee

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    O da güzel ona lafım yok ama halsey nin sesinde beni çeken farklı bişey var, burdan tüm şarkılarını herkese öneriyorum, şarkı önermek için alakasız bi konu altındayız ama olsun :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.