Şimdi Ara

Power Bank Tavsiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
12
Favori
109.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xiaomiworld sitesi firmanın kendisine ait değil. Ben de oradan almaya niyetlenmiştim ama internetteki yorumlar pek iyi değil. Türkiyeden aldım, çine göre biraz pahalıya geldi ama cihaz mükemmel, verdiğim paraya değdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: poschen

xiaomiworld sitesi firmanın kendisine ait değil. Ben de oradan almaya niyetlenmiştim ama internetteki yorumlar pek iyi değil. Türkiyeden aldım, çine göre biraz pahalıya geldi ama cihaz mükemmel, verdiğim paraya değdi

Bilgi icin tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bala5252 kullanıcısına yanıt
    1 yıl garantili ürün içinwww.powerbank.name sitesini incelemeni tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dandoldenius -- 26 Temmuz 2014; 1:35:25 >
  • Sony'nin powerbank larını öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: poschen

xiaomiworld sitesi firmanın kendisine ait değil. Ben de oradan almaya niyetlenmiştim ama internetteki yorumlar pek iyi değil. Türkiyeden aldım, çine göre biraz pahalıya geldi ama cihaz mükemmel, verdiğim paraya değdi

Hocam nereden ne kadara aldığınızı yazabilir mısınız? Bende powerbank bakıyorum da Romoss ve Xiaomi arasında kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de SSK urunlerini onerebilirim, urun oldukca guzel cikti 11000maH lik power banki bir senedir kullaniyorum ve bir sorun yasamadim. Iphone4s'e 4 kere full sarj edebiliyorum. Bazi internet sitelerinde cesitli teknik karsilastirmalar gordum ve verimliligi %90 oldugu icin bu urunu tercih ettim.
    www.sskmarket.com
  • @Nostradamus77 ve @saturn74 , yahu tamam biyerde çalışıyosunuz, çalıştığınız yerin linkini veriyosunuz da niye öyle değilmiş gibi davranıyosunuz. niye yalandan hikayeler uyduruyosunuz kullanıyorum bilmemne diye. ikinizinde girdiğiniz konular, bıraktığınız linkler kabak gibi ortadayken hemde. bu şekilde ürün satamazsınız, dünyanın en ucuz en kaliteli ürünü olsa dahi. çünkü insanlar size inanmazlar bu şekilde davrandığınız için. çıkın söyleyin satıyoruz bu ürünü diye ne var bunda. en azından insanlar bilirler "aa bak en azından forumda muhattabımız olur, danışırız" diye. ama böyle yapmamanız için sebebinizin iyi olmaması lazım. bu forumdaki insanlar yemez bunu bilesiniz.

saygılar
  • Lg Nexus 4 kullanıyorum(2100 mAh).İşimi görecek bir güç bankası lazım.Telefonumu bir kere doldursa işimi görecektir.Geçtiğimiz günlerde Romoss'u gördüm ancak emin olamadım,onun haricinde öneriniz var mıdır hocam? @neofobic
  • Bunlar cihazın batarya ömrünü etkiler mi?
  • www.miturkey.net sitesinden Xiaomi 10400 mah power bank alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTeksen

Lg Nexus 4 kullanıyorum(2100 mAh).İşimi görecek bir güç bankası lazım.Telefonumu bir kere doldursa işimi görecektir.Geçtiğimiz günlerde Romoss'u gördüm ancak emin olamadım,onun haricinde öneriniz var mıdır hocam? @neofobic

romoss a gözün kapalı güvenebilirsin. tek seferlik şarj etsin yeter diyorsan 2600 lük model işini çok rahat görür. romoss türkiyenin sitesini ziyaret et. bunun dışında xiaomi de iyi markadır. fakat orjinal ürün bulursa al. çakması çok var piyasada.
  • bende aksesuar işi yapıyorum ancak kesinlikle orjinal ürün almanızı tavsiye ederim. diğerlerinin hepsinde sıkıntı yaşarsınız. sorun şu olur bataryanızın ömrü kısalır. kaş yaparken göz çıkartırsınız yani. piyasada 30 TL ye bile powerbank var ama orjinal bir ürün isterseniz 150 TL den başlar aradaki farkı düşünün. orjinal ürün alırsanız çok kullanışlıdır tavsiye ederim.
  • neofobic kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Neofobic,
    Ben burada sadece kendi fikirlerimi ve tecrubelerime dayanan sonuclari paylastim. Isim geregi Turkiyede OEM olarak uretim yapan;Uzakdogudan benzer urunleri getiren bircok firmanin urununu kullandim ve test ettim, etik olarak da diger firmalari kotulemektense iyi buldugum firmanin urunlerini burada paylasmayi daha dogru buldum, burada herhangi bir firmada calismam tarafli yorum yazma luksunu vermez bana, vermemeli de zaten. Burada elbette sizlerin fikirlerine ve yorumlarina saygi duyuyor, tesekkur ediyorum.
    Teknik olarak ise asagidaki test sonuclarini tarafsiz olarak paylasiyorum.
     Power Bank Tavsiye Power Bank Tavsiye Power Bank Tavsiye

• Ben bu üründen aldım memnunda kaldım. şimdilik bi rsıkıntı yok. 3 kez rahat şarz ediyor. İçinde enerjide kalıyor üstelikhttp://powerbankcihazlari.blogspot.com.tr/
  • xiaomi markasından mii aldım 10400 mah gayet memnunum. 99tl'ye aldım miturkey.net sitesinden. evet yurtdışından daha ucuza alınabilir ama hem o kadar süre beklemeye gerek yok hem de bazen paketler gümrükten geçmiyor boş geliyor riskli oluyor. biraz fazla verdim ama kafa rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nostradamus77

Merhabalar Neofobic,
    Ben burada sadece kendi fikirlerimi ve tecrubelerime dayanan sonuclari paylastim. Isim geregi Turkiyede OEM olarak uretim yapan;Uzakdogudan benzer urunleri getiren bircok firmanin urununu kullandim ve test ettim, etik olarak da diger firmalari kotulemektense iyi buldugum firmanin urunlerini burada paylasmayi daha dogru buldum, burada herhangi bir firmada calismam tarafli yorum yazma luksunu vermez bana, vermemeli de zaten. Burada elbette sizlerin fikirlerine ve yorumlarina saygi duyuyor, tesekkur ediyorum.
    Teknik olarak ise asagidaki test sonuclarini tarafsiz olarak paylasiyorum.
     Power Bank Tavsiye Power Bank Tavsiye Power Bank Tavsiye

sen beni anlamamışsınki. ben açıkca söyle diyorum çalıştığın firmayı ve sattığın ürünü. bundan daha doğal ne var? yazdığın ilk mesajı okursan orada görürsün sanki satıcı değilmişsinde kullanıcıymışsın gibi anlattığını. bunlara gerek yok. ben ssk dandik ürün yada en iyi ürün falan demiyorum. hatta ssk nın ürünlerini hiç kullanmadım, burada onunla ilgili yorum bile yapmadım. çünkü bilmiyorum ürünü. ayrıca resimlerini aldığın site buhttp://www.yddyw.com/special/pb315/ site ve resimler tamamen çince. biz ne anlayalım şimdi bundan? yada burada power bank alacak olan adama yardımcımı oldun şimdi bu resimleri paylaşmakla? neyse polimiğe ve tartışma içerisine girmek istemiyorum, nedemek istediğimi zaten insanlar anladı.

• bu noktada önemli olan mAh dır. benim kullandığım ve bayiiliğini yaptığım bu ürünü tavsiye ederim . iphone 5 i 6 kere şarz ediyor ve cihazda yüzde kaç enerji kaldığını gösteriyor.

www.sarjway.com
     Power Bank Tavsiye

• Kolay cebimde taşıyabileceğim bir tane önerebilir misinz ? Bir kere sarj etse yeter benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Kolay cebimde taşıyabileceğim bir tane önerebilir misinz ? Bir kere sarj etse yeter benim için

romoss un 2600 lük olanı yeter sana. 45-50 lira civarı fiyatı var. ister ebay dan ister türkiyeden alabilirsin. ebay da 18$ civarı fiyatları.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.