Şimdi Ara

Portal hikayesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
14.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki tesise insanlar nörotoksin gazını neden koymuşlar bileniniz varmı? sonuçta insan öldürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadasc11

peki tesise insanlar nörotoksin gazını neden koymuşlar bileniniz varmı? sonuçta insan öldürüyor

o gazı insanlar koymadı ki glados tamamen yaptı o işi , brde chelynin hald life 3 te yer alabilceğini düşünen tek insan ben olmamama sevindim :D
  • Arkadaş bir şeyi atlamış, benim bildiğim
    weatley'den önce GlaDOS'a bir de Caroline dışında vicdan eklemeye çalışıyorlar ancak bilgisayar zekasıyla vicdanı yeniyor her seferinde, o yüzden kafa karıştırıcı robot yapıyorlar ve o robotun amacı da zaten sistemi ele geçirmek, o yüzden kapışıyorlar ve GLaDOS yoruluyor her seferinde. Yani güç delisi olmuyor, amacı zaten sistemi ele geçirip aptallaştırmak (kendi de aptal tabi)
  • Teşekkürler :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiye kadar oynadığım ve oynayacağım (hl3 çıkmazsa tabi) en mükemmel en muhteşem en iyi hikaye ve oynanışa sahip en orjinal ve atmosferi en iyi olan oyundur portal serisi (özellikle 2. oyun) herkesin bir kez oynaması gerekir diye düşünüyorum kitabı yada filmi yapılsa oynarkenki duyguyu veremez bu yüzden bir senaryoyu anlatmanın en iyi yolu seçiliş bence, hikayeyi özetlediğin için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.