Şimdi Ara

Portal 2 Co-op'a Oyuncu Aranıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, Portal 2 ye yeni başlamıştım; ama birkaç günde bitirdim. Şimdi co-op bölümlerini oynamak istiyorum; ama "random" kişilerle pek verimli olmuyor oyun. O yüzden buradan headseti olan, konuşa konuşa ilerleyeceğimiz birilerini aramak istedim. Eğer co-op oynamak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 31 Ocak 2012; 21:22:29 >

• Merhaba,

Steam üzerinden mi oynuyorsunuz ? Ben sizinle oynayabilirim. Herkesle oynuyorum Türk-Yabancı farketmiyor ama Türk oyuncuya hasretim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ip4s

Merhaba,

Steam üzerinden mi oynuyorsunuz ? Ben sizinle oynayabilirim. Herkesle oynuyorum Türk-Yabancı farketmiyor ama Türk oyuncuya hasretim

Tüm forumlar » [Oyun] » Xbox » FPS » Portal 2 Co-op'a Oyuncu Aranıyor!
  • birşey sormak istiyorum şimdi normal coop bölümleri 10 tane falan pc de map ekleme şansı vardı birsürü map var

sanırım xbox360 da böyle bir şans yok

eğer bir kişi pc den biri xbox360 dan oynarsa bu sorun halledilirmi
  • Merhaba,

Co-Op bölümleri 10 tane değil nereden baksanız 50'ye yakın. En azından PC'de böyle.6 Oda var. Her birinde yaklaşık 8-9'ar tane test var.
  • co-op bitirmiştim ama vakit olursa tekrar oynarım.

gt: Asphyxia35
  • UMP ekliyorum hocam
  • Tamamdır. Akşam üzeri girerim büyük ihtimal görüşürüz.
  • Hocam birkaç gün öncesine kadar oynuyordum, oynayacak adam da aradım ama kimseyi bulamadım. Keşke biraz daha önce denk gelseydik birbirimize, Portal gibi bir oyunu beraber oynamak çok keyifli olurdu.
  • Evet arkadaşlar,

Madem böyle bir konu açıldı, devamı da gelsin Steam üzerinden Portal 2 PC versiyon oynayacak arkadaşlar aranıyor. PM veya buradan cevap yazabilirsiniz. Yabancılarla oynamaktan sıkıldım ya Hiç laftan anlamıyorlar Şöyle sesli sesli oynamak güzel olur.
  • Vakit Bulabilirsem beraber oynayabiliriz ekle beni GT:KenjiTR
  • steam üzerinden oynamak isteyenler ekleyebilir.

id:foreone

http://steamcommunity.com/id/foreone

düzeltme: arkadaşlar her söyleyen pc için söylemiş ama konu xbox altında o da ayrı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreone -- 6 Şubat 2012; 16:41:14 >
  • Gold bulursam gelirim bende oyun var
  • Arkadaşlar Sanırım Tüm Platformlar birbirleri arasında oynayabiliyorlar KenjiTR seni Steam üzerinde gördüm ve ekledim. (xbox360hesabim diye görünüyodu) Onaylarsan beraber oynayabilirz. Foreone hocamla oynamak gerçekten güzeldi. Sesli ve gayet eğlenceli. Yabancılarla oynamaktan daha keyifli ve zevkli. Arkadaşlar PC,PS,Xbox farketmiyor sanırım. Herkes birbiri ile oynayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostmeister -- 6 Şubat 2012; 21:42:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreone

steam üzerinden oynamak isteyenler ekleyebilir.

id:foreone

http://steamcommunity.com/id/foreone

düzeltme: arkadaşlar her söyleyen pc için söylemiş ama konu xbox altında o da ayrı :)

PC Altına da mı açsak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostmeister -- 6 Şubat 2012; 21:38:51 >
  • ip4s malesef steam'de Portal 2 yok genelde oyunları hep xboxda oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

birşey sormak istiyorum şimdi normal coop bölümleri 10 tane falan pc de map ekleme şansı vardı birsürü map var

sanırım xbox360 da böyle bir şans yok

eğer bir kişi pc den biri xbox360 dan oynarsa bu sorun halledilirmi

acaba bilen var mı map ekleyemezsek coop modunun ömrü olmaz çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasqwert

ip4s malesef steam'de Portal 2 yok genelde oyunları hep xboxda oynarım

Hocam Xbox'ta da FPS oynanmaz ki gel sen PC'ye
  • quote:

quote:

Hocam Xbox'ta FPS öyle bir oynanıyor ki ... :) Hele Portal baya baya rahattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

quote:

quote:

Hocam Xbox'ta FPS öyle bir oynanıyor ki ... :) Hele Portal baya baya rahattı.

Valla denemedim ne yalan söyleyeyim, o zaman deneyip bakmak lazım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.