Şimdi Ara

Port geldi - Port yokken geçirmiş olduğum süreçler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce bulunduğum bölgede port yoktu ve onun öncesinde 2 aydır devam etmekteydi şuan portum var ve size nasıl getirtiğimi anlatıcam. bu sürecimi tamamen şikayet ederek geçirdim şikayet ettiğim kurumları aşşağıda yazıyorum.

-Türktelekom (bağlı bulunduğum tt binasına dilekçe verdim geri dönüş yapılmadı)
    -Şikayetvar.com (TT'yi şikayet ettim burdan geri dönüş yapılmadı)
    -BTK (BTK'ya şikayet yazdım geri dönüş yapıldı ancak beni tatmin etmediler gelcek gitcek gibi şeyler dediler.)
    -AKİM (Ak parti iletişim merkezini arayarak şikayette bulundum geri dönüş yapıldı ulaştırma bakanlığına bildirildi.)
    -Akparti İlçe Merkezi (bulunduğum ak parti ilçe merkezini aradım şikayetimi belirttim onlarda TT ile irtibata geçtiler.)
    -Akparti il merkezi (bulunduğum ilin ak parti merkezini aradım şikayet ettim ilgilendiler ve onlarda ulaştırma bakanlığına bildiri yaptılar.)

Benim izlediğim yollar bunlar arkadaşlar bu şikayetleri yaptıkdan 2 hafta sonra portum geldi. Eğer bulunduğunuz bölgede port yok ise bu adımları izleyip belki işlemizini hızlandırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taktaktakirdama -- 16 Mart 2017; 22:12:23 >

• Son 3 adım işe yaramış.
  • Bu da bir yere kadar.

Şimdi port sıkıntısı yaşayanlar hükümet parti il ve ilce merkez binalarından şikayet etmeye başlayacaklar. .

Ondan sonra Türk telekom ona da bakmayacak. Ama ilk şikayet edenler şanslı olacak. Onlara gelir belki port. Ya da alt yapı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 şık iyi fikir. Birde bu akk olayından bahsetsek :D belki işe yarar .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapi da gelir mi dersiniz dostlar bu yontemle .

• Mahallede 1 buçuk senedir Boş port bekliyorum 3 kez müdürlüğe gittim 6 ay içinde yapılacak denildi.Ama yok 12 ŞİKAYET dilekçesi yazdım bir sonuç çıkmadı napmaliyim

• Ahpab çavuş ilişkisinin olmadığı demokratik ülkelerde normalde servis sağlayıcıya gidip düzgün bir diille durumu anlatırsın en kısa zamanda isteğini yerine getirirler. Ama Türkiye gibi demokrasinin kısmen uygulandığı ülkelerde mutlaka araya başka birini sokmak zorundasın. Sen kafanı kullanmışsın Akp'ye şikayet etmişsin. Bizi bu hale düşürenler utansın.
  • Arkadaşın dediği gibi yaptım inşaallah yardımcı olur.

• akp ile nasil oldu ilce baskanligina e mail mi attiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

akp ile nasil oldu ilce baskanligina e mail mi attiniz

Hayır ilçe başkanlığını aradım il başkanlığını aradım Akim(Ak parti iletişim merkezi) var orayı aradım. Bu saydığım yerleri hafta 2 kez falan aradım.
  • 2017 yilinda ugrastigimiz islere bak.

yer alti kaynagimiz yok, uretimimiz yok. bari birak teknoloji ilerlesin.

millet bedava dagitiyor biz actirmak icin yalvariyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

2017 yilinda ugrastigimiz islere bak.

yer alti kaynagimiz yok, uretimimiz yok. bari birak teknoloji ilerlesin.

millet bedava dagitiyor biz actirmak icin yalvariyoruz

Valla doğru ama yapıcak bir şey yok malesef şu türktelekom denilen lanet şirket inşallah bir gün düzelir yoksa bizim insanımız bunlardan hizmet almaya devam edicem bunlarda hizmet vermemeye tabi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.