Şimdi Ara

[Port][Edit][TR] Color OS ROM Android 4.2.1 [Tavsiye Edilir] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
16.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Rom çok ram harcıyordu orjinal roma döndüm. Ram kullanımı 700 mb dan aşağı düşmedi

Evet ama bu romun en buyuk ozelligi isterse 50mb bos ram kalsin gram kasma donma vs yapmaz akicidir bu romda bos ramin bir onemi yok

Beğenmediğim başka noktalarda oldu mesela bazı uygulamalar internete bağlanamıyordu. Normalde yapıkredi mobil şube sms i otomatik kopyalardı bunda elle giriyodum. Ayrıca o aşağı çektikçe açılan bildirim alanındaki butonlar güzel değildi.Bilmiyorum bende çok süper izlenimi uyandırmadı ama uğraşmışlar ellerine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok rica ediyorum durum çubuğunda ortalı saat yani center clock özelliği ekleyiniz.

Elinize kolunuza sağlık gayet güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wRei kullanıcısına yanıt
    Güncelleme de bu özellik aktif olarak gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRespecT

Peki guncelleme ne zaman gelecek

• quote:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Custom rom kamera mağduru olduğum için kullanamayacağım ama yine tebrik etmek istedim.

• Finaller nedeniyle rom uzerine pek dusemiyorum. Suan bir tarih verebilmem mumkun degil. Kamera sorunu icin elimden herhangi birsey gelmiyor. Sorunlu cihazların gecmesi lazım elimize.

• quote:

Finaller nedeniyle rom uzerine pek dusemiyorum. Suan bir tarih verebilmem mumkun degil. Kamera sorunu icin elimden herhangi birsey gelmiyor. Sorunlu cihazların gecmesi lazım elimize.

geliştiricilerin bulunduğu şehirler hangileri? yani, Antalya ve çevresindeyse ben elimdekini ortaya koymaya razıyım. Custom rom suzluk felç etti bizi. Atom kullanıyorum.
  • Okul zamanı izmitteyim. Tatillerde eskisehir yada bozüyük. En iyi ihtimalle bana 8 saat uzaklıktasınız:)

• quote:

Okul zamanı izmitteyim. Tatillerde eskisehir yada bozüyük. En iyi ihtimalle bana 8 saat uzaklıktasınız:)

benim oralara gelme ihtimalim maalesef çok düşük.
  • Rom harika olmus bi haftadir kullaniyorum bi sikinti gormedim sadece klavyede turkce ksrakterleri bulamadim: )

• Emeği gecen herkese cok tesekkür ederim süper olmuş.....
  • charsiyakali C kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil paketini indirdikten sonra ilgili tuşlara uzun basarak pop-up şeklinde Türkçe karakterlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkürler
  • Takip

• Merhabalar,

Güncelleme ne zaman ve ne +larla gelecek bilgi verebilir misiniz?

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat Can Ceylan

Htc One'ın Color Os romundaki özellikler buna eklenebilirmi

HTC One'ın ColorOS'un da ne gibi özellikler var ki?

• Güncelleme tarihi için kesin bir tarih veremiyorum finallerim devam etmekte. Performans iyileştirmeleri için denemeler yapıyorum. Onun dışında müzik çalarda ki telefon hafızasında olan şarkıları bulamama ayarlar kısmında ki özel müzik seçimi ve operatör adı gizleme hataları. Kamera iyileştirmeleri, çeviri eksiklikleri düzeltilecek. 2. güncellemede offical güncelleme yayınlandıktan sonra verilecek. Offical güncellemede yeni özellikler sistem optimizasyonları arayüz iyileştirmeleri vb içerecek.
  • quote:

Güncelleme tarihi için kesin bir tarih veremiyorum finallerim devam etmekte. Performans iyileştirmeleri için denemeler yapıyorum. Onun dışında müzik çalarda ki telefon hafızasında olan şarkıları bulamama ayarlar kısmında ki özel müzik seçimi ve operatör adı gizleme hataları. Kamera iyileştirmeleri, çeviri eksiklikleri düzeltilecek. 2. güncellemede offical güncelleme yayınlandıktan sonra verilecek. Offical güncellemede yeni özellikler sistem optimizasyonları arayüz iyileştirmeleri vb içerecek.

Peki ben bir şey soracağım. Ben hiç bir ROMda yasamadığım olayı yaşadım bu ROM da. Ayarlarda depolama konumunda SDkarta yukleme yok 3.parti yazılım ile (link2sd) sd karta taşıdıgım da uygulama menusunde yeri degisiyor surekli mesela oyunları sd karta tasıdım oyunlar klasorune aldıgım oyun tekrar klasorden cıkıyor. Cozum?
     [Port][Edit][TR] Color OS ROM Android 4.2.1 [Tavsiye Edilir]

• farka bakın htc one color os romu ile bu color os roma yukarıda video linki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.