Şimdi Ara

[Port][Edit][TR] Color OS ROM Android 4.2.1 [Tavsiye Edilir] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
16.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

quote:

Orijinalden alıntı: Son of God

quote:

quote:

ÖN KAMERA ÇALIŞMIYOR YETKİLİLERE BİLDİRİRMİSİNİZ

Telefonu ne zaman almıstınız?
    yeni telefonlardaki custom rom kamera sorunu var maalesef sizde.

atom da yoktu

Atom rom orjinal rom uzerine yapıldıgı icin yoktu :)

fix falan yok mudur acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ÖN KAMERA ÇALIŞMIYOR YETKİLİLERE BİLDİRİRMİSİNİZ

Telefonu ne zaman almıstınız?
    yeni telefonlardaki custom rom kamera sorunu var maalesef sizde.

atom da yoktu

Atom rom orjinal rom uzerine yapıldıgı icin yoktu :)

fix falan yok mudur acaba

İlerleyen zamanlarda insallah bu sorunda cozulecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keske tum mesajı alıntı yapmasaydınız :)

• quote:

Keske tum mesajı alıntı yapmasaydınız :)

Hemen düzeltiyorum.

• Tam beklediğim romdu elinize sağlık :)
    Q800 için çıktığında boot.img değiştirip denemiştim çalışmamıştı. Böyle hızlı portladığınız için teşekkürler.
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Buğra Hocam bu romun q800 için olanında WIFI-Hotspot problemi vardı. Bu sorun giderildi mi acaba?
    İnternet paylaşımı olmazsa olmaz benim için
  •  [Port][Edit][TR] Color OS ROM Android 4.2.1 [Tavsiye Edilir]
  • Ayrıntılı SS'ler geldi hanıım;

[Port][Edit][TR] Color OS ROM Android 4.2.1 [Tavsiye Edilir]

Edit: Bu arada arkadaşlar bu ROM'da LG G2 de ki olay var. Misafir modu mesela birisi telefonunuza bakmak istedi ama gormesini istemedigini bilgileriniz var misafir modu icin sifre oluyor normal kilid sifresi olıyor acarken misafir modu sifresini girerseniz o kisi sizin belirlediginiz seyleri gorebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerdesouza -- 7 Ocak 2014; 1:05:21 >

• Sarji stock tan daha cabuk bitiyor

• Beyler ben yukledim performansını begenmedim.
    Önceliği performans olanları üzer. Hangi kernel var bu romda hocam bir de guncellemeyle hızlanıcak mı bu rom?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

Beyler ben yukledim performansını begenmedim.
    Önceliği performans olanları üzer. Hangi kernel var bu romda hocam bir de guncellemeyle hızlanıcak mı bu rom?

Dostum performansı neye göre değerlendirdin ? Gayet iyi akıcı bende takır takır çalışıyor
  • Stock romun 6375 sürümünün kerneli kullanıldı. Uygulamalarınızı titanium backuptan geri yüklüyorsanız tabiki performans alamazsınız. Veri klasörleri daha önceki roma göre şekilenmiştir çünkü. Romların port olduğunu ve bizim cihaz için oluşturulmadığını bilerek kullanmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRespecT

Stock romun 6375 sürümünün kerneli kullanıldı. Uygulamalarınızı titanium backuptan geri yüklüyorsanız tabiki performans alamazsınız. Veri klasörleri daha önceki roma göre şekilenmiştir çünkü. Romların port olduğunu ve bizim cihaz için oluşturulmadığını bilerek kullanmanızı tavsiye ederim.

eline saglık diğer forumdada yazmıştım çok güzel rom olmuş.
    Bir sorum olucak wifi'ye girdimmi NVRAM WARNING Err = 0x10 diye yazı var en altta. Bu hata sadece bu roma özel değil hepsinde cıkıyor. Ben imeiyi bozmuştum her rom yüklediğimde elle giriyorum tekrar imeiyi wipe yaptımmı gidiyor çünkü. Bu wifideki yazı bu yüzdenmi acaba ?
  • NVRAM Telefonun en önemli bilgilerinin saklandığı tutulduğu yerdir. İmei leriniz de burada saklanır. Siz dışarıdan bir müdahale ile bu kısıma erişip değişiklik yaptığınızda bu uyarıları almanız muhtemel. Elle yazdığınız imeilerde başka sorun yaşamazsınız. Daha önce imei yedeği almış olsaydınız işiniz daha kolay olurdu bu sorunları yaşamazdınız.
    Teşekkür ederim iyi kullanımlar dilerim.
  • quote:

Stock romun 6375 sürümünün kerneli kullanıldı. Uygulamalarınızı titanium backuptan geri yüklüyorsanız tabiki performans alamazsınız. Veri klasörleri daha önceki roma göre şekilenmiştir çünkü. Romların port olduğunu ve bizim cihaz için oluşturulmadığını bilerek kullanmanızı tavsiye ederim.

A aynen titanium ile yüklemiştim.
    Akşama tekrar indireceğim o zaman.

@aykut.. Dostum mesela Chrome da sayfa kaydırırken kasıyordu telefon clash of clansda donuyordu.

• Clash of Clans ı 84,07 boş ram miktarı ile denedim hiçbir kasma donma yaşanmadı. Chrome fazla ram tüketimi yönünden biraz zayıf bir tarayıcı olarak bilinir. Stock tarayıcısını denemenizi tavsiye ederim. İyi Akşamlar.
  • quote:

Clash of Clans ı 84,07 boş ram miktarı ile denedim hiçbir kasma donma yaşanmadı. Chrome fazla ram tüketimi yönünden biraz zayıf bir tarayıcı olarak bilinir. Stock tarayıcısını denemenizi tavsiye ederim. İyi Akşamlar.

Dostum bende sağa sola kaydiriken donuyordu hafiften.

• Herhangi bir takılma yaşamadım. Diğer kullanıcılar bu konuda daha iyi bilgi verirler. Oyun oynayan biri değilim ve köydeki görsel ögeler başlangıç seviyesinde olduğum için az. Görsel ögesi bol olan kişilerden yorum gelirse daha iyi olur. Yada diğer sitede bu konuda soru sorabilirsiniz.
  • quote:

Herhangi bir takılma yaşamadım. Diğer kullanıcılar bu konuda daha iyi bilgi verirler. Oyun oynayan biri değilim ve köydeki görsel ögeler başlangıç seviyesinde olduğum için az. Görsel ögesi bol olan kişilerden yorum gelirse daha iyi olur. Yada diğer sitede bu konuda soru sorabilirsiniz.

Peki dediğin gibi hiç bi şey kasmazken sadece o benim yüklediğim (Titanium Backup) ile yüklediğim programlar kasıyordu. Tekrar deneyeceğim.

• Fixleri rom içine atılıp tek parça olduğu zaman yüklerim artıkın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.