Şimdi Ara

Porche cayyane Range Rover Sport Dizel (2011-2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnternetten bek bir bilgiye rastlayamadım.
    Porche cayyane Dizel standart donanımları nelerdir.
    Yakıt durumu arazı özelliği nasıldır varsa kullanıcı arkadaşların yorumu. Range roverle sport la mukayeseli edersek artı bve eksileri nelerdir.
    Yol gürültü sevyesi vs.
    İkinci elleri 2 sininde 230-290 arası gibi.
    İkisinden biri tercih etseydiniz hangisi olurdu.
    İkinci elde hangisi daha az zarar ettirir.
    Cok teşekkür herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mctnn -- 13 Şubat 2017; 23:49:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burda kullanıcı arkadaş olduğunu sanmıyorum
  • porvhe cayyane ne birader tayyare mi alıyosun
  • Cayyenesi olan adam ya

Doktor vs dir foruma girecek vakti olmaz işten arta kalan vakti aile ve uykuyla geçer

Yada kaymak tabakadır onlarında bu forumda işi yok paralarını yiyolardır

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Hocam panamerası olan üye var forumda.

Soruya gelirsek range Rover'lar motor ömrü bakımından hep sıkıntılı, öbür yanda da 3 lt kendini kanıtlamış vag dizeli var hakikaten çok az yakmasıyla meşhur bir motor, performansına da laf edecek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yeni kasa range roverda motor ve şanzuman hatası verildiğine dair açılan davalar mevcut linkhttp://m.milliyet.com.tr/land-rover-turkiye-de-yargilanacak/ekonomi/detay/2030200

Bir önceki kasa zaten arızalarıyla ünlü.

Porsche ise bana göre daha kusursuz bir araç ikisini de kullandın mı sahip oldun mu derseniz hayır fakat bence Alman kalitesini hissedebileceğiniz bir araç şimdiden hayırlı olsun.

• biraz daha pahalı olabilir ama kesinlikle cayenne derim range rover artık iyice ele ayağa düşmüş gibi geliyor bana 2004 kasalardan alıp makyajlı kasa gibi gösteren apaçi kullanıcılarla dolu bir kitlesi var. Cayenne daha oturaklı ve motor olarak daha sorunsuz
  • iki aracı da çok kısa mesafe kullandığım için hiçbir yorumda bulunamam. Ama içine oturunca cayyane daha kaliteli hissettiriyor. Bir de bu sınıfta olan araçların testini okur yada izlerseniz, test edenler dinamizm konusunda cayenne'i sınıfında referans gösterir. Ne de olsa Porsche, genlerinde sportiflik var. Range Rover ise arazide çok daha iyidir tahminim çünkü onunda uzmanlık alanı offroad. İkinci el alınacaksa araçların kronik sorunu olup olmadığını araştırın. Yukarıda bazı arkadaşlar kronik sorunlardan bahsetmişler.
  • Cayenne değil mi ya ben mi yanlış biliyorum herkes cayyane yazmış

• Konu fake gibi ya neyse...

• Porş Kanka Anahtarı Koyucan Masaya Offf Havandan Geçilmez Evde Misafir Varken Falan Bizim Porşu Garaja Çektim Dersin Nirvanaya Ulaşırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cayyane asdadfgsadjk

• Yeni kasa ise kesinlikle range sport ama eski kasa alıcaksan alma cayenne öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Konu fake gibi ya neyse...

Özellikle de ikinci el durumunu sorması bu şüpheyi kuvvetlendiriyor ya neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: hfguler

iki aracı da çok kısa mesafe kullandığım için hiçbir yorumda bulunamam. Ama içine oturunca cayyane daha kaliteli hissettiriyor. Bir de bu sınıfta olan araçların testini okur yada izlerseniz, test edenler dinamizm konusunda cayenne'i sınıfında referans gösterir. Ne de olsa Porsche, genlerinde sportiflik var. Range Rover ise arazide çok daha iyidir tahminim çünkü onunda uzmanlık alanı offroad. İkinci el alınacaksa araçların kronik sorunu olup olmadığını araştırın. Yukarıda bazı arkadaşlar kronik sorunlardan bahsetmişler.

cayenne mi kaliteli hissettiriyor? tasarım olarak sport 1 fl, cayennenin gerisinde fakat kalite olarak cayenne, sportun yanına yaklaşamaz
    jaguar-land rover karşısında kalite ve prestij konusunda audi-porschenin hiç şansı yok
  • Kesinlikle cayenne daha özgün daha modern ve bana göre daha prestijli.

• Özelliklerini bilmiyorum ama bana sorarsan range rover porsche'a göre ikinci elde daha çabuk erir gibime geliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.