Şimdi Ara

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
20.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sancak Bilgisayar neden getirmiyor bu cihazı. Zamanında c200 sattı. Bizde aldık kullandık ve hala kullanıyoruz.

Bu nasıl bir distribütörlük böyle anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sancak bilgisayar getirmesi lazım i ama popcorn'un distribütörlüğünü bıraktı diye biliyorum yoksa şimdiye kadar çoktan getirirdi ... amerikada 249 dolar alet
  • Peki neden başka bir firma distribütör olmuyor ben de onu anlamıyorum. Ben tesadüfen Amerikadan 249$'a aldım. Ama seneye yeni modeli çıkarsa alamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 22 Mart 2013; 16:24:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Peki neden başka bir firma distribütör olmuyor ben de onu anlamıyorum. Ben tesadüfen Amerikadan 249$'a aldım. Ama seneye yeni modeli çıkarsa alamayacağım.

Bu konuyu sancak ile görüştüm.
    popcorn firması zor firma imiş, satış sonrası hizmeti kötü imiş ve yedek parça konusunda zayıfmış.

Bu nedenle bırakmışlar popcorn u.

Bana snacak yetkilisi bu bilgileri vermişti.
  • Arkadaşlar
    Yeni networked forum üyelerine özel FW çıktı.

Aşağıda diyorki; Bu FW yi yüklemek için 05-01-130316-25-POP-422-999 Stepstone nun yuklu olması gerekir

İlgili FW yi ve yeni FW yi Topiğin 2. mesajında bulabilirsiniz...

Please take note that you need to be on
    05-01-130316-25-POP-422-999 Stepstone
    before you can flash this firmware.
  • Bir onceki firmware'i( nmt forumlari icin olan) dun kurdum;
    Ağdan daha once takilan bdiso,3disolar harika takilmadan oynattim(hobbit, underworld 3d ozellikle), acilma hizi ileri sarma durumlarında filme devam etme durumlari en aza indirgenmiş.
    Ağdan isolarda harici altyazi yine olumsuz, usbde sorun yok.

Bu arada yeni firmware haberi icin tesekkurler, cihaz gercekten harika olma yolunda bu firmwarelerle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de official firmware bekledim ama hala çıkmadı. Yeni firmware'lerde altyazı olayına hala girmediler. Son çıkanda Almancada düzeltme yapmışlar. Türkçeye herhalde 3 ay sonra sıra gelir . Sinir etti şu italik yazılar, büyük Ü harfi ve ileri geri sardıktan sonraki senkron kayması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 25 Mart 2013; 14:55:52 >
  • Arkadaşlar şu cihaza verdiğiniz paranın 4'te birine egreat r6s alın, bascastle 1.3 custom yazılımı yükleyin, tüm problemlerden kurtulun. En yüksek bitrate'li 3D ıso'larda takılma yok, türkçe altyazılarda, pause-play'de sorun yok. Üstelik custom yazılımı geliştiren arkadaş isteklerimizi tek tek ekliyor, en son türkçe çeviri gönderdik onu ekledi. Bende eski bir c200 kullanıcısıyım ve 1 sene boyunca popcorn sorunlarından çok çektim. İnanın r6s en iyi çözüm şu an.
  • quote:

Ben de official firmware bekledim ama hala çıkmadı. Yeni firmware'lerde altyazı olayına hala girmediler. Son çıkanda Almancada düzeltme yapmışlar. Türkçeye herhalde 3 ay sonra sıra gelir . Sinir etti şu italik yazılar, büyük Ü harfi ve ileri geri sardıktan sonraki senkron kayması.

Merhaba 2 soum var türkçe karakterlerin hepsinde mi problem var? Bir de altyazıyı bold ve still seçebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Arkadaşlar şu cihaza verdiğiniz paranın 4'te birine egreat r6s alın, bascastle 1.3 custom yazılımı yükleyin, tüm problemlerden kurtulun. En yüksek bitrate'li 3D ıso'larda takılma yok, türkçe altyazılarda, pause-play'de sorun yok. Üstelik custom yazılımı geliştiren arkadaş isteklerimizi tek tek ekliyor, en son türkçe çeviri gönderdik onu ekledi. Bende eski bir c200 kullanıcısıyım ve 1 sene boyunca popcorn sorunlarından çok çektim. İnanın r6s en iyi çözüm şu an.

Devam eden sorunlara rağmen, A400 deneseniz böyle demezsiniz!
  • quote:

Ben de official firmware bekledim ama hala çıkmadı. Yeni firmware'lerde altyazı olayına hala girmediler. Son çıkanda Almancada düzeltme yapmışlar. Türkçeye herhalde 3 ay sonra sıra gelir . Sinir etti şu italik yazılar, büyük Ü harfi ve ileri geri sardıktan sonraki senkron kayması.

Türkçe harf aralıklarını düzeltseler son güncellemeden sonra 3dbd.isolar neredeyse sorunsuz.

Diğer yandan Dune HD base ile A400 arasındaki altyazılar da Dune düzgün olsada!
    A400 deki olayı anlatan kişinin söyledikleri,3.şahızların konuşmaları, sahneden TV vs varsa onun sesi,
    Şarkı sözleri tercümesi İtalik Oyuncuların konuşmaları düz.
    Bu bile Benim için + özelliktir.

Çünki Dune da Olayı anlatan veya 3.şahısların konuşmlaları İtalik değil veya belirtilmiyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 25 Mart 2013; 17:04:09 >

• slm Usta benim sorum ben Yurt disinda kaliyorum bu
    dune hd base 3d ile popcourn 400 ile ikisi arasinda kaldim
    siz iki urunude kulanmis birisi olarak hangisini önerirsiniz
    benim icin görüntü kalitesi ve 3d iso larda takilma olmamasidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviay1

slm Usta benim sorum ben Yurt disinda kaliyorum bu

Her iki ürünüde kullanmış değil.
    Kullanıyorum.

Üstlerde verdiğim bir cevap var her ikisi içinde değerlendirme şeklindeydi.
  • tamam Usta kusura bakma gözümden kacmisi popcourn a400 3d iso cok takilma oluyormu sikinti sizce yazilim ile düzeltile bilirmi.
  • a-400 Türkiye'ye gelmeyecek mi? Yurtdışında tanıdık yok. Nasıl temin edebiliriz bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: maviay1

slm Usta benim sorum ben Yurt disinda kaliyorum bu

Her iki ürünüde kullanmış değil.
    Kullanıyorum.

Üstlerde verdiğim bir cevap var her ikisi içinde değerlendirme şeklindeydi.

Üstadım A-400 de kullanmak için 8 gb lık Sd kart mevcut elimde acaba uygulamalar ve nmt ve nmj için yeterli olur mu yoksa az mı gelir kapasite olarak ne dersiniz?
  • Bu arada ilginçtir NMT Setup Wizard çalıştırdım sd karta kurmaya çalıştım son aşamaya kadar geldim online mı yoksa local media mı diye sordu online seçtim next dedim ekranda ünlem işareti ile "no new updates available" yazısı çıktı kuramadı bir türlü sorun ne olabilir? daha sonra online değil local media seçtim yine aynı hatayı verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Bu arada ilginçtir NMT Setup Wizard çalıştırdım sd karta kurmaya çalıştım son aşamaya kadar geldim online mı yoksa local media mı diye sordu online seçtim next dedim ekranda ünlem işareti ile "no new updates available" yazısı çıktı kuramadı bir türlü sorun ne olabilir? daha sonra online değil local media seçtim yine aynı hatayı verdi

O ekran çıkmışsa daha önce farketmeden kurdunuz herhalde,kurulu vede update gelmemişse bende böyle bir ekran çıkıyor.
    SD kartın içine popcorndan baktığınızda ^^Download,Music,Photo,Video^^ klasörleri oluşmuşsa kurulumu gerçekleştirmiş oluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

quote:

Bu arada ilginçtir NMT Setup Wizard çalıştırdım sd karta kurmaya çalıştım son aşamaya kadar geldim online mı yoksa local media mı diye sordu online seçtim next dedim ekranda ünlem işareti ile "no new updates available" yazısı çıktı kuramadı bir türlü sorun ne olabilir? daha sonra online değil local media seçtim yine aynı hatayı verdi

O ekran çıkmışsa daha önce farketmeden kurdunuz herhalde,kurulu vede update gelmemişse bende böyle bir ekran çıkıyor.
    SD kartın içine popcorndan baktığınızda ^^Download,Music,Photo,Video^^ klasörleri oluşmuşsa kurulumu gerçekleştirmiş oluyorsunuz

Üstadım valla baktım ama içide boş görünüyor zaten bildiğim kadarıyla kurulu olduğu zaman menüde sol kısımda nmt sekmesi çıkıyor bende o da yok ne yaptıysam aşamadım bu sorunu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

quote:

Üstadım valla baktım ama içide boş görünüyor zaten bildiğim kadarıyla kurulu olduğu zaman menüde sol kısımda nmt sekmesi çıkıyor bende o da yok ne yaptıysam aşamadım bu sorunu

Dostum varsa başka bir Sd kartla dene, bu arada sd kartın çalıştığından eminmisiniz?pc'de sd kartı biçimlendirip tekrar popcorna takıp birde öyle deneyin...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.