Şimdi Ara

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
20.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Valla diyelim üstad amerikadan bir arkadaş sağolsun gelirken getirdi denedim cihazı görüntü kalitesi hakikaten çok çok iyi şaşırtacak kadar iyi ancak yazılım gerçekten sıkıntılıymış sanırım 1-2 ay daha beklemek gerekecek yazılımın oturması için

Hayırlı olsun

Görüntüsüne diyecek yok. Muhteşem.
    Birkaç gün kullandığım oppo kadar derken abartmadığımı gördünüz sanırım.

Yazılıma gelince ilgili forumun admini sigma tarfında çekirdek azılım update beklediklerini yazmış.
    O gelirse cihaz adı gibi 4*4 olur diye düşünmekteyim.

Tekrar Hayırlı olsun.

Çok teşekkürler üstadım iyi dilekler için ama dediğiniz kadar varmış hakikaten vpx görüntü işlemcisi döktürmüş tek kelimeyle umarım bahsettiğiniz yazılım da çıkar ve ortaya muhteşem bir cihaz çıkmış olur. Bu arada üstadım 3D iso oynattığımız da tv nin 3D sini otomatik açmıyor sizde de durum böyle mi ? yoksa ayarlardan benim atladığım bir şey mi var ? yazılımım son güncel yazılım bu arada

• quote:

quote:

quote:

Valla diyelim üstad amerikadan bir arkadaş sağolsun gelirken getirdi denedim cihazı görüntü kalitesi hakikaten çok çok iyi şaşırtacak kadar iyi ancak yazılım gerçekten sıkıntılıymış sanırım 1-2 ay daha beklemek gerekecek yazılımın oturması için

Hayırlı olsun

Yazılıma gelince ilgili forumun admini sigma tarfında çekirdek azılım update beklediklerini yazmış.

Tekrar Hayırlı olsun.

Çok teşekkürler üstadım iyi dilekler için ama dediğiniz kadar varmış hakikaten vpx görüntü işlemcisi döktürmüş tek kelimeyle umarım bahsettiğiniz yazılım da çıkar ve ortaya muhteşem bir cihaz çıkmış olur. Bu arada üstadım 3D iso oynattığımız da tv nin 3D sini otomatik açmıyor sizde de durum böyle mi ? yoksa ayarlardan benim atladığım bir şey mi var ? yazılımım son güncel yazılım bu arada

sakgöz hocam yapma gözünü seveyim ya
    bi de bize popcorn aldırma:)))))) valla ev media player kaynıyacak sayenizde
    dune hd base 3d ile karşılaştırmanı dörtgözle bekliyorum. valla forum senden ayrıntılı bir analiz bekliyor haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: masmas1514

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun

Tekrar Hayırlı olsun.

sakgöz hocam yapma gözünü seveyim ya
    bi de bize popcorn aldırma:)))))) valla ev media player kaynıyacak sayenizde
    dune hd base 3d ile karşılaştırmanı dörtgözle bekliyorum. valla forum senden ayrıntılı bir analiz bekliyor haberin olsun

Yok hocam bana gelene kadar bu konuda çok daha uzman üstadlar var forumda asıl detaylı inceleme ve karşılaştırmayı onlar yaparlar örnek vermek gerekirse Ahmet üstad ve Rccol üstadlar bu konuda gerekli incelemeyi yapacaklardır onları beklemek lazım birde Sadays üstad var ama onda Pch A-400 var mı yok mu bilemiyorum

• Ben de merak ediyorum ipi kim göğüsleyecek (benim için mühim olan görüntü kalitesi ıvır zıvır uygulamalarına takılmıyorum) gönlüm dune dan yana çünkü popcorn birinci olursa m.ctık, tr de satılmıyor ya birine getirteceğiz ya gümrüğe öpüleceğiz
  • A400 üm var, Dune HD Base 3D gelecek.
    Ödemesi yapıldı.
  • Bende ilaveten Dune HD 303D siparişi verdim.

Gelince hızlıca inceleme yapmayı düşünüyorum.
  • A400 bulabileceğim bir yer varmı Türkiye'de yada satmak isteyen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de satan bir yer yok maalesef satmak isteyen olur mu bilmiyorum ama pek sanmıyorum olacağını yazılımı oturdu mu çok sıkı cihaz olacak çünkü ancak yurtdışından getirtebilirsiniz eğer tanıdığınız veya arkadaşınız gidiyorsa
  • görüntü kaliteleri arasında çok ciddi fark varsa alınabilinir bir ürün gibi.Ama işte yazılım olayı sıkıntı.Oturana kadar kusura bakmayın ama daha neler çıkar allah bilir:)))))
  • Ah keşke yurtdışından getirtebilsem ama benim için zor yok çünkü öyle birisi.
    Ancak herhalde satmak istiyen falan olursa talibim.
    Duyurulur

• Arkadaşlar acele etmeyelim arkadaşlar inceleyip kıyaslasınlar ona göre bir yol çizeriz, benim içime şöyle doğuyor kağıt üstünde arasında chip farkı olsa da (1080p/720p için konuşuyorum) görüntü kalitesi bakımından arada popcorn arayışına girecek kadar bir fark olmayacağı. Bu bir tahmin ya da belki de bir temenni
  • inceleme başlığını açtım

Dune hdtv
    http://forum.donanimhaber.com/m_72103255/tm.htm
  • Bir arkadaşım Avusturyada haftaya geliyor ,A-400 getirtiyorum kendime
  • Networked forum kullanıcıları için yeni FW yayınlandı.
    Genel için yayınlanmak üzere
  • Ahmet üstad A-400 te diskten diske kopyalama yaptığımızda sol alt ekranda ufak bir kopyalama barı çıkıyor ama süre hız vs hiçbirşey yazmıyor sadece kopyalıyor yazıyor bunu detaylıca görmemiz mümkün değil mi dune de ki gibi bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirArkadaşaBakıpÇıkacağım

Ah keşke yurtdışından getirtebilsem ama benim için zor yok çünkü öyle birisi.
    Ancak herhalde satmak istiyen falan olursa talibim.
    Duyurulur

Guzel komisyon birakirsaniz neden getirmeyelim ama dimi?
    Boyutu biraz buyuk tek sikinti orda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim A400 yurda giriş yapmış,akşama elimde nasipse

• quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Benim A400 yurda giriş yapmış,akşama elimde nasipse

Dune karşılaştırması yaparsınız artık
  • Orası kesin,daha önce hiç popcorn cihazı kullanmadığımdan birkaç gün test edip hafta sonuna kadar yorumlarımı aktarmaya calışacağım.

• Sevgili a400 kullanicilari bilgisayarimdan a400 baglandigimda kullanici adi ve sifre istiyor ama ben ne ad nede sifre atadim, ayni sekilde dune'e baglandigimda sikinti yok?..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.