Şimdi Ara

Polypad C-5900 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bycan3r
    Cool Reader ile açabilirsiniz, Desteklediği Formatlar ; epub , fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi , pml

bu da link :http://www.fileden.com/files/2009/8/24/2553654/cr305710.rar

Usbyi taktıktan sonra saatin üstüne tıklayarak sdcard mounted veya Usb Bağlandı yazısına tıklayıp USB Depolama Birimini Aç yaparsanız bilgisayarda görünür.

Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Root Checker isimli ücretsiz programı kurarak kontrol edebilirsin.

Google Play linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck

Sonuç bu şekildeyse rootludur
     Polypad C-5900

benimkide rootluymuş şimdi root lu ise ne olacak istediğimiz proyu yükleyebilirmiyiz yani rootluysa ne gibi yararı var ben ilk defa android kullnıyorum o yüzden biraz cahil görüpde anlatırsan sevinirim şimdi buna root yapmaya gerek varmı yokmu programı yükledim tebrikler yazdı resimdeki gibi

• Merhaba arkadaslar
    Cihazi gecen hafta aldim, kendi sitesinden fw yukledim cihaz aciliyor ama hic bir sekilde ekran islevi calismiyor ornegin kiliti acamiyorum baska fw lerde denedim hepsinde ayni sey devam ediyor.
    Basina bu tarz bir sey gelipde cozum bulan varmi. Bu cihazin hangi fw ile uyumlu oldugunu bilen varmi?
    Tesekkurler
  • Bende cihazı inceleme fırsatı buldum ve fiyat performans olarak çok beğendim.
    Bu cihaza bluetooth dongle takıp çalıştırabilme şansımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cour

Merhaba arkadaslar
    Cihazi gecen hafta aldim, kendi sitesinden fw yukledim cihaz aciliyor ama hic bir sekilde ekran islevi calismiyor ornegin kiliti acamiyorum baska fw lerde denedim hepsinde ayni sey devam ediyor.
    Basina bu tarz bir sey gelipde cozum bulan varmi. Bu cihazin hangi fw ile uyumlu oldugunu bilen varmi?
    Tesekkurler

Büyük ihtimalle ekran sorunludur. 0 212 236 60 91 telefon numarasından teknik ekiple iletişime geçmenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 24 Mayıs 2012; 2:57:55 >
  • quote:

Merhaba arkadaslar
    Tesekkurler

Aynı problemi bende yaşadım arkadaşa pm ile cevap verdim burayada yazayım orda yazan güncelleme değil başka bir firmware ve update edince formatlanıyor yani o içinde gelen gereksiz uygulamalar resimler videolar olmuyor bu kadar ama ekran kalibrasyonu bozuluyor abuk subuk yerleri algılıyor kilidi bile açamıyorsunuz o yüzden herpa.kayako.com da ki güncellemeyi sakın yüklemeyin. çözüme gelelim bende bir sürü fw denedim olmadı herpaya yolladım ankaradayım istanbula gönderdim değişim talep ettim p.tesi gönderdim salı ellerine ulaştı salı akşamı yeni sıfır cihazı kargoladılar aradım sürekli hep cevap verdiler ilgililer yeni cihaz çarşamba öğlen elime ulaştı teknik servis olarak baya iyiler

• Nt de 299 tl inceledigim guzel cihaz kapasitif tuslsrinin olmasiniyi olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir Polypad sahibiyim.İlk izlenimlerim gayet olumlu.Şarjım ise 4 saat 21 dk gitti.Fakat bir sorum olacak,tableti sallarken arkadan tıkırtı sesi geliyor.Dikkat eden oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhank52

arkadaslar ben bugun medıa markt da polypad c 7000 modelını kurcalama fırsatı buldum,512mb ram vardı yanlıs hatırlamıyorsam,hafıza da 4gb idi galiba, dokunamtigi beni sasırttı,gayet hhızlıydı bu kadar ıyı bır ekran beklemıyordum acıkcası,ınternet baglantısı da hızlıydı yazdıgım sıteyı cabucak acmayı basardı, malzeme olarak da fena durmuyordu,burdan cıkardıgım ders polypad markasının urunlerı fıyatını hak eden bır performans gosterıyor dıye dusunuyorum

bende Polypad W10' u kullanıyorum neredeyse 1 yıldır hiçbir sorunu olmadı, en sevdiğim özelliği şarjı 8 saat civarı gidiyor ve özellikleri de fiyatına göre uygun, perfonmans olarak da iyi, şarjı çok azalırsa ağır çalışması da normal.. ben 350 tlye almıştım.. bi arkadaş demiş fiyatları çok farklılık gösteriyor gerçekten öyle, bunun sebebi de belli başlı tabletler dışında diğerlerinin fiyatlarını iyice araştırın derim, mesela geçen ay benim 350ye aldığım tablet bimde 200 liraydı, başta görünce moralim bozuldu ama işletmeci arkadaşım dedi bazı teknolojik markaların reklamı böyleymiş, marka diğer türlü reklam yapacağına malını belli sayıda ucuza satıp markayı tanıtmak.. cidden de öyle, ben mesela poly nin elektronik sözlüğünü almıştım daha önce memnundum, şimdi de tableti iyi çıktı diye diyebilirim ki poly'nin mallarına güvenin.. gidip abuk subuk birsürü çin markası var onlardan birini alacağınıza yani
    yine de benim fikrim

• arkadaşlar s1200 bu cihazdan daha mı ince? karşılaştıran oldu mu? bu cihazda bataryanın daha güçlü olduğu söyleniyor ama yorumlara bakılırsa şarjı aşağı yukarı aynı oranda gidiyor. kağıt üzerindeki özelliklere bakarak değilde birebir kıyaslama yapan oldu mu?
  • c5500'de donma var mı.c5900 da da varmıdır.Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.C5500'ü çok rsetliyormuşsunuz c5900'da da olur mu bu tür şeyler.
  • c5900 il cihazmı değişime gönderdim yukarıda belirtmiştim sorunu yenisi geldi bundada ısınma sorunu oluyor neyse şarjdayken kullanamıyorum kapanıyor 5 dakika sonra felan üstelik full dolu olsada batarya. denedim bir kaç kere aynı sorun oluştu bataryasıda 1 saat gidiyordu hiç stabil değildi en sonunda gece normal bir şekilde kapattım uyudum sabah açılmadı android yazısı cıkıyor orda kalıyor ısınıyor baya şarjı bitene kadar devam ediyor tekrar aradım gene göndericem bakıcaklar değişim talep ettim 2.kez gene stabil bir cihaz çıkmazsa paramın iadesini istyeceğim ilk aldıgım cihaz çok stabildi ısınma yoktu şarjı 4 bucuk saat gitmişti o kayakodaki güncellemelerini yapınca dokunmatik gitti arkadaşta oldugu gibi keşke yapmasaydım hiç bir farkıda yokmuş kimse yapmasın o güncellemeyi pes2012 harika oynanıyor nfs shift gt race çok kaliteli oynanıyor modern combat 3 çalışmadı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreyman -- 26 Mayıs 2012; 1:15:59 >
  • İki adet rom bulunmaktadır. Driver, program ve key dosyaları mevcuttur. Ayrıca içinde pdf anlatım kılavuzuda vardır.

Sürümler
    Android 2.3.4
    Android 4.0.3

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreyman -- 26 Mayıs 2012; 12:44:49 >
  • arkadaslar bışey sormak istiyorum bununla skpe,googletalk vb programlarla görüntülü görüşme yapılabılıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreyman

c5900 il cihazmı değişime gönderdim yukarıda belirtmiştim sorunu yenisi geldi bundada ısınma sorunu oluyor neyse şarjdayken kullanamıyorum kapanıyor 5 dakika sonra felan üstelik full dolu olsada batarya. denedim bir kaç kere aynı sorun oluştu bataryasıda 1 saat gidiyordu hiç stabil değildi en sonunda gece normal bir şekilde kapattım uyudum sabah açılmadı android yazısı cıkıyor orda kalıyor ısınıyor baya şarjı bitene kadar devam ediyor tekrar aradım gene göndericem bakıcaklar değişim talep ettim 2.kez gene stabil bir cihaz çıkmazsa paramın iadesini istyeceğim ilk aldıgım cihaz çok stabildi ısınma yoktu şarjı 4 bucuk saat gitmişti o kayakodaki güncellemelerini yapınca dokunmatik gitti arkadaşta oldugu gibi keşke yapmasaydım hiç bir farkıda yokmuş kimse yapmasın o güncellemeyi pes2012 harika oynanıyor nfs shift gt race çok kaliteli oynanıyor modern combat 3 çalışmadı ama

pes 2012 ve nfs shit bende açılmıyor bir dosyayı internetten download ediyor sonra oyun açılmıyor sizde açılmasının sebebi nedir yani nasıl açtınız oynadığınız ürünler ücretli olanlarımı ücretsiz olanlarımı

• quote:

Orijinalden alıntı: ErikNight

c5500'de donma var mı.c5900 da da varmıdır.Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.C5500'ü çok rsetliyormuşsunuz c5900'da da olur mu bu tür şeyler.

donma yok en azından benim için çok hızlı dehşet bir cihaz şahsen rahatlıkla tavsiye edebilirim fiyat performans çok iyi bu fiyata böyle bu özelliklerde başka ürün bulamazsın gönül rahatlığıyla alabilirsin ikinci olarakda ben medya oynatıcı diye aldım sonuçta bir medya oynatıcı 250 300 tl bu ürünü tv ye bağlamak için aldım ama ürün süper herşeyi yapıyor zaten team wiver ri yükledinizmi pc nize bağlanıp istediğinizi yapabiliyorsunuz tabi bunu için pc dede team wiwer yüklü olmalı son olarak usb desteği çok iyi mausu olsun usb bellek olsun okuması çok hızlı ama yazma hızı biraz yavaş yani usb bellekden filim oynatmada filan problem hiç yok donma filan hiç olmuyor ama usb bellekden cihaza bir dosya atacağınız zaman baya uzun sürüyor tabi bu dediğim 2.5 gb lık bir dosya için geçerli

• quote:

İki adet rom bulunmaktadır. Driver, program ve key dosyaları mevcuttur. Ayrıca içinde pdf anlatım kılavuzuda vardır.

Sürümler
    Android 2.3.4
    Android 4.0.3

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Merhaba bu iki sürümüde denedinizmi ?
    Ben cihazı kendi sitesindeki yazılımı yüklereyek 2 kere servise gönderdim dokunmatik ekran çalışmıyordu.
    Bu yazılımları yüklersem gene gidermi açıksası tırsıyorum.
    NOT: ARKADASLAR KENDI SITESINDE BULUNAN YAZILIMI KESINLIKLE YUKLEMEYIN !!!

• quote:

quote:

İki adet rom bulunmaktadır. Driver, program ve key dosyaları mevcuttur. Ayrıca içinde pdf anlatım kılavuzuda vardır.

Sürümler
    Android 2.3.4
    Android 4.0.3

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Merhaba bu iki sürümüde denedinizmi ?
    Ben cihazı kendi sitesindeki yazılımı yüklereyek 2 kere servise gönderdim dokunmatik ekran çalışmıyordu.
    Bu yazılımları yüklersem gene gidermi açıksası tırsıyorum.
    NOT: ARKADASLAR KENDI SITESINDE BULUNAN YAZILIMI KESINLIKLE YUKLEMEYIN !!!

evet kesinlikle kendi sitesindekileri yüklemeyiniz ben bu romlardan 2.3.4 ü denedim çalıştı ancak 4.0.3 ün yanında çok vasat en iyisi ics o kendi sitelerindeki rom zaten güncelleme değil millet kanıp yuklemesin bende 2 kere servise gonderdim yarın gelcek yenisi inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: etemsea

quote:

c5900 il cihazmı değişime gönderdim yukarıda belirtmiştim sorunu yenisi geldi bundada ısınma sorunu oluyor neyse şarjdayken kullanamıyorum kapanıyor 5 dakika sonra felan üstelik full dolu olsada batarya. denedim bir kaç kere aynı sorun oluştu bataryasıda 1 saat gidiyordu hiç stabil değildi en sonunda gece normal bir şekilde kapattım uyudum sabah açılmadı android yazısı cıkıyor orda kalıyor ısınıyor baya şarjı bitene kadar devam ediyor tekrar aradım gene göndericem bakıcaklar değişim talep ettim 2.kez gene stabil bir cihaz çıkmazsa paramın iadesini istyeceğim ilk aldıgım cihaz çok stabildi ısınma yoktu şarjı 4 bucuk saat gitmişti o kayakodaki güncellemelerini yapınca dokunmatik gitti arkadaşta oldugu gibi keşke yapmasaydım hiç bir farkıda yokmuş kimse yapmasın o güncellemeyi pes2012 harika oynanıyor nfs shift gt race çok kaliteli oynanıyor modern combat 3 çalışmadı ama

pes 2012 ve nfs shit bende açılmıyor bir dosyayı internetten download ediyor sonra oyun açılmıyor sizde açılmasının sebebi nedir yani nasıl açtınız oynadığınız ürünler ücretli olanlarımı ücretsiz olanlarımı

anlatım burda;

burada

• öncelikle benim acil cevap alamam gereken sorunum var 1 2 günü tablet siparişi verecem ama mobee s1200 ve polypad c5900 arasında kaldım . hangisinini alim polypad ın ram ı yüksek ama mobee s1200 ü daha çok övüyolar . tablette yapacaklarım sensörlü oyunlar , eylence için kullanım , film izlemek internet üzerinden ve sarzı iyi gitmeli beni yarı yolsa bırakmamalı baska tablet alma sansım yok lütfen düzgün bi cevap teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.