Şimdi Ara

Polypad C-5900 (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Adasko

Konu Ölmüş Beyler

bırak ölsün artık tablette öldü artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayvural

quote:

Orijinalden alıntı: Adasko

Konu Ölmüş Beyler

bırak ölsün artık tablette öldü artık

öldürmeyin konuyu canlandırın bn daha yeni aldım gerçi pek para verdim sayılmaz ama olsun :) bu 1.2 ghz ama neden 1ghz yi kullanıma sunuyor ilk sorumla başlayayım

• ben 100 lıraya aldım ıkıncı el fiyatına göre gayet ıyı. ilk aldıgımda acayıp reset atıyodu. Uçak moduna aldım mobil veri izlemeyi kapattım. advanced task killer ve clen master yukledim. gayet yetiyo ancak 3 boyutlu oyunlarda kasma oluyo. ama genel olarak iyi bir cihaz.
  • 10 dk da bir reset atıyor hiç açmıyorum artık servise yollamayada üşeniyorum
  • Beyler Konuyu Canlandıralım Artık
    Tabletine Wild Blood, Veya Nba Jam Yükleyebilen Oldumu Beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayvural

10 dk da bir reset atıyor hiç açmıyorum artık servise yollamayada üşeniyorum

Boş duracağına yolla neden uğraşıyorsun ki? Ben yolladım gayette düzgün bir şekilde geri yolladılar. 4. seferde ama :D
  • Bende de cihaz var ne donma ne reset canavar gibi 1 yil oldu hala iyi hic bozulmadi ve hic sorun cikarmadi istedigim oyunuda oynayabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cisalpine

Bende de cihaz var ne donma ne reset canavar gibi 1 yil oldu hala iyi hic bozulmadi ve hic sorun cikarmadi istedigim oyunuda oynayabiliyorum

Launcher Kullanıyomusun ?
  • hala tabeltte takılan var mı :D kardeşjm kullanıyor benim tableti :D sevindi kerata en kısa zamanda lumia 520 alacam paramız olsa 920 alacaktık ama yok işte :)
  • Bu cihaza, Polypad 7200 HD'nin Jelly Bean rom'unu yükleyebilir miyiz? Yada bu tablete uygun en iyi rom hangisi? Tablet özellik açısından iyi fakat Rom u sıkıntılı. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar SD karta update dosyasını atarak güncelleme yaptım, gayet de güzel yaptı ancak yeniden başlatınca açılmıyor!
    Beyaz bir ekran geliyor, öylece kalıyor. Kapatma tuşuna uzun basınca hoparlörden tık diye bir ses çıkıp kapanıyor, yine açmaya çalışıyorum, yine beyaz ekranda donuyor.
    Ne yapmam lazım.
  • Yok mu bilen?
  • reset at kardeş tekrar tekrar dene hard format dene başka bişey dene bidaha at :)
    benim elimde var bitane çok güzel kullanıyodum sonra anomally korea dahil baya oyun yükledim kasmadan çalıştırdı sevindim ama kendiliğinde kapandı bikaç kez ardından şifreleme başarısız fabrika ayarlarına döndür beni dedi bende döndürdüm. açıldı şimdi ama sürekli kapanıyo.
    deney cihazı olarak kullanıcam piyaasadaki oyunları modları falan kurup kurup denicem videoyada çeker burada paylaşırım
    o zamana kadar kurcala gitsin
  • Aynı sıkıntıyı yasadım ama çözdüm.

http://www.youtube.com/watch?v=wJJV2ql8JfA
    bu videodaki zeki tablet aynı bizim cihaz o yüzden yükleyin çok faydasını göreceksiniz. Video açıklamasında yazıyor nasıl yapacağınız
  • Konu Ölmüş Ya la
  • Kardeşime aldım işe yarar mı oyun için :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bnde polypad c5900 var açtığımda android yazısı biraz takılıyor sonra kapanıyor ne yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.