Şimdi Ara

Polypad C-5900 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
11
Favori
92.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krem07

Bende cihazı inceleme fırsatı buldum ve fiyat performans olarak çok beğendim.
    Bu cihaza bluetooth dongle takıp çalıştırabilme şansımız var mı ?

Her halde yapılamadığı için kimse birşey yazmamış

Birde cihazı düz bir zemine örneğin masanın üstüne koyup saat yönünde yada tersine masadan kaldırmadan çevirince ekran otomatik olarak dönüyor mu.
  • Uzun araştırmalarım sonucunda Polypad C5900 almaya karar verdim Mobee S1200'ün kapısından döndüm diyebilirim bu cihazı almamın en önemli sebebi 1gb ram'inin olması S1200'e göre yoksa herkes S1200'ü çok övüyordu ve destek - yazılım konusunda daha kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir cihaz ama Polypad C5900 içinde her türlü yazılımsal sorunu çözüp bizimle paylaşıcak biri çıkıcaktır..

Şu ana kadar tüm sayfaları okudum ve cihaz hakkında en önemli eksi sensör sıkıntısı gibi duruyor oda yazılımsaldır diye düşünüyorum düzelicektir ..
  • cihaz saati oto güncellemiyor ancak internete bağlı iken güncelliyor alın size bir sorun 2. olarak ayarlar-geliştirici seçenekleri -ekran güncellemelerini göster ve cpu kullanımını göster bide işaretci konumunu göster deyince gösteriyor ama kapatınce ana ekranda kırmızı bir çerçeve oluşuyor hemen formatlayınca gidiyor tabi ama kırmızı kutu neden çıkıyor anlamadım belki benimkinde bi sorun var denemeyinde.Deneyen olursa burda paylaşırsa iyi olur son olarak ayarlar -geliştirici seçenkeler- pencere animasyon ölçeğini 0.5x ve altındaki geçiş animasyon ölçeğini 0.5x yaparsanız açık bir şekilde geçişlerin çok hızlandığını görürsünüz artırınca da geçişlerin acayip bir şekilde yavaşladığını göreceksiniz ve ve en altta arka plan işlem sınırını 1e yada 2 ye düşürünki arka planda 1 den fazla uygulama boşa çalışmasın burdan bi daha yazayım konuyu iyi okursanız cihazın kötü olan tek bir problemi var oda şarj cihazının çok kısa olması neredeyse kablo bile koymayacaklarmışda son anda 1-2 cm kablo eklemşler uzatma ile oda halledilir ve gerçekten gönül rahatlığıyla alınacak bi ürün diyebilirim tabi kendi görüşüm dediğim gibi marketten team vieweri indirin pc yede indirin kurun bağlanın ve alın size pc hemde istedğiniz windowsta ve cihaz her türlü uzantıyı açıyor flv avi mp4 mkv ... 2160 p desteğide var tabi 2160p video 1 tane bulabildim ama cihazı baya kasıyor
  • bende bayadır inceliyom bu modeli. iyi bi inceleme gördüm dileyen bi göz atar ;)

http://www.laptopvadisi.com/tavsiye-polypad-polypad-c-5900-4gb-7-tablet-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girisimci52 -- 29 Mayıs 2012; 11:58:42 >
  • Cihaza 4 gündür her türlü şansı verdim ama sınıfta kaldı.

Wifi de şarj dayanmıyor 4 saat görebilen varsa öpsün başına koysun.
    Sensör çalışıyor mu çalışmıyor mu anlamadım (3 mesaj önce uygulaması 3 sn alacak bir soru sordum sağolsun cihazı kullanan arkadaşlar çok yardımcı oldu)
    İşlemci 1.2 ghz yazıyor ama 1 görünüyor yüktede 1ghz in üstüne çıktığını görmedim.
    Toplam ram miktarıda 814 görünüyor (kalan kısmı sistem falan ayarmış olabilir sebebini bilmiyorum.)
    Oyun performansına gelirsek
    Frontline commando oyununu denedim 10 denemede 1 anca açıyor 9 unda siyah ekran geliyor ama arkadan ses de geliyor siyah ekrandan çıkamıyorum aleti kapatıp açmak gerekiyor.
    Gameloft oyunlarını yüklemek için her yolu denedim olmuyor buil.prop yaptım (yada beceremedim)
    Sd karttan yüklemeyi denedim hemde bedava olan oyunu ama her seferinde your device is not compatible with this game hatası aldım.
    Bu iki sorun haricinde yüklediğim oyunlarda sorun yaşamadım. (Pes 2012 , Blood and Glory, Death rally ve vir kaç oyunu rahatlıkla oynadım.)
    Dokunmatik tatmin edici internet + flash kullanımı kusursuz.

Cihazı birkez daha fabrika ayarlarına döndürecem özellikle oyunları backupdan değil marketten tekrar yükleyeceğim bir değişiklik olursa buradan yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krem07 -- 29 Mayıs 2012; 14:55:56 >
  • quote:

Cihaza 4 gündür her türlü şansı verdim ama sınıfta kaldı.

Wifi de şarj dayanmıyor 4 saat görebilen varsa öpsün başına koysun.
    Sensör çalışıyor mu çalışmıyor mu anlamadım (3 mesaj önce uygulaması 3 sn alacak bir soru sordum sağolsun cihazı kullanan arkadaşlar çok yardımcı oldu)
    İşlemci 1.2 ghz yazıyor ama 1 görünüyor yüktede 1ghz in üstüne çıktığını görmedim.
    Toplam ram miktarıda 814 görünüyor (kalan kısmı sistem falan ayarmış olabilir sebebini bilmiyorum.)
    Oyun performansına gelirsek
    Frontline commando oyununu denedim 10 denemede 1 anca açıyor 9 unda siyah ekran geliyor ama arkadan ses de geliyor siyah ekrandan çıkamıyorum aleti kapatıp açmak gerekiyor.
    Gameloft oyunlarını yüklemek için her yolu denedim olmuyor buil.prop yaptım (yada beceremedim)
    Sd karttan yüklemeyi denedim hemde bedava olan oyunu ama her seferinde your device is not compatible with this game hatası aldım.
    Bu iki sorun haricinde yüklediğim oyunlarda sorun yaşamadım. (Pes 2012 , Blood and Glory, Death rally ve vir kaç oyunu rahatlıkla oynadım.)
    Dokunmatik tatmin edici internet + flash kullanımı kusursuz.

Cihazı birkez daha fabrika ayarlarına döndürecem özellikle oyunları backupdan değil marketten tekrar yükleyeceğim bir değişiklik olursa buradan yazacağım.

Gameloft bizim cihaza uyumlu Apkler ;

https://www.box.com/s/372a49c6073113228c22

İçindekiler ;(Yükledikten Sonra Wi-Fi ile data çekmeniz gerekir.)

- Asphalt 6
    - Assasin's Creed
    - Dungeon Hunter
    - Eternal Legacy
    - Fifa 12
    - Gangstar - Miami Vindication
    - Hero of Sparta
    - Modern Combat 2 - Black Pegasus
    - SpiderMan Total Mayhem
    - Splinter Cell - Conviction

Batarya süresi içinde Battery Saver Pro Level 4 de kullanırsanız 1 saat gibi bir artış sağlar

https://www.box.com/s/c28d58eb522024ccc597
  • Caner kardeş uyumlu gameloft oyunlarının apk dosyalarını paylaşmışsın Real Football 2012 game loft oyunu değilmi benmi yanlış biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Orijinalden alıntı: _efsaneci_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _efsaneci_

quote:

Tamam herhangi bir sorun olduğunda elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

dostum tabletin inceliği ne kadar bi de kutu içeriği . sonra tarayıcı sı nasıl senden bişe istesem bide hdfilmsitesi.com dan sorunsuz film izleyebiliyor musun?
    ısınma sorunu varmı ? aklıma gelen bunlar sonra yazarım ya söyle söyleyim android market teki herşeyi çalıstırdıgı kadar internettede pc de yapabildiklerimizi yapabiliyoz mu ? çok zorlanmadan ayrıca office uygulaması varmı ? teşekkürler..

İçinde kulaklık, mini usbyi usb çeviren kablo, mini usbden ethernet çeviren kablo çıktı.
    Ben Kendi tarayıcısını kullanmıyorum. Opera Mobile kullanıyorum ve bütün flash siteleri açıyor. o dediğin siteyi eve gidince denerim şuan yanımda yok laptoptan yazıyorum.
    Ayrıca içinde ofis uygulaması da vardı beğenmezsen de ek uygulamalar var (Smart Office 2).

internet performansı olarakhttp://mow.mynet.com/ bu adresdeki online flash oyununu rahatça açıyor opera mobile ile ki bazı bilgisayarlar bile zorlanıyor açarken ağır bir flash oyun.

teşekkür ederim dostum o siteyi denemeni bekliyorum.

hdfilmsitesi.com Sektör 7 filmi Kendi tarayıcısı ile girdim oynattı. Resimler ; ( Kamera Biraz Dandik Tam ışığın altında çektim biraz parladı. )

Polypad C-5900

Polypad C-5900

Tam Ekran Değilken ;

Polypad C-5900

saol dostum kralsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

Caner kardeş uyumlu gameloft oyunlarının apk dosyalarını paylaşmışsın Real Football 2012 game loft oyunu değilmi benmi yanlış biliyorum

bunu bi arkadaşa vermek için 2 gün önce yüklemiştimde o yüzden içinde yok onun apksini yüklerim cihazı bağlayınca
    Neyse şimdi yüklüyom bilgisayarda varmış apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 29 Mayıs 2012; 15:52:49 >
  • Gangstar Rio - City of Saints HD ve Real Football 12 HD ;

https://www.box.com/s/9dba8e1596553898610d

Başka bi yerden apk indirirseniz büyük ihtimal çalışmaz. Bunları bu cihaza uyumlu olarak buluyorum.
  • Çok sağol kardeşim teşekkürler hemen indiriyorum cihazı hafta sonu sipariş edicem ama şimdiden bütün gerekenleri sayende hazırlıyorum..
  • quote:

Gameloft bizim cihaza uyumlu Apkler ;

https://www.box.com/s/372a49c6073113228c22

İçindekiler ;(Yükledikten Sonra Wi-Fi ile data çekmeniz gerekir.)

- Asphalt 6
    - Assasin's Creed
    - Dungeon Hunter
    - Eternal Legacy
    - Fifa 12
    - Gangstar - Miami Vindication
    - Hero of Sparta
    - Modern Combat 2 - Black Pegasus
    - SpiderMan Total Mayhem
    - Splinter Cell - Conviction

Batarya süresi içinde Battery Saver Pro Level 4 de kullanırsanız 1 saat gibi bir artış sağlar

https://www.box.com/s/c28d58eb522024ccc597

Paylaşım için çok teşekkürler. Eğer elinde cihazın performansını arttırmaya yönelik kullanışlı uygulamalar varsa paylaşırsan sevinirim.

Bu frontline commando oyununa kafayı taktım.
    Cihazı fabrika yarlarına döndürdüm marketten oyunu tekrar yükledim bu sefer takır takır açıyor yalnız bölümü geçtikten sonra çıkan haritada; tıklanacak yerler görünmüyor örneğin market yada yeni görev yeri.
    Cihaz mı bozuk oyun mu bozuk anlamadım servisede sırf bir oyun için göndermek istemiyorum.

Senin verdiğin oyunları deneyeceğim sorunsuz çalışırsa frontline commando hatalıdır diyip geçecem ama bu cihazın tanıtım videosunu yapan arkadaşta sorunsuz çalışıpta bende çalışmaması sinir bozucu.
  • quote:

Paylaşım için çok teşekkürler. Eğer elinde cihazın performansını arttırmaya yönelik kullanışlı uygulamalar varsa paylaşırsan sevinirim.

Bu frontline commando oyununa kafayı taktım.
    Cihazı fabrika yarlarına döndürdüm marketten oyunu tekrar yükledim bu sefer takır takır açıyor yalnız bölümü geçtikten sonra çıkan haritada; tıklanacak yerler görünmüyor örneğin market yada yeni görev yeri.
    Cihaz mı bozuk oyun mu bozuk anlamadım servisede sırf bir oyun için göndermek istemiyorum.

Senin verdiğin oyunları deneyeceğim sorunsuz çalışırsa frontline commando hatalıdır diyip geçecem ama bu cihazın tanıtım videosunu yapan arkadaşta sorunsuz çalışıpta bende çalışmaması sinir bozucu.

Frontline commandoyu yükledim ama hiç açıp oynamadım duruyo yüklediğim gibi.Cihaz yanımda değil eve gidince bi de ben denerim.

Diğer oyunların hepsini yükledim çalıştırdım. Eğer sensör sorunu olursa Ayarlar -> Ekran -> Accelerometer coordinate system den Special coordinate system... seçerseniz düzelir. Yine de yüklenmezse build.propu Samsung Galaxy S2ye göre ayarlayıp öyle deneyin.

Son olarak performans için
    http://www.mediafire.com/?5z6x1b3ozaptpy4 Ram Manager Pro - boş rami arttırıyor,
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yxlk.task&hl=tr Power task manager - masaüstüne Cleaner kısayolu atıyor ve açık olan programları tek tıkla kapatabiliyorsunuz ve cihaz baya baya hızlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 29 Mayıs 2012; 16:44:15 >
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF9559B5B -- 30 Mayıs 2012; 0:07:29 >
  • bu cihazla order & chaos oyununda bir sıkıntı var mı acaba? yukarıda gameloft oyunlarında sorun oldugu yazılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbath

bu cihazla order & chaos oyununda bir sıkıntı var mı acaba? yukarıda gameloft oyunlarında sorun oldugu yazılmış.

Yüklenip açılıyo da üyeliğim yok diye deneyemedim crackli diyodu belki üyelik istemez dedim yemedi
  • quote:

Gangstar Rio - City of Saints HD ve Real Football 12 HD ;

https://www.box.com/s/9dba8e1596553898610d

Başka bi yerden apk indirirseniz büyük ihtimal çalışmaz. Bunları bu cihaza uyumlu olarak buluyorum.

eline sağlık bunlar açıldı diğerleri neden açılmadı anlamadım acaba yeni programlar yükledim ondanmı diyecemde bilinmez teşekkür ettik
  • arkadaşlar servisi müthiş.eğer hatanız yoksa 1 gün içinde yapıyolar.istediğiniz zaman arayın sürekli muhattap var ve cevap veriyolar.alet zaten iyi.çekinmeden alın.sorunuz olursa cevaplarım
  • Hocam servis muhteşem derken hangi servis hepsiburada servisimi..
  • Bu cihazı aldığıma hiç pişman değilim, verdiğim tüm parayı hakettim çok memnunum. Sensörde bende şimdilik hiçbir sorun çıkmadı. Birçok oyun denedim ama burada yazanları değil. Buradakileri de indirdim, deneyince yazarım nasıl olduklarını. Ama ben ekrandaki koruyucuyu çıkarmadan kullanıyorum ve ona rağmen şimdiye kadar hiç sensör sorunu yaşamadım. Umarım bundan sonra da yaşamam

Benim bir sorum olacak. Cihaz açılırken yüklediğim tüm programlar da arka planda açılıyor. Her açılışta android ile gelen advanced task killer free ile tüm hepsini kapatmak zorunda kalıyorum. Hatta kapatmama rağmen facebook gibi uygulamalar kendini tekrar açıyor arka planda. Buna bir çözüm var mı? Yani açılışta programları nasıl engelleyebilirim ve kendiliğinden tekrar açılmalarını nasıl kapatabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.