Şimdi Ara

Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Giymediğim ve temiz durumdaki gömlek, kazak, triko vs. kıyafetlerimi satıyorum;

- Kıyafetlerin hepsi orijinaldır, kesinlikle sahte/taklit ürün yoktur.
    - Sökük, yırtık, aşınma vs. kesinlikle yoktur, bazılarında sadece kırışıklık vardır, ütü gerektirir
    - Resimlerin hepsini ben çektim
    - Fiyatları makul yazdım bu sebeple sadece toplu alımda indirim yaparım
    - Türkiye'nin her yerine alıcı ödemeli kargo gönderirim (PTT, Aras, Yurtiçi, Sürat fark etmez)
    - İstanbul Anadolu yakası (Göztepe-Kadıköy arası) ve Avrupa Yakası (Mecidiyeköy civarı) elden teslim yaparım
    - Fiyatlar başlıklarında yazıyor

Polo Orijinal Çizgili Gömlek - L beden, normal kesim, tertemiz 25TL

Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!

Polo Orijinal Kareli Gömlek - L beden, normal kesim, tertemiz 25TL

Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!Polo, Koton vs. Kazaklar, trikolar, gömlekler - çok uyguna!

Polo Orijinal Kareli Gömlek - L beden, normal kesim, tertemiz 25TL

Polo Orijinal Triko Kazak - M beden, normal kesim, temiz durumda, ördek başı yeşil 35TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakavuz -- 12 Haziran 2019; 13:31:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.