Şimdi Ara

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ### (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.286
Cevap
19
Favori
226.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet hemen hemen bütün araçlar zamanla yapıyor bu sesleri. Ama servis bagaj ayarı yapar ve hala kesilmezse silikon sprey ile dediğimi yap bence işe yarar.

Selamlar
  • Benimde ön cam tarafından bir tıkırtı sesi geliyor..50 km hızın üstüne çıktığında hissediliyor,daha da hızlanınca yok oluyor..servisten elemana gösterdim o da teyid etti..Sağına soluna bastırdık geçmiyor.Fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTHNAZi

Benimde ön cam tarafından bir tıkırtı sesi geliyor..50 km hızın üstüne çıktığında hissediliyor,daha da hızlanınca yok oluyor..servisten elemana gösterdim o da teyid etti..Sağına soluna bastırdık geçmiyor.Fikri olan?

Sende de Polo gti var sanırım. Hayırlı olsun arkadaşım. Muhtemelen cam fitilinde bir gevşeme olabilir benim eski alfa 159da da vardı servistekiler 3-4 kişi ancak çözebildiler. Ama vw servisi fiat servisi gibi değildir gördüğüm kadarı ile çok daha işinin ehli ustalar var. bence hemen çözmeleri lazım.

Yerini tespit etmek en zor kısmı gerisi kolay. bir kişi ile bin arabana o kullansın istediğin şartlarda sen dinle sesin kaynağını bulmaya çalış bence. ya da tam tersi sen sür o bulsun.
    Serviste de yapılan bu zaten teknisyen siz sürerken buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 16 Mayıs 2011; 16:58:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

quote:

Orijinalden alıntı: DARTHNAZi

Benimde ön cam tarafından bir tıkırtı sesi geliyor..50 km hızın üstüne çıktığında hissediliyor,daha da hızlanınca yok oluyor..servisten elemana gösterdim o da teyid etti..Sağına soluna bastırdık geçmiyor.Fikri olan?

Sende de Polo gti var sanırım. Hayırlı olsun arkadaşım. Muhtemelen cam fitilinde bir gevşeme olabilir benim eski alfa 159da da vardı servistekiler 3-4 kişi ancak çözebildiler. Ama vw servisi fiat servisi gibi değildir gördüğüm kadarı ile çok daha işinin ehli ustalar var. bence hemen çözmeleri lazım.

Yerini tespit etmek en zor kısmı gerisi kolay. bir kişi ile bin arabana o kullansın istediğin şartlarda sen dinle sesin kaynağını bulmaya çalış bence. ya da tam tersi sen sür o bulsun.
    Serviste de yapılan bu zaten teknisyen siz sürerken buluyor.

Dileğiniz için Teşekkürler.Dediğim gibi servisten arkadaş ile sürdük ,sesi fark etti ama detaylı inceleme için servise davet etti.Ben camdan geldiğini düşünüyorum..Dediğiniz gibi olabilir..

• bu ayak aydınlatmasını aldım almanyadan geldı ampuller jacklar felan 40 tl buldu gıttım dısarda elektrıkcıye arkadasım vardı taktırdım mıs gıbı oldu parklardan aldı elektırıgı parkları acınca yanıyor bıde gostergelerdekı ısıkları kısma yerındende dogal olarak ayak aydınlatmasıda kısılıp acılıor hep beraber :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakalt34

bu ayak aydınlatmasını aldım almanyadan geldı ampuller jacklar felan 40 tl buldu gıttım dısarda elektrıkcıye arkadasım vardı taktırdım mıs gıbı oldu parklardan aldı elektırıgı parkları acınca yanıyor bıde gostergelerdekı ısıkları kısma yerındende dogal olarak ayak aydınlatmasıda kısılıp acılıor hep beraber :)

Hocam aydınlatmayı bayaa ucuza getirmişsin..Foto çekebilmem mümkünmü bizim gibi yaptırmayı düşünenler için..
  • bu aksam ceker yollarım sıze arkadaslar bende merak edıyorum gece nasıl gorunuyor dıye sımdı ender elektronıge telefon actım durumu anlattım dedım ampuller parcalar jack felan bende var dıyınce 40 tl alırım dedı ama taktırdıgımı soylemedım ..bıde dedı yol bılgısayarından da acıp kısabılırsın dedı ısık ayarını .. ama ben taktırdım o ayrı resımlerı bu aksam ceker paylasırım sıtede guzel oldu
  • ayni isi ender elektronikde yapiyor hocam 120tl ama orjinalle ayni yapiyor ve yol bilgisayarindan kontrol ediliyor
  • Yehaa.. Sesi çözdüm..Meğerse ses geçici olarak takılan tam yapışmayan plakadan geliyormuş..Kaliteli bant koyunca ses mes kalmadı..Motor sesi ile başbaşa kaldım artık

@Ömerf hocam arkadaş orjinal ekipmanı yurtdışından almış zaten..sadece taktırmasını başka yere yaptırmış.
  • Hocam resimleri cektim isteyen olursa maille atabilirim mail adreslerinizi yollarsaniz...
  • Bugun servise gittim arkadaşlar kapıların otomatik kilitlenmesini,arka sileceğin 6 saniye sonra tekrar silmesini ve sinyalin 5 kere yanmasını açtırdım.

Birde araca Cat back egzos taktırmayı düşünüyorum ama fiyatları el yakan cinsten.

Polo gti için şuan iki firma egzos üretmiş durumda.

biri supersprint diğeri ise milltek marka.

İkiside kaliteli ve iyi markalar zaten sesleride çok güzel.

Supersprint 3-4hafta içinde çıkacakmış piyasaya tahmini cat back'in fiyatı herhalde 1750-2000tl arasında olucaktır.

Milltek marka ise 2300lira gibi bir fiyatı var.

Malesef ikiside el yakan cinsten fiyatlar ama yinede yaptırmayı düşünüyorum eğer ona bütçe ayırabilirsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Bugun servise gittim arkadaşlar kapıların otomatik kilitlenmesini,arka sileceğin 6 saniye sonra tekrar silmesini ve sinyalin 5 kere yanmasını açtırdım.

Bizzat ben şahit oldum :)
  • maksat paylaşım olsun buda benim aracın ayak ve beyaz led tavan aydınlatmaları bu uygulamayı çok yaptırmak isteyen var en azından sizin içinde,merak edenler içinde uygulanmış hali olsun :)

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetAndz -- 18 Mayıs 2011; 23:59:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAndz

quote:

Bugun servise gittim arkadaşlar kapıların otomatik kilitlenmesini,arka sileceğin 6 saniye sonra tekrar silmesini ve sinyalin 5 kere yanmasını açtırdım.

Bizzat ben şahit oldum :)

Servisde konuştuk MehmetAndz arkadaşımızla tesadüfenİyide oldu

Ben cuma günü yine servisdeyim cam filmi yüzünden bu sefer tekrar yapılcakmış hepsi

• quote:

Ben cuma günü yine servisdeyim cam filmi yüzünden bu sefer tekrar yapılcakmış hepsi

hadi ya bugün filmciler ordaydı keşke yapsalarmış bi polo vardı beyaz komple kapladılar sonra benim kelebek camı vardı bi tek onu yaptılar sonra gittim
    cuma bekliyorum yorumları bakalım beğenicekmisin :)
  • quote:

Serviste film yaptırılır mı?Ahh ahhh.Film için Üsküdar Llumar Ahmet , kaplama işleriniz için Protac.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13NiGhT_M@Re

quote:

Serviste film yaptırılır mı?Ahh ahhh.Film için Üsküdar Llumar Ahmet , kaplama işleriniz için Protac.

Şöyle oldu volkswagen filmden bile garantiyle ilgili bişeyler çıkarıyor.

Geçen hafta aracın kapı içinden ses geliyordu bişey boşta kalmış galiba ilk söledikleri cam filmini servisde yaptırmadıysanız bişey yapamayız oldu.

Bende madem öyle 1 tane baloncuk kalsın o filmde gidip tekrar tekrar yaptırcam nasılsa dışarda yaptırcağım fiyatın 2 katını vermişim sırf başım ağırmasın diye.

Yoksa servisde yaptırmak en son istediğim şey.

• quote:

Geçen hafta aracın kapı içinden ses geliyordu bişey boşta kalmış galiba ilk söledikleri cam filmini servisde yaptırmadıysanız bişey yapamayız oldu.

Bende madem öyle 1 tane baloncuk kalsın o filmde gidip tekrar tekrar yaptırcam nasılsa dışarda yaptırcağım fiyatın 2 katını vermişim sırf başım ağırmasın diye.

Bunu söyleyen Doğuş'un kendi servisi mi?Erel-Uzay vb. şahsa ait yetkili satış ve servisler bu konuda daha toleranslı Doğuş garantiye girmesin diye herşeyi yaparken diğerleri daha ılımlıdır.

Bahsettiğiniz ses sanırım cam tam aşağı inerken geliyor.Eğer o ses ise kronik bir hata olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Çevremde o ses olmayan Gti yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 13NiGhT_M@Re

quote:

Bunu söyleyen Doğuş'un kendi servisi mi?Erel-Uzay vb. şahsa ait yetkili satış ve servisler bu konuda daha toleranslı Doğuş garantiye girmesin diye herşeyi yaparken diğerleri daha ılımlıdır.

Bahsettiğiniz ses sanırım cam tam aşağı inerken geliyor.Eğer o ses ise kronik bir hata olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Çevremde o ses olmayan Gti yok

Şahsa ait yetkili servis bunu diyen.Cam aşağı inerken gelen bir ses değil hocam boşda sallanan bir kablodan geliyordu ses halledildi zaten.

• quote:

Şahsa ait yetkili servis bunu diyen.Cam aşağı inerken gelen bir ses değil hocam boşda sallanan bir kablodan geliyordu ses halledildi zaten.

Bizde ki durumdan alakasız olmasına sevindim Bizim sıkıntımız da cam motorunun ayarsız olmasından kaynaklanıyor.Cam otomatik olarak aşağı inerken ses çıkartıyordu.Garantiden hallettiler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.