Şimdi Ara

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ### (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.287
Cevap
19
Favori
226.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bosnia Herzegovina

arkadaşlar cth kodlu

sunroof(cok cok önemli degil)

70.000km altı

ledli xenon sart temiz hatasız boyasız ( 1 parça olabilir camurluk falan)

temiz yazılımsız yıpranmamıs fiyatı abartılmamıs bir arac arıyorum
    buradan bulamazsın. facebook grubuna üye ol, oradan daha kolay ve hızlı araç bulursun. Türkiye Polo GTi / Ibiza Cupra / Fabia VRS bu gruba üye ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

buradan bulamazsın. facebook grubuna üye ol, oradan daha kolay ve hızlı araç bulursun. Türkiye Polo GTi / Ibiza Cupra / Fabia VRS bu gruba üye ol.

Alıntıları Göster
    eyv hocam sagolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    Elimde orijinal Polo GTI hava filtre kutusu , içinde temiz hava filtresi , orijinal iyi durumda bujiler ve 2 çok iyi durumda lastiği (Dunlop sportmax var. Hepsini steyen olursa 3 30 paraya vericem. Bana bulentberksan@yahoo.com dan ulasabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

Sıfır fiyatı ile 2.el fiyatı arasında fark var o açıdan dedim, sıfırının fiyatını bilmiyorum fren kitinin ama 2.el muamelesi göreceği malum. Fren kitinin fiyatını gösteren bir link varsa gönderebilir misiniz hangisiymiş bu merak ettim.
    Arabadan çıkarıp ayrı olarak satılsa o parçalar benim şahsi görüşüm 10.000 TL civarı para eder.(milltek'de spor kat. varsa iş o zaman biraz daha değişir tabi.)
    parçalar 10.000-tl diyen arkadaşada küçük bi düzeltme yapmak isterim ..

2012 yılında aldığımda tüm işlemleri powershop bayçu'da yaptırmıştım. tarox'ları 2.800 € , komple miltek egsoz 1.300€ , rewo stage 2 550-€ , hr coilower 1.340 € , gredy intercooler 780€ almıştım tabi zevk meselesi yaptıklarını satarken alamıyorsun

17.400 km de kazasız nokta hatasız 67.000-tl ye bu haliyle satmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CTR -- 30 Kasım 2019; 23:48:18 >

• Arkadaşlar aranızda hiç Polo GTI (2013) araca otomatik far sensörü taktıran var mı?

• 💯

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.