Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
49
Favori
84.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -burak

Şimdi günahkarı okuyorum galiba yakın zamanda beni de ekle derim

Önceden hiç ilgimi çekmezdi bu tarz kitaplar ama biraz biraz ilgimi çekmeye başladı.

Alıntıları Göster
    Benide eklerseniz sevinirim. Zira korku/gerilimin tavanındayım. Fırsat buldukça bilgilendirme yaparım.

Şu sıralar İkiz Bedenler-Tess Gerritsen okuyorum.
    Klasiklerden bunalmışken bir yıl önce korku/gerilim, polisiye okumaya başlayınca kendime geldim.Artık sıkı takipçiyim. Özellikle İngiliz ve Amerikan yazarlar çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicentre -- 27 Mart 2010; 20:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicentre

Benide eklerseniz sevinirim. Zira korku/gerilimin tavanındayım. Fırsat buldukça bilgilendirme yaparım.

Şu sıralar İkiz Bedenler-Tess Gerritsen okuyorum.
    Klasiklerden bunalmışken bir yıl önce korku/gerilim, polisiye okumaya başlayınca kendime geldim.Artık sıkı takipçiyim. Özellikle İngiliz ve Amerikan yazarlar çok iyi.

Alıntıları Göster
    Hocam ben yazmışımda beni ekle dememişim.

Beni eklersen sevinirimm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

Hocam ben yazmışımda beni ekle dememişim.

Beni eklersen sevinirimm.

Alıntıları Göster
    @sanemmm4545

İkiz bendenleri bende aldım ama daha başlayamadım mağlum YGS' ye az kaldı sınavdan sonra başlamayı düşünüyorum

@gyükseltürk

ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

@sanemmm4545

İkiz bendenleri bende aldım ama daha başlayamadım mağlum YGS' ye az kaldı sınavdan sonra başlamayı düşünüyorum

@gyükseltürk

ekledim

Alıntıları Göster
    Ekler misin?
    Psikopatla başladım bende. Devamı gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Ekler misin?
    Psikopatla başladım bende. Devamı gelecek :)

Alıntıları Göster
    Kızıl Nehirleri dün gece bitirdim.Gerçekten olaylar iyi bağlandı.

--Spoiler--

Kitabın yarısına kadar katilin kim olduğunu anlayamadım.Fakat sonlara doğru lütfen Fanny olmasın diye yalvarmama rağmen katil o çıktı.Niemans'ında ölmesine üzüldüm.

--Spoiler-- bitti

J.C.Grange okumaya devam etmek istiyorum.Aslında Kurtlar İmparatorluğunu okumayı istiyorum.Önerir misiniz?
  • quote:

Kitabın yarısına kadar katilin kim olduğunu anlayamadım.Fakat sonlara doğru lütfen Fanny olmasın diye yalvarmama rağmen katil o çıktı.Niemans'ında ölmesine üzüldüm.

J.C.Grange okumaya devam etmek istiyorum.Aslında Kurtlar İmparatorluğunu okumayı istiyorum.Önerir misiniz?

taş meclisi hariç bence grange'in tüm kitapları güzeldir herhangi birinden başlıyabilirsin
  • quote:

quote:

taş meclisi hariç bence grange'in tüm kitapları güzeldir herhangi birinden başlıyabilirsin

Alıntıları Göster
    bu türü bende çok severim.
    cerrah--tess gerritsen
    bu kitabı okumayan varsa mutlaka okusun. çok güzel bi anlatımı var.

Maxime Chattam'ın bir üçlemesi varmış. hangi kitaplar oluyor ve hangi sırayla okumak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: woop

bu türü bende çok severim.
    cerrah--tess gerritsen
    bu kitabı okumayan varsa mutlaka okusun. çok güzel bi anlatımı var.

Maxime Chattam'ın bir üçlemesi varmış. hangi kitaplar oluyor ve hangi sırayla okumak lazım

Alıntıları Göster
    Koloni
    Kızıl Nehirler

kitaplığımda duruyor sevdiğim kitaplardır benide ekliyebilirsin
  • quote:

Sırasıyla

Kötü Ruh
    Karanlığın Soluğu
    Kara Büyü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Sırasıyla

Kötü Ruh
    Karanlığın Soluğu
    Kara Büyü

teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Sırasıyla

Kötü Ruh
    Karanlığın Soluğu
    Kara Büyü

teşekkürler

Alıntıları Göster
    Elimde Çırak, Oyunbozan ve Piskopat kitapları var hangisinden başlasam? Birde Bu Çırak'ın, Cerrah ile bir bağlantısı var mı onu okumadımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Elimde Çırak, Oyunbozan ve Piskopat kitapları var hangisinden başlasam? Birde Bu Çırak'ın, Cerrah ile bir bağlantısı var mı onu okumadımda.

çırak cerrahın devamıdır. önce cerrahı oku
  • quote:

quote:

Tamam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MO209

quote:

quote:

Tamam teşekkürler.

Alıntıları Göster
    İkiz Bedenler --- Tess Gerritsen

Kitabı bugün bitirdim.
    Macera-gerilim okuyucularına hitap ediyor. Hiç bu türü başlamamış biriyseniz serim bölümünde sıkılabilirsiniz.
    Ben sıkılmıştım. Ama devam ettiğimde olaylar birbiriyle zincirleme bağlantıda gitti.

Maura ve Ballard'ın yakınlaşması biraz abes kaçmıştı. Hem Anna(Maura'nın kız kardeşi)'ya hem de Maura'ya yaklaşması kötüydü.Anna ölünce Maura ile yakınlaşmalar fala fıstık.(Ballard'ın sonu eski karısından çıkan mermiyle ölüm oluyor.)Diğer olaylar kendi içinde finale yaklaştıran ipuçları taşıyorlardı. Ancak en etkilendiğim yer Ameltha'nın Maura'yla olan diyaloglarıydı. Bu nasıl soğukkanlılık böyle. Yazarında doktor olmasından kaynaklı sanırım. Maura gerçekle yüzleştiğinde Ameltha'nın annesi olması ve katilinde babası çıkması bir insanın başına gelebilecek en kötü şeydi sanırım. Son olarak katilin son kurbanı Mattie katilin işlerini devralan oğlunu öldürmesi ve cinayetlerin sonunu getirmesi iyiydi ama katili neyle öldürebilir konusundaki merakım çözüm bölümünde çıktı. Anna ve Maura'nın erkek kardeşi Mattie tarafından bir tornavidayla gözü delinerek öldürülüyor.Ve seri cinayetlerin finali geliyor.

Tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicentre -- 5 Nisan 2010; 17:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicentre

İkiz Bedenler --- Tess Gerritsen

Kitabı bugün bitirdim.
    Macera-gerilim okuyucularına hitap ediyor. Hiç bu türü başlamamış biriyseniz serim bölümünde sıkılabilirsiniz.
    Ben sıkılmıştım. Ama devam ettiğimde olaylar birbiriyle zincirleme bağlantıda gitti.

Maura ve Ballard'ın yakınlaşması biraz abes kaçmıştı. Hem Anna(Maura'nın kız kardeşi)'ya hem de Maura'ya yaklaşması kötüydü.Anna ölünce Maura ile yakınlaşmalar fala fıstık.(Ballard'ın sonu eski karısından çıkan mermiyle ölüm oluyor.)Diğer olaylar kendi içinde finale yaklaştıran ipuçları taşıyorlardı. Ancak en etkilendiğim yer Ameltha'nın Maura'yla olan diyaloglarıydı. Bu nasıl soğukkanlılık böyle. Yazarında doktor olmasından kaynaklı sanırım. Maura gerçekle yüzleştiğinde Ameltha'nın annesi olması ve katilinde babası çıkması bir insanın başına gelebilecek en kötü şeydi sanırım. Son olarak katilin son kurbanı Mattie katilin işlerini devralan oğlunu öldürmesi ve cinayetlerin sonunu getirmesi iyiydi ama katili neyle öldürebilir konusundaki merakım çözüm bölümünde çıktı. Anna ve Maura'nın erkek kardeşi Mattie tarafından bir tornavidayla gözü delinerek öldürülüyor.Ve seri cinayetlerin finali geliyor.

Tavsiye edilir.

Alıntıları Göster
    Keith Ablow'un Psikopat kitabını almayı düşünüyorum önerir misiniz? Güzel mi kitap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Keith Ablow'un Psikopat kitabını almayı düşünüyorum önerir misiniz? Güzel mi kitap?

Ben okudum kitap polisiyeden çok psikolojik gerilim tadındaydı ama güzeldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Ben okudum kitap polisiyeden çok psikolojik gerilim tadındaydı ama güzeldi

Alıntıları Göster
    Bu türde bir kitap almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buroc.k

Burda yazılan tanıtılan her bir kitabı okudunuz ve yeni bir kitap mı alamk istiyorsunuz yoksa bunların dısında bir kitap mı :)) çünkü burdakiler gerçekten çok iyi kitaplar polisiye/gerilim adına.bunalra bir bakın diyorum ben..

Beni de ekleyeblrsinzi. Güzel konu olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

quote:

Burda yazılan tanıtılan her bir kitabı okudunuz ve yeni bir kitap mı alamk istiyorsunuz yoksa bunların dısında bir kitap mı :)) çünkü burdakiler gerçekten çok iyi kitaplar polisiye/gerilim adına.bunalra bir bakın diyorum ben..

Alıntıları Göster
    İlk mesajdaki PSİKOPAT kitabını eski kız arkadaşım hediye almıştı, artık lanetlendi mi nedir kitabı 1 senedir okuyamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

quote:

Bunlarıın arasında hangisini okusam diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.