Şimdi Ara

Polisi vuran şahsın Süleyman Soylu ile fotoğrafı var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu olay üzerinden de Kürt düşmanlığı yapıyorlar ama, polisi vuran şahsın Süleyman Soylu ile fotoğrafı var

Şahıs sosyal medya hesabında Türk bayrağı var ve ülkücü hesapları, liderleri takip ediyor, annesinin sayfasında "Ne Mutlu Türküm Diyene" paylaşımı var.

Bu olay üstünden Kürt düşmanlığı yapanları kimse muhatap almak istemiyor canım kardeşim benim. Malesef ellerindeki yüksek takipçili hesaplarla algı oluşturuyorlar ve bunda başarılı da oluyorlar. Bu algıyı kırmak adına konuyla ilgili yazmak zorunda kalıyoruz.

Her şeyi Kürtlerden biliyorlar. Türkiye'nin büyük bir kesimi için işlenen suç önemli değil. Onlar bu suçun Kürtler tarafından yapılmasını isterler. Böylece Kürtlere hakeret edebilir ve küfredebilir. Töre gelenek vb. şeyleri söyleyerek kendilerini tatmin edebilirler. Türkiye'de ırkçıların tek yaşam suyu budur.

• Kürt imajını bu kadar kötü duruma düşüren Türkler değil ya. Kürtlerin imajının en az 100 yıl boyunca düzelmeyecek şekilde lekeleyen, illegal işler yapan, teröre bulaşan Kürtleri aforoz etmeli makul Kürtler ki, sonra Türklere sitem edebilsinler. Türk'ün ırkçısı elbet var, ama bu ırkçılara malzemeyi veren de bizzat Kürtler. Kürt düşmanı olan azınlık Türk ırkçılara düşman olduğu kadar Kürtçü ırkçılara da düşman olmadan milyonlarca sağduyulu Kürt kötü imajdan lurtulamaz.

Aynaya dönüp kendine sormalı, niye her pis işin arkasında bir Kürt imajı aranıyor. Sorunun kaynağı bizzat Türkler değildir, bazı Kürtlerdir.
  • Süloyla resmin olmayıca gayrimeşru olamıyorsun bu ülkede.

• Kürt imajını bu kadar kötü duruma düşüren Türkler değil ya. Kürtlerin imajının en az 100 yıl boyunca düzelmeyecek şekilde lekeleyen, illegal işler yapan, teröre bulaşan Kürtleri aforoz etmeli makul Kürtler ki, sonra Türklere sitem edebilsinler. Türk'ün ırkçısı elbet var, ama bu ırkçılara malzemeyi veren de bizzat Kürtler. Kürt düşmanı olan azınlık Türk ırkçılara düşman olduğu kadar Kürtçü ırkçılara da düşman olmadan milyonlarca sağduyulu Kürt kötü imajdan lurtulamaz.

Aynaya dönüp kendine sormalı, niye her pis işin arkasında bir Kürt imajı aranıyor. Sorunun kaynağı bizzat Türkler değildir, bazı Kürtlerdir.
  • Suçlu turnusolu gibi herif resmen, bir tane düzgün adamla fotosu yok. Babamın bununla fotosu olsa eve gitmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 24 Eylül 2024; 0:0:4 >
  • Çocuk Süleyman Soylu ile foto çekildiğinde 12-13 yaşlarında buradan da SIĞ siyaset devşirmeye çalışmazsın gerçekten çok değişik bir muhalif kitle var ya. Her şeyi bırakıp aynı konuda 3-4 tane açmışlar birde. Süleyman Soylu yanına gelen 13 yaşında çocuğa sen gelme foto çektirmem mi diyecek 5-6 yıl önce bu mu mantık yani ?

13 Yaşında böyle olan bir çocuk

Nasıl bu hale geldi onu düşünmeliyiz... ( Her şeyin başı uyuşturucu gibi. Suç kayıtlarıda full uyuşturucu kullanmak üstüne. Uyuşturucu parası bulamayıncada hırsızlık gasp ve yağma başlıyor zaten. ) Yüzde 99 olay sırasında da kafası güzel diyorlar. Hareketleri bakışları söylemleri hiç normal değil. Adliyeye çıkarılırkende halen ben kimseyi vurmadım ki öldürmedim ki diyor. Annesini bile vurmuş orada haberi bile yok...

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt

• Hacı ne anlatıyon ya..

Polisi vuran şahsın Süleyman Soylu ile fotoğrafı varx (formerly twitter)
    THS Haber (@temmuzhaber) on X
    https://x.com/temmuzhaber/status/1838106248622854595/video/2
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Soylu'nun ilk vukuatı değil ki bu. Pek çok suçlu ile fotoğrafı var adamın. Hatta dolandırıcı Engin-Dilan Polat ile var.

Mübarek eski İçişleri Bakanı değil Suç İşleri Bakanı :)

• Bekliyordum :)

• Bi benim yok herhalde fotoğrafım Polisi vuran şahsın Süleyman Soylu ile fotoğrafı var 

Peki ne oluyor, hiç bir şey olduğunu görüyor musunuz?

Bu ülkede rezil de olunmuyor, suçlu da...

Suçluların hepsi dışarıda.

Adamlar 80 milyar para kaçırıp 8 ay yattı.

Biz şirkette 2 TL bilmemne ödemesek devlet peşimize düşer, hapis yatarız, maaşlara haciz koyarlar, hayatı zehir ederler.

Şu bilmemne evladı "gösteri" ile içeri alınıyor. Neymiş efendim kadın polisler çöp poşetinde getirmiş de, hayvan kontrol aracıyla götürülmüş de...

Yürek soğutma işleri bunlar. Polis döver, ağzına eder bilmemne yapar da sonuç??

Sizce o bilmemne evladı ne kadar süre yatıp çıkacak? Söyleyeyim 5-8 yıl. Sonra suç işlemeye devam. Kendisi gibi bi primat tarafından öldürülmezse tabi.

Öldürülen kızcağızın kocası da polismiş. O primatı içeride şişletirim yeminle. İnsanı bu tip muamelelere zorluyorlar maalesef. Herkes kendi adaletini sağlamaya girişir oldu.

Edit: Ha bu arada, bugün Fatih Altaylı da yazmış, yarın bu pislik gider bi avukat bulur, çöp poşetinde getirip hayvan toplama aracına bindiren polislere adli işlem yaparlar diye.. Aklıma geldi, o polislerin başına bela olur ileride diyecektim, aynısını yazmış adam. O pislik çıkar, o polisler de saçma sapan detaylarla işlerle uğraşmak zorunda bırakılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 24 Eylül 2024; 14:18:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.