Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
16
Favori
141.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun çalışması framework kaç lazım biri yardım edebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selene01

arkadaşlar bende yeni başladım oyuna bana da pokemon yardımı yapabilecek oyunu ögretebilecek arkadaşlar var mı? aranıza alırmısınız benide ?

yardimci olurum ama çok sık giremiyorum sen oyunda olduğun zaman söyle bende girerim :)
  • arkadaşlar böyle bi hata alıyorum yardım edebilirmisinz

• quote:

Orijinalden alıntı: zagaband

arkadaşlar böyle bi hata alıyorum yardım edebilirmisinz

Map editor kurmaya calisiosun anladigim kadarıyla onu kurmayacaksın siteden üyeliğinle giriş yaptıktan sonra üyeliğinin altında client download kısmından oyunu indirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

serverlar kapalı galiba oyuna girmiyor.

Oyun şuan açık nickin neydi yeniden döndüm oyuna :)
  • Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Ben bu oyuna kayıt olmak istiyorum ama anlamadığım bazı noktalar var.
    1. Bu oyun belirli zaman aralığında sifirlaniyor mu. Yani üç beş ay zaman geçince umaykut online gibi bütün hesaplar kapatılıyor çünkü bazı kişiler çok güçleniyor.
    2. Ben oyunda online olmadığım zamanlarda birisi gelip benim pokemonlara zarar verir mi.
    Şimdilik bu kadar arkadaşlar şimdiden teşekkür ederm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Ben bu oyuna kayıt olmak istiyorum ama anlamadığım bazı noktalar var.
    1. Bu oyun belirli zaman aralığında sifirlaniyor mu. Yani üç beş ay zaman geçince umaykut online gibi bütün hesaplar kapatılıyor çünkü bazı kişiler çok güçleniyor.
    2. Ben oyunda online olmadığım zamanlarda birisi gelip benim pokemonlara zarar verir mi.

Öncelikle senin hesabına giremedikten sonra kimse senin pokemonlarına zarar veremez .
    İkinci olarak ise hayır , ben 3 yıldır bu oyunu oynuyorum ve daha hiç sıfırlanmadı sıfırlanmayacakta :)

Üye olunca nickini bizimle paylaşırsan oyunda yardımcı olabiliriz . Benim nickim 55voldemort55 :) . İyi Oyunlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Ben bu oyuna kayıt olmak istiyorum ama anlamadığım bazı noktalar var.

Öncelikle senin hesabına giremedikten sonra kimse senin pokemonlarına zarar veremez .
    İkinci olarak ise hayır , ben 3 yıldır bu oyunu oynuyorum ve daha hiç sıfırlanmadı sıfırlanmayacakta :)

Üye olunca nickini bizimle paylaşırsan oyunda yardımcı olabiliriz . Benim nickim 55voldemort55 :) . İyi Oyunlar .

Tamam arkadaşlar bugün yarın üye olurum. Üye olurken yapılması gereken püf noktalar varmı şu Pokemon ile başla şu ayarları şu şekilde yap şu haritayı seç gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar very rare ve horribler rare pokeler bi türlü düşmüyor bunun bi yolu varmı
  • bide bilgisayara nasıl pokemon koyuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagaband

bide bilgisayara nasıl pokemon koyuluyor

6pokeden fazla yakalarsan otomatik atar pc ye.Ayrıca vr pokeler o kdr zor deildir fakat herhangi bir yol yok aramaya devam :)
  • nese arıyalım ozaman bteşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagaband -- 10 Mart 2013; 14:31:14 >
  • Arkadaşlar ben oyunda Opethian nickiyle üye oldum da kanto mu yoksa johto yu mu seçmeliyim sizce?
  • Ben de yeni başladım oyuna bayadır istiyordum bugüne kısmetmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

Arkadaşlar ben oyunda Opethian nickiyle üye oldum da kanto mu yoksa johto yu mu seçmeliyim sizce?

Kanto , Bana daha kolay geliyor ve bütün türkler kantoda başlıyor diyebiliriz .
  • johtoda ilk rozeti aldım gidicek yer yok adam goldenroad cityden alınan rozeti de istiyor geçirmek için goldenroad citye nasıl gidliyor
  • neyse tamam buldum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_72769959/tm.htm
    buraya bir göz atarmısınız kendi serverimizi açalım.
  • başlamalımıyım acaba nasıl bir oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürkDeveloper

başlamalımıyım acaba nasıl bir oyun?

Şuan baya bir bug ve sorun var ama eğlenceli bir oyun.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.