Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
16
Favori
141.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

npc ile tekrardan savasmak icin ne kadar beklemek lazim yav, oyun tikandi suan rep13 oldu etraftaki npcler ya rep yetmiyor yada too soon bla bla diyor.

Npc dediğin gym ise 1 gün bekliyorsun . Diğer karakterleri diyorsan emin değilim ama 1 ay diye hatırlıyorum.

hocam oyunu oynuyorum da her 2npc de bir oyun donuyor gibi karakter hareket etmiyor nasıl çözerüm bu durumu..

/refresh gibi bi komut vardı yazınca bazı buglar gidiyordu ama gidermi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

npc ile tekrardan savasmak icin ne kadar beklemek lazim yav, oyun tikandi suan rep13 oldu etraftaki npcler ya rep yetmiyor yada too soon bla bla diyor.

Npc dediğin gym ise 1 gün bekliyorsun . Diğer karakterleri diyorsan emin değilim ama 1 ay diye hatırlıyorum.

hocam oyunu oynuyorum da her 2npc de bir oyun donuyor gibi karakter hareket etmiyor nasıl çözerüm bu durumu..

Saffronun solundaki şehirde en üstte bulunan binaların içine gir sırayla bir içeridekilerle konuş bir tanesinde birisi senden şifre isteyecek trade room şifresi o şifreni unutma trade rooma onunla giriceksin .
    not: sadece en üsttekilere bak onlardan birisiydi .

• bağış yapabilecek bir arkadaşımız yok mu buralarda
  • oyun oynamaya degermi
  • taylaN124 T kullanıcısına yanıt
    ben arada oynuyorum güzel bence
  • girişte pokemon world online can not connect to pwo server hatasıyla giremiyorum.Ne yapmalıyım bilen var mı
  • Oynayan var mı arkadaşlar?
  • arada giriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

arada giriyorum

Bende başladım bugün 2.rozete kadar aldım 30 level charmeleon falan kastım işte okadar
  • beyler ben erikayı yendim sonraki haritaya nsl geçiem sırada sabrina var galiba bulamadım onu ama
  • Prize Conner'da kupon yumurta falan yazıyor. Pokemon yumurtası elde etmek için ne yapmak gerekiyor ? Bunları nereden buluyoruz ?
  • Beyler oyunu 3 yıl önce oynuyordum baya geliştirmiştim. Şimdi tekrar başladım. Haritadan çıkmak için bazı şeyler gerekli olduğunu söylüyor, görev veriyor. Pokeball ve pokedex aldım para lazım görevde para için başka bi oyuncuyla battle yap diyor ama hiç oyuncu yok olsa bile 2 pokemon lazımmıs baska yere de gidemiyorum anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzuman

Beyler oyunu 3 yıl önce oynuyordum baya geliştirmiştim. Şimdi tekrar başladım. Haritadan çıkmak için bazı şeyler gerekli olduğunu söylüyor, görev veriyor. Pokeball ve pokedex aldım para lazım görevde para için başka bi oyuncuyla battle yap diyor ama hiç oyuncu yok olsa bile 2 pokemon lazımmıs baska yere de gidemiyorum anlayamadım

Oyuna baştan mı başladın ? Baştan başladıysan Kanto veya Jotho biletini aldın mı yoksa daha alamadın mı ?

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.