Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
16
Favori
141.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snooG

Statsların oynadıkça azalıp çoğalma durumu varmı acaba.Yani iyi statslı bir poke yakaladığında onunla oynadıkça statsları kötüye veya iyi gitme olasılığı varmı yoksa nasıl yakaladıysan öle kalıyormu evrimleşse dahi ?

Eger dusuk lvl aldiysan kesinlikle oynama olacaktir statlarda.Olumlu veya olumsuz belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

Orijinalden alıntı: ForgottenHearts

Oyun daha betada olduğu için böyle kapanmaların olması normal.Ama oyuna girdim odadan çıkıyım derken sunucu kapandı bu kadarda olmaz ya.Suratıma kapattılar oyunu.

:D Benim bi arkdaş elekid yakalayınca oyun kapanmıştı açılınca elekid yoktu :D .
    Neyse ki shiny veya efsanevi kaçırmamış ^^
  • quote:

quote:

quote:

Oyun daha betada olduğu için böyle kapanmaların olması normal.Ama oyuna girdim odadan çıkıyım derken sunucu kapandı bu kadarda olmaz ya.Suratıma kapattılar oyunu.

:D Benim bi arkdaş elekid yakalayınca oyun kapanmıştı açılınca elekid yoktu :D .

Oyunda efsanevi pokemon sadece adminlerde var.

• Dün başladım biraz oynadım bakıma girdi server offline olmuş.sonra açıldı bugünde biraz oynadım 12 gibi yine kapandı sık sık oluyo mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarchyHector

Dün başladım biraz oynadım bakıma girdi server offline olmuş.sonra açıldı bugünde biraz oynadım 12 gibi yine kapandı sık sık oluyo mu bu?

Bende başlayalı 3 gün oldu, her gün gitti oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EATR

quote:

quote:

quote:

Oyunda efsanevi pokemon sadece adminlerde var.

Sen diyince farkettim shiny bile çok zor çıkıyor efsanevi nasıl çıkıcak :)

• 7 saattir offline oyun. oyunu yeniden mi yapıyorlar nedir. neyse ki membership olanlara 90 dakika'dan fazla kesintiler için her yarım saate 45 dakika membership süresini uzatıyorlarmış.

Information for Players with Membership
    If downtime is over 90 minutes, any accounts with active membership will be given an extension of at least 45 minutes every half an hour. This will depend on whether the server is offline during an external server status check. Please note that the following may not apply to planned downtime - if this is the case, then it will be noted.
  • Bu pokemonların gelişince (-) exp'ten başlamsı kötü olmuş -40.000 küsürden başladı Vileplume, bi de charmeleon charizard'a dönünce kaçta başlar artık kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 16 Şubat 2013; 23:20:33 >
  • Kimse yokmu oyunda ya :D
  • oyun tat vermiyor ama ya bi geliyor bi gidiyor rpg de bile daha zevkli kapanma skintisi olmasa iyi olucakta neyse :)))
  • Graveler'ı takas ettim yine gelişmedi nasıl geliştircez bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward Elric

Graveler'ı takas ettim yine gelişmedi nasıl geliştircez bunu.

Graveler'ı deilde baska bi pokemonu takas etmeyi dene graveler snn takımda olsun.
  • quote:

quote:

Graveler'ı deilde baska bi pokemonu takas etmeyi dene graveler snn takımda olsun.

Graveler ile Graveler'i takas ettim biriyle ama gelişmedi.
  • quote:

quote:

quote:

Graveler ile Graveler'i takas ettim biriyle ama gelişmedi.

trade ekranı gelince adama 1 dolar ver trade'yi onayla öyle gelişicek.

• quote:

quote:

Trade odasinda herhangi bi kisiye 1$ at.Sonra trade i gerceklestirin(pokemon koymayin) evrim gerceklesir.Yani bos trade yapin demek istiyorum

• quote:

Trade aç birisyle 1$ ver adama onayla graveler takımda olsun o tradeyi yaparken sonra trade bitince evrimleşsinmi diye soracak zaten :) .
  • Hepiniz sagolun, bilgisayara gecince hallederim.

• go pwo go :)
  • arkadaşlar bende yeni başladım oyuna bana da pokemon yardımı yapabilecek oyunu ögretebilecek arkadaşlar var mı? aranıza alırmısınız benide ?
  • arkadaşlar ingilizcesi iyi olan birine acil ihtiyacım var oyunda ban yedim derdimi anlatamıyorum bu gavur adminlere
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.