Şimdi Ara

Pokemon Kartları(cocukken topladığımız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba cocukken pokemon kartları toplardık internette hepsini bulmak istedim ama bulamadım güzel bir şekilde resmi var mı hepsinin

örnek pokemon kart resimleri;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 19 Ağustos 2016; 23:38:19 >

• Türkiye'de maalesef Pokemon Kartı diye birşey yoktu.

ABD'de falan sanırım bunlar satılıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

merhaba cocukken pokemon kartları toplardık internette hepsini bulmak istedim ama bulamadım güzel bir şekilde resmi var mı hepsinin

örnek pokemon kart resimleri;

http://www.serebii.net/card/first.shtml İstediğin deckin sembolüne tıklayarak görebilirsin kartları.
    http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Base_Set_(TCG) Alternatif olarak burası da var.

@senersongur Orijinal Pokemon kartları her zaman Türkiyede satışta kaldı. Şu an hala satılmakta. Bilmediğiniz bir konu hakkında bu kadar yorum atmanız gerçekten acınası.

• senersongur kullanıcısına yanıt
    Çakma da olsa bulunabiliyordu :)
  • türkiyede de vardı ama zengin semti diye lanse edilen yerlerde

@deidara nerede satılıyormuş acaba söylesene 16 yıldır görmedim ben internet üzerinden diceksen hiç yorma kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reikideiki -- 4 Eylül 2016; 12:08:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

türkiyede de vardı ama zengin semti diye lanse edilen yerlerde

@deidara nerede satılıyormuş acaba söylesene 16 yıldır görmedim ben internet üzerinden diceksen hiç yorma kendini

D&rda dün gördüm. kücük bir paket 7-8 tane filan vardır sanırım. 8-9 tl idi

çüş be arkadaş.

@DeidaraSanji topluolarak bi yerden direk indirbileceğim varmı
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    neredeki d&rda gördün acaba internet sitelerinde yok

• quote:

neredeki d&rda gördün acaba internet sitelerinde yok

istinye d&r , kasanın yanında
  • quote:

türkiyede de vardı ama zengin semti diye lanse edilen yerlerde

Gazete bayileri,büfeler,Toys´R Us lar,Havaalanları.

Yahu benim 10 sene kadar önce Alsancak Atatürk Lisesinin önündeki bufeden aldığım kartlar duruyor. Bu forumun Pokemon bölümünde kart muhabbeti yaptığımızı hatta bi aralar Pokedede.Org isimli TCG sitesi olduğunu hatırliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pokedededen birisini görmek bu arada demek istediğim su an nerede satılıyor dediğin gibi eskiden satılırdı ama asla genele yayılmadı

• senersongur kullanıcısına yanıt
    reikideiki kullanıcısına yanıt
    Manisada şehir merkezinde hatta köylerde bile rahatlıkla bulunabiliyordu..

Orjinal mi bilmem ama bildiğin orjinalin aynılarıdı üzerindekiler. Aslında bir sakız markası sakızın yanında veriyordu bunları fakat sakızı almıyoduk bakkal sakız uzatıyodu kalsın diyorduk..

O yıllarda heryerde yaşanmıştır bu manzalaralar eminim yok böyle bişey diyenin yaşı küçüktür kesin o günleri görmemiştir..

He birde cips paketlerini mıncıklayıp tasolu olanları alıyoduk onu da yazayım dedim :)

• Arkadaşın dediği gibi bir zamanlar orjinalleri Türkiyede satılıyordu(küçük marketlerde bile)1999 yılında çıkmış kart serisidir.Bendede vardı zamanında hala bir kaç tanesini sakalrım hatta kutusunun(veya poşetinin tam oalrak hatırlamıyorum ne içindesatıldıklarını)içinden altın renkli 1 adet jeton tarzı bişey çıkardı 2000 yılında 4-5 TL arası bir fiyata aldığımı hatırlıyorum.

http://imgur.com/gallery/ksnRO
  • 10 tane falan bende de var. Nerden aldığımı hiç hatırlamıyorum.
  • Evet çocukken ne zevk akırdık bu kartları biriktirirken
  • Şuan bulsam gene koyardım köşeye :D
  • online olarak kart oyununu oynayan yokmu yeni versionu çok keyifli olmuş denemenizi tavsiye ederim
  • thevincent kullanıcısına yanıt
    nedır adı?
    denemek ısterım yardımcı olur musun
  • quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

online olarak kart oyununu oynayan yokmu yeni versionu çok keyifli olmuş denemenizi tavsiye ederim

tavsiye eder misiniz hocam bi ara bakmıştım da tam anlamadığım için başlamadım. Kaç çeşit pokemon var hocam oyunda biliyor musunuz? Online sayısı nedir?
  • mehmetdonmez88 kullanıcısına yanıt
    adı trading card game online google yazın siteden direk indirirsiniz
  • NicksizKaSSaP N kullanıcısına yanıt
    online sayısını bilmiyorum ama rakibi hemen buluyor hiç beklemedim. tüm gen pokemonları var aynı türün farklı skilleri olan kartlar mevcut. gamefreak kendi el atmış oyuna tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.