Şimdi Ara

Pokemon Kartları(cocukken topladığımız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thevincent

online sayısını bilmiyorum ama rakibi hemen buluyor hiç beklemedim. tüm gen pokemonları var aynı türün farklı skilleri olan kartlar mevcut. gamefreak kendi el atmış oyuna tavsiye ederim

Hocam 1 2 3. Nesil pokemonlar var daha sonrajilerde var mı ? Oyundaki tüm kartları görebildiğimiz bir yer yada liste var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NicksizKaSSaP N kullanıcısına yanıt
    hepsi var sanırım şu an yeni sun moon paketi geldi ordaki legendaryleri açmaya başladılar. ama mesela yeni çıkan expansionlarda farklı skilleri olan 1.gen pokemonlarda sıklıkla görülüyor
  • quote:

hepsi var sanırım şu an yeni sun moon paketi geldi ordaki legendaryleri açmaya başladılar. ama mesela yeni çıkan expansionlarda farklı skilleri olan 1.gen pokemonlarda sıklıkla görülüyor

Mantık hearthstone ile aynı mı hocam eve gecince indireceğim

• NicksizKaSSaP N kullanıcısına yanıt
    2 yıldır heartstone oynuyorum ondan çok daha keyifli geldi bu oyun hsden zevk almıyorum artık
  • quote:

2 yıldır heartstone oynuyorum ondan çok daha keyifli geldi bu oyun hsden zevk almıyorum artık

Tamam hocam indireceğim birlikte oynarız öğrenince 😃

• letgo uygulamasında bı cocuk boyle rozetler satıyordu. 8rozet 45 lıra yazmıs.
    ufak bı pazarlık yapsaydı alacaktım :D
  • Elimde bir çok kart var (base jungle fosil v.b ) ,takas etmek isteyen varsa mesaj atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.