Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yakaladığım düşük cpli pokemonları yeni sürümde transfer edemiyorum.. Transfer butonu yok, kaldırdılar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueSquirrel

Beyler yakaladığım düşük cpli pokemonları yeni sürümde transfer edemiyorum.. Transfer butonu yok, kaldırdılar mı ?

sag altta uc cizgi var ona basinca transfer gozukuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaylar var fakat yeni sayfaya geçelim bu sayfa çok dolmuş, sonra ss leri atıyım

edit: geçmişiz alright. There you go;

Pokémon GO [ANA KONU] Pokémon GO [ANA KONU] Pokémon GO [ANA KONU]

Edit2: Video => Click!

Edit3: Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 2 Ağustos 2016; 11:18:21 >

• BlueSquirrel kullanıcısına yanıt
    Sağ alt taraftaki butonda. Favori ve transfer butonu orada
  • Hocam skill nasıl atıyoruz yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: s103r

quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

arkadaşlar hesap değiştirme nasıl oluyor, ben yeniden hesap açmayı düşünüyorumda

Elamanın dediği gibi değil telefon ayarlarına gir uygulama yöneticisine git pokemon go uygulamasını bul cache sil, önbellek temizle sıfırdan oyuna giriş yapıcaksın ilk günkü gibi

Eleman ? Hayirdir atolyede calisan kisi mi var karsinda ?

Ben bu sekilde istedigim gibi hesap girisi yapabiliyorum.Hic o dediklerini de yapmadim.ss atayim istersen ?

Yeni hesap actiktan sonra g mail den yeni hesabiyla giris yapsin.Sonra oyuna dondugunde g mail yerine tikladiginda hesap secenekleri cikacak.Istedigini secsin baksin keyfine.

aklıma ünal aysalla fatih terim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Sağ alt taraftaki butonda. Favori ve transfer butonu orada

Sağol dostum bende yeni gördüm

• Gymde masonic temple, yine işin içinde masonlar var.

• oyundan sıkılanlar 1-2 gün ara versin bence sonra yine güzel geliyo bide bu konulara falan da girmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anasının kuzusu

quote:

Orijinalden alıntı: detsalb

beyler 14 lvl'im suan en yuksek cp'ye sahip pokemonum 1064cp.hiç evolve falan yapmadım 30-40k dust var.benim levelime yakın olanların durumu nasıl ? en yüksek cp'niz kaç

12 levelim vaporeon var 800 cplik

bu levellerde az mı hocam 800-1000 ? :D
  • Bu oyunda var mı benim gibi GYM ile hiç alakası olmayan amacı sadece bütün pokemonları toplamak olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

Track nedir bilmiyorum ama pokevision sitesi işinizi görür heralde hocam

Kullanilamiyor diyor ama gecici mi yoksa yeni guncelleme yuzunden pokevision, niantic'in istegiyle kapandi diyorlar o yuzden mi

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: soneday

yeni güncelleme ile fakegpscilere güzel kapak geldi

arkadaşım pokevision kaldırılsa nolur, botu açıyorsun rare pokemonların koordinatına kadar gidip yakalayıp soft yemeden devam ediyor. kapak kime olmuş sence ?

Arkadaşım oyun bu oyun. Botlara oyunu neden oynatayım? Kendim zevk almadıktan sonra ne işe yarıyor bu oyun? Şuan herkes bot indirip ertesi güne oyunu bitirmiş olsa eline ne geçecek? Çok büyük bir zevk mi alacağoz oyunu oynamadan bitirmekten?

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Efsaneler oyuna eklenmiş mi yoksa yeni bir hile yöndetimimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

Track nedir bilmiyorum ama pokevision sitesi işinizi görür heralde hocam

Kullanilamiyor diyor ama gecici mi yoksa yeni guncelleme yuzunden pokevision, niantic'in istegiyle kapandi diyorlar o yuzden mi

Komple kapandi pokevision.Niantic beceremedi track isini.Pokevisiona da izin vermemis kisaca

• kubilay2012 kullanıcısına yanıt
    henğz bilinmiyor, redditte ki tüm bu legendary konuları modlar tarafından silindi. Bir uygulama ile client side ile pokemon skinleri değiştirilebiliyormuş ama hiç yaygın bişey değil. Kimide kendi gözleriyle gördüğü için de gerçek olduğuna inanıyor. Niantic özür amaçlı verdi diyenler var ama instinct takımında olup articuno ya sahip olması fake olduğunu biraz doğruluyor gibi. Olayın kesinliği yok henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu oyunda var mı benim gibi GYM ile hiç alakası olmayan amacı sadece bütün pokemonları toplamak olan.

Yalnız değilmişim. Pokestoplar'dan topumu toplar, arabayı 19 km/h sabitler, pokemonumu yakalarım.

18 level'ım, 915'lik ve 847'lik Electabuzz, 862'lik Snorlax, 786'lık Pidgeot sahibiym. 1000'i göremedim bi türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu oyunda var mı benim gibi GYM ile hiç alakası olmayan amacı sadece bütün pokemonları toplamak olan.

Yalnız değilmişim. Pokestoplar'dan topumu toplar, arabayı 19 km/h sabitler, pokemonumu yakalarım.

18 level'ım, 915'lik ve 847'lik Electabuzz, 862'lik Snorlax, 786'lık Pidgeot sahibiym. 1000'i göremedim bi türlü.

Aynen ben de 18.level'ım..

1216 Exeggutor, 1151 Lapras, 1089 Vaporeon var bende de.

• Tom Hagen kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki hocam birkaç gündür girmemiştim ben de

• 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.