Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    IV denilen şey, gizli değerleri temsil ediyor.Pokemon'un mükemmele ne kadar yakın olduğunu gösteriyor. O da şu demek, her pokemon türünün olabilecek maksimum cp'si var. Dragonite için 3500 bu. Yalnız IV değeri %100 olanlar bu max. cp'ye yükseltilebilir. %100 olmayanlar bütün power upları yapsanız bile daha düşük kalıcak.

Açıkçası bütün kazandığınız dustlar ancak 2-3 pokemonu tamamen fullemeye yeteceği için. IV değerlerine diğer pokemonlarda bakmanın hiç anlamı yok. Senin pokemona power up yapıcak dustın olmadıktan sonra pokemon mükemmel olmuş neye yarar.
  • IntoTheStorm kullanıcısına yanıt
    şehrin bitiş noktalarında çıkıyor genellikle
  • Pokemonları geliştirmek için Level 15'da Lucky Egg gelmesini bekliyorum. Fakat benim en güçlü pokemonlarımda evolve basılmıyor, sadece power up yaparım. Bu durumda ne kadar gelişirler?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pokémon GO [ANA KONU]Pokémon GO [ANA KONU]Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Pokemonları geliştirmek için Level 15'da Lucky Egg gelmesini bekliyorum. Fakat benim en güçlü pokemonlarımda evolve basılmıyor, sadece power up yaparım. Bu durumda ne kadar gelişirler?

Bunları yükseltmeye değmez bunların alt seviyeleri bunların daha üstünde cıkıyor level atlatıkca cıkanlar cok sağlamlaşıyor 600 pyduck mudur nedir demin sildim şekere gönderdim 20lvl de lvl atladıkca cıkanlar yüksek oluyor ne kadar şeker biriktirebilirsen biriktir bedavaya hiç birini geliştirme hepsi çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Pokemonları geliştirmek için Level 15'da Lucky Egg gelmesini bekliyorum. Fakat benim en güçlü pokemonlarımda evolve basılmıyor, sadece power up yaparım. Bu durumda ne kadar gelişirler?

Bunları geliştirme bekle daha iyileri gelir. En az 20 ye kadar bekle.

• s103r S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar. Bende seviniyordum ne kadar güçlü pokemonlarım var diye.. O zaman 20'ye kadar bekleyim elbet çıkar karşıma 1000'lik pokemon.
  • Oyunun ülkede korsan oynandığına mı dert yansam,
    yoksa oyunu ülkede korsan oynayanların, bot kullananlara artislik yapmasına mı?
    Tamam bot kullananlara ben de kızıyorum ancak, arkadaş zaten oyunu telefonuna kurarken hile yapıyorsun sen.
    Bu kadar da tepkili olmayın.
    Öte yandan, adaletsizlik elbette.
    Adam 1 hafta 10 gün 20 level olmak için uğraşıyor, dere tepe yürüyor, ancak adamın biri çıkıp botla 1 gün bile sürmeden 20 oluyor.
    İsyan ederim ben bu işe.

Bu arada millet, 10 km lik yumurtadan Aerodactyl çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

Oyunun ülkede korsan oynandığına mı dert yansam,
    yoksa oyunu ülkede korsan oynayanların, bot kullananlara artislik yapmasına mı?
    Tamam bot kullananlara ben de kızıyorum ancak, arkadaş zaten oyunu telefonuna kurarken hile yapıyorsun sen.
    Bu kadar da tepkili olmayın.
    Öte yandan, adaletsizlik elbette.
    Adam 1 hafta 10 gün 20 level olmak için uğraşıyor, dere tepe yürüyor, ancak adamın biri çıkıp botla 1 gün bile sürmeden 20 oluyor.
    İsyan ederim ben bu işe.

Bu arada millet, 10 km lik yumurtadan Aerodactyl çıktı.

Bot kullanandan bize ne anlamıyorum ki? Biz kendi işimize bakalım şimdilik, gün gelir banlanırlar.

• Dragonite 2531 cp oldu, candy olmadığından uplayamıyorum, belki 2700'ü geçer. 28 level oldum ama artık level almak cidden çok zor hale geldi, 27'den 28'e 1 haftada mı ne geldim :D şimdi 28'den 29'a kaç hafta mı alır bilemiyorum. Goldlarla çantayı büyüttüm ama +50 imiş : ( pekte işe yaramadı gibi. 20 günde ancak toparlandı o da. Gold kazanmanın yolunu açmaları lazım, herkes para vermek istemeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Dragonite 2531 cp oldu, candy olmadığından uplayamıyorum, belki 2700'ü geçer. 28 level oldum ama artık level almak cidden çok zor hale geldi, 27'den 28'e 1 haftada mı ne geldim :D şimdi 28'den 29'a kaç hafta mı alır bilemiyorum. Goldlarla çantayı büyüttüm ama +50 imiş : ( pekte işe yaramadı gibi. 20 günde ancak toparlandı o da. Gold kazanmanın yolunu açmaları lazım, herkes para vermek istemeyebilir.

valla onu bilmem de 21 den 22 ye geçiş baya zor
  • konunun tekrar işe yarar hale gelmesi için tek çözüm var; HİLECİLER KENDİLERİNE AYRI POKEMON GO KONUSU AÇSIN.

o yeni açtıkları konuda istedikleri kadar hilelerini paylaşsınlar, ss paylaşıp kendilerini tatmin etsinler. böylece bu konu kirlenmemiş olur.
  • 20'den 21'e 50k, 21'den 22'ye 75k, 22'den 23'e 100k istiyor.
    Ben 20 levelde 100k istiyor diye hiç bakmadan bütün evolvelerimi yaptım Egg basıp.
    Sonra Charı açıp bir de baktım ki, 21 level %60 ya yakın bir seviyeye gelmiş.
    Pişman oldum haliyle.
    Daha 23 olamadık kaç gün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

20'den 21'e 50k, 21'den 22'ye 75k, 22'den 23'e 100k istiyor.
    Ben 20 levelde 100k istiyor diye hiç bakmadan bütün evolvelerimi yaptım Egg basıp.
    Sonra Charı açıp bir de baktım ki, 21 level %60 ya yakın bir seviyeye gelmiş.
    Pişman oldum haliyle.
    Daha 23 olamadık kaç gün oldu.

Benim de 22 ye 10k birşey kaldı bakalım bugün hallederiz.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    hocam bende orhangaziliyim h.sonu orhangaziye gelicem nasipse.nerelerde gym var.gelip bir bakalım memleketimin insanı hangi pokemonları yakalamış :)
  • Server da kapalı şuan ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: the bad Duelist

quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Bi yardım edin allah aşkına delirecem valla yav

Bu IV yani perfection değeri tam olarak nedir

Power Up veya evolve edince artar mı yoksa yakaladıgın anki şekilde sabitmidir

power up ve evolvede değişmiyor. IV değeri neye göre hesaplanıyor bilmiyorum ama sitelerden öğrenebilirsin. %100 IV değerli bi Koffing'im vardı. 1700 CP küsür. Karşısındaki 1200 küsürlük bir pokemona ezildi. Çok inanmıyorum ben bu IV değerine filan.

bu bilgi önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hilenin bu kadar basit olduğu bir oyun çöptür....
  • pokevisiondan başka harita var mı pokemon yerlerini gösteren?
  • flareon nasıl bu kadar çöp anlam veremedim ,

hp si düşük

çok dmg yiyor

saçma bi durum , tüm türlerden dayak yiyor , sadece çimenlerle denk gibi
  • Stardust miktarını artırmaları lazım. Yakalanan Pokemon CPsine göre daha fazla stardust vermeli oyun. 10cplik Pokemon ile 1500cplik Pokemon'u aynı stardust anlamsız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.