Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fake gps için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz arkadaşlar? Bendekinde pokemonlar yok oluyor, pokestoplarda tekrar deneyin yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Event sonunda nihayet pokemon çantasıda 2.000 kapasiteye çıkacakmış. Ne sileceğimi şaşırmıştım.Çok şükür

Edit: Etkinlik öncesi artacağını duyurmuşlar, yanlız sunuculara veri bindirir endişesiyle vazgeçmişler, Hesaplamışlar herkes 2.000 yapsa bile hepi topu 200 GB yer tutarmış, buda 200 $ masraf diyorlar , sanki babasının hayrına veriyorlar unown'ları sildim yer açacagım diye , ağzına kadar dolu çanta of of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 7 Temmuz 2018; 18:52:27 >
  • Arkadaşlar San francisco da raid başlangıç ve bitiş saatleri bizim saatimize göre kaç? Ayrıca haftalık verilen görev ödüllerindeki ( bu ay snorlax) pokemonu yakalayamama gibi bir ihtimal var mı? Yani golden razz berry ve ultra bal atmak için uğraşmaya gerek var mı yoksa kesinlikle yakalanacak mı? Ona göre davranalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: may-day

Bu gözlüklü squirtle hangi gün hangi saatte ortaya çıkacak ve nasıl yakalama şansımız olacak?

Alıntıları Göster
    Bilen yokmudur?
  • may-day M kullanıcısına yanıt
    Yarın 12 -15 arasinda squertil topluluk günü var.gozlukluyu de o saatler arasında görev yaparak alacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Bende bunu yazacaktım, discord'a iyi ki bakmışım
    Abi konuyu ya güncelleyin, yada uğraşacak başka birine verin. Es kaza discord'a dalmasam bunu öğrenemeyecektim mesela.

5 tane pass veriyorlar arkadaşlar bugüne özel. Articuno'lara dalın shiny versiyonu da bulunabiliyor. 3 tane girdim birisi %96 iv geldi.

Uygulama da bu arada güncellenmişhttps://pokemon-go.tr.uptodown.com/android

Gözlüklü ve shiny sikortıl resimleri düştü

Bu ayın sonunda 26 ve 29 temmuzda unown haftası var

Ayrıca special attack hydro cannon kodları eklendi, vuruş gücü belli oldu

şimdilik bu kadar.

Alıntıları Göster
    Discord da hangi server i kullanıyorsun?

Davetiye verebilir misin?

• Zapdos
    Moltres
    Mewtwo
    Mew
    Ampharos
    Bellossom
    Politoed
    Kingdra
    Porygon2
    Smeargle
    Raikou
    Entei
    Suicune
    Lugia
    Ho-oh
    Celebi

bunlar lazım takas yapacak var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Zapdos
    Moltres
    Mewtwo
    Mew
    Ampharos
    Bellossom
    Politoed
    Kingdra
    Porygon2
    Smeargle
    Raikou
    Entei
    Suicune
    Lugia
    Ho-oh
    Celebi

bunlar lazım takas yapacak var mı?
    ben yapayım dedim ama geri dönüş yapmadın bana
  • mehhmet34 M kullanıcısına yanıt
    mesaj yazarken hata oluştu diye hocam yaz koordinatları geleyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

mesaj yazarken hata oluştu diye hocam yaz koordinatları geleyim
    özdelden numaramı yazdım aktif oldugunda yazarsın kordinat atarım
  • Sekiz tane onluk yumurta ve sekiz tane egg inchibutor var. Saat 12.00 da hepsini koyacağım ve sadece 1.7 km yürüyerek kıracağım. Umarım bir önceki 1/4 yumurta olayında double candy verdiği gibi tekrar verir. Star pieces zımbırtısı ve Lucky egg zırdavat ı ile etkinlik güzel geçecek gibi.

Pokémon GO [ANA KONU]

• Gözlüklü squirtle barda kız düşürmeye çalışan tiplere dönmüş, shiny squitle da mürekkebi bitmiş yazıcıdan türemiş heralde.
  • Shiny formu da çöp gözlüklü hali de çöp. Ezcümle çöp event.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldığım telefon yarın geleceği için, etkinliği 1 gün ile kaçırdığıma üzülüyordum. Shiny zaten çıkmadı da o gözlüklü haline diyecek birşey bulamıyorum.
    Animedeki gözlüklü halini beklemiştim oysaki.

1GB ram'li LG magna'da oynacak gibi değildi, yinede birtane 100 iv ve 98 iv olduğunu düşündüğüm sikortıl yakalıp hydro cannon kazandırdım.
    İş görürmü , Kyogre'nin gyarados'un mekaninda esamesi okunmaz.Maksat koleksiyon olsun o shiny birtanesini takaslarız artık.
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Çok tatlı lan. Buddy’im artık. Ben de gözlük aldım 160 coins girdi ama yapacak bir şey yok.

Galiba gözlüklü shiny yok ama keşke olsaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vardı gözlüklü shiny.
    Gözlüklerin orijinal olmadığı öğrendiğim an bitmişti benim için etkinlik sadece elimde olsun diye bi kaç tane yakaladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Çok tatlı lan. Buddy’im artık. Ben de gözlük aldım 160 coins girdi ama yapacak bir şey yok.

Galiba gözlüklü shiny yok ama keşke olsaydı.
    Bu da benden gelsin hocam. İv si 93. İsim öneriniz var sa alabilirim.

Pokémon GO [ANA KONU]

• İstanbul da pokestoplarda lure aktif olmadı mı yoksa benim ekranımda mı sorun oldu anlayamadım? Amerikada etkinlik türkiye saati ile 9 da mı başlayacak bilgisi olan var mı? Orada etkinliğe katılıp şimdi yakaladığımız squirtları evolve edersek yine hdyro saldırısı gelecektir değil mi?

• caine21 C kullanıcısına yanıt
    Gelir ama eski heybeti yok Blastoisin. Cp sini düşürmüşlerdi 2016'da yazık ettiler.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Düşürme konusu olmuşsa yazık olmuş tabi koskoca blastoiseye yakışmayan bir cpsi var zaten onu fark ettim. Sırf koleksiyonluk olsun diye 100 ivli yakalamaya çalışacağım maksat eğlence yani :)

• 
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.