Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda fake kullananları ana avrat sövüyolardı şimdi kullanmayanlara saldırıyorlar hayır oturduğun yerden ne anlıyorsun oyuna döneceğine otur okeye dön aynı şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

forumda fake kullananları ana avrat sövüyolardı şimdi kullanmayanlara saldırıyorlar hayır oturduğun yerden ne anlıyorsun oyuna döneceğine otur okeye dön aynı şey

Kesinlikle katılıyorum. Burada Denizli'de bile iyi kötü 18 kişi olduk. Müsait olan geliyor zaten herkesin işi gücü var. Evde bu oyunu oynayacağıma açarım bilgisayardan ne oyunlar var onları oynarım.
    Raid için kişilerle toplanmak geyik yapmak inanın çok eğlenceli. Sosyalleşin arkadaşlar duvara bakarak oynamaktansa dışarıda gezin dolaşın çevre edinin birşeyler paylaşın.
  • Arkadaşlar, ilk çıktığı aylarda yoğun bir şekilde oynamıştım. Sanırım baya yenilik gelmiş ben bıraktıktan sonra. Tekrardan başlamalı mıyım sizce ? Durum nedir ? Bir de hala Tr'ye çıkmadı, çıkmayacak gibi değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYRUX

Arkadaşlar, ilk çıktığı aylarda yoğun bir şekilde oynamıştım. Sanırım baya yenilik gelmiş ben bıraktıktan sonra. Tekrardan başlamalı mıyım sizce ? Durum nedir ? Bir de hala Tr'ye çıkmadı, çıkmayacak gibi değil mi ?

trye çıkmadı daha çıkar mı çıkmaz mı bilinmez, yeni pokestop eklediler geçen haftalarda. Oyunu ne zaman bıraktın bilmiyorum biraz daha kolaylaşmış ve 7 adet efsanevi pokemon geldi, raid sistemi ile birlikte,tabi bu pokeleri alman için 8-10 kişilik ekip lazım o da ayrı bir mevzu
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ekim ayında bırakmıştım. Türkiye'ye çıkınca tekrar başlarım dedim ancak gelmedi. 25 level'dı hesabım sanırım fena değildim baya oynamıştım

• quote:

Geçen sene ekim ayında bırakmıştım. Türkiye'ye çıkınca tekrar başlarım dedim ancak gelmedi. 25 level'dı hesabım sanırım fena değildim baya oynamıştım

gen 2 vs baya bi yenilik geldi oynayabilirsin
  • quote:

bende senin gibi bırakmıştım aynı seviyedeydim hatta, kısa süre önce tekrar başladım fakat tavsiye etmem. eğer en az 8kişi toplayabilecek yada o gruplara katılıp uyum sağlayabileceksen o kadar zamanın vs. varsa başlayabilirsin. onun dışında tek başına eskisi gibi zevk alabileceğin bir durum yok, raid yapman lazım ve koydukları sistemde 10 kişi bile çok sağlam değilse lugiayı falan zor deviriyor. Yeni pokestop diyorlar nereye gelmiş fikrim yok benim hala 2km çevrem bomboş öyle fazla beklentin olmasın. tr çıkmaması da ayrı bir saçmalık yıl geçti üzerinden neyin kafasıysa...
  • Katılıyorum, o kadar ülkeye çıkartıp destek verdikten sonra bu kadar hayranı olan pazarı olan bir ülkeye çıkartmamak neyin kafası gerçekten sormak gerek. Sırf bu yüzden bile üşeniyorum yani niye oynayayım diyorum Tr'ye bile destek vermiyorlarsa... Heves etmiştim ancak sizin cevabınızdan sonra hevesim kaçtı yine :D

• Arkadaşlar elimizde bulunan 15 adet pokemonun 4.nesilde gelişmişleri mevcut ve bu pokemonların birçoğu güçlü birer pokemona dönüşüyor. Mümkün olduğunca çok bu pokemonları toplamalıyız. Şimdi bu pokemonları gelişmişlerini ve muhtemel maximum cp düzeylerini paylsşacağım. Rhydon ~rhayperior???. Tangela~tangrowth 2993cp.Magmar~magmortar 2798cp. Piloswine~miammoswine 2792cp. Lickytung~lickylicky 2763cp. Elektabuzz~elektivire 2739cp. Porygon 2 ~porygonZ 2739cp. Magneton~magnezone 2623cp. Yanma~yanmega 2505cp. Togetic~togekiss 2486cp. Eevee~glocean(ice) 2387cp. Eevee~leafeon(grass) 2193cp. Gligar~gliscor 2003cp. Aipom~ambipom 1992cp. Misdreawus~mismagius1976cp. Sneasel~weavile 1967cp. Murkow~honchkrow 2777cp. İyi yürümeler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Arkadaşlar elimizde bulunan 15 adet pokemonun 4.nesilde gelişmişleri mevcut ve bu pokemonların birçoğu güçlü birer pokemona dönüşüyor. Mümkün olduğunca çok bu pokemonları toplamalıyız. Şimdi bu pokemonları gelişmişlerini ve muhtemel maximum cp düzeylerini paylsşacağım. Rhydon ~rhayperior???. Tangela~tangrowth 2993cp.Magmar~magmortar 2798cp. Piloswine~miammoswine 2792cp. Lickytung~lickylicky 2763cp. Elektabuzz~elektivire 2739cp. Porygon 2 ~porygonZ 2739cp. Magneton~magnezone 2623cp. Yanma~yanmega 2505cp. Togetic~togekiss 2486cp. Eevee~glocean(ice) 2387cp. Eevee~leafeon(grass) 2193cp. Gligar~gliscor 2003cp. Aipom~ambipom 1992cp. Misdreawus~mismagius1976cp. Sneasel~weavile 1967cp. Murkow~honchkrow 2777cp. İyi yürümeler dilerim.

3.nesil gelmedi daha gelecek diyorlar ama 2-3 ayı bulur,

birde 2 kişi alakazam-gengar vs 3lvl raidleri kesilebilir mi
  • İki kişi de level 30 üzeri olur ve conter pokemonlar ile saldırırsa (gengar a espeon alakazam ve gengar ile, alakazam a ise gengar tyrantar houndoom ile-ki karanlık daldırısı olacak- pinsir) rahatlıkla indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virussavar -- 5 Eylül 2017; 16:42:30 >
  • Turnalar yok bite vuran gyarados iş görür mü

• muratgun kullanıcısına yanıt
    Biz 2 kişi gengarı indirdik. Ben 37 levelim diğer arkadaş 25-28 arası birşeydi. Diğer arkadaşın doğru düzgün pokemonu da yoktu IV falan bihaber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Biz 2 kişi gengarı indirdik. Ben 37 levelim diğer arkadaş 25-28 arası birşeydi. Diğer arkadaşın doğru düzgün pokemonu da yoktu IV falan bihaber.

eşimle beraber oynuyoruz o 25 ben 33 lvl takılıyoruz, pokedexini açtıkmı bırakırız bir daha ki gen3 çıkana kadar
  • Niantic son duyurusunda 6 elülde EX raid sistemini denemeye başlayacağını duyurmuştu. Şu an bilinen Japonya ve Amerika'da 2 adet gymdeki raid bossu kesince EX raid pass alınabildiği görülmüş.

- Amerikadaki Ex raid pass ile 6 eylülde yerel saat ile 18:00 - 20:00 saatleri arasında belirlenen gym'de savaşa katılabilecekler (Muhtemelen Mewtwo ile savaşılacak)

- Japonyadaki Ex raid pass ile 7 eylülde yerel saat ile 12:00 - 14:00 saatleri arası savaş olacak.

Pokemongohub isimli tweeter hesabına ex raid pass veren gymlerin bilgileri atılabiliyor. Fake gps ile kontrol etmek isteyen arkadaşlar için koordinatlar şu şekilde;
    Amerika: 47.612326, -122.202562 (Water, precious water adlı gym)
    Japonya: 35.671623, 139.694773 (Yoyogi parkı adlı gym)

Koordinatları bulabilmek için baya bir uğraştım. Şu an belirtilen yerlerde bulunan gymlerde boss olmadığından dolayı Ex raid pass alınıp alınmadığını deneyemedim.

Dileyen arkadaşlar fake gps ile kontrol edebilir. Fake gps ile oynamam diyen arkadaşlara da saygı duyarım.

Bilgilerinize,
    Saygılarımla.
  • Gel de kesecek adam bul bu saatte...

Pokémon GO [ANA KONU]

• Baroone kullanıcısına yanıt
    Biz de adam vardı ama nedense bugün gymler bütün gün ölüydü. 4 gym yanyana 4 ündede abuk subuk şeyler çıktı.

Biraz önce gittik arkadaşlarla ilk seferde kaçırmıştım bu sefer yakalayabildim.

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 6 Eylül 2017; 21:46:57 >
  • Hiç efsane yakalayamadım. Ben de Antep'teki 10 gym in dokuzunu ele geçirdim bu akşam. Antep kalesine akşam giriş olmadığı için onu ele geçirmedim. Beş yıl denizlide üniversitede okudum keşke burda da grup kurabilseydim o zaman belki benimde bir efsane pokemonum olurdu.

Pokémon GO [ANA KONU]

• Arkadaşlar oyuna pokemon takası ve oyuncular arası eş zamanlı dövüş sistemi geliyormuş.https://www.google.com.tr/amp/www.webtekno.com/haber/amp/33318#ampshare=http://www.webtekno.com/pokemon-go-oyuncularin-bekledigi-ozelligi-sonunda-getiriyor-h33318.html

• Bence yılbaşından önce gelmez bu yenilikler. CEO daha pokemon go oyununun %10nunu yayınlamadık diyor tüm oyuncuları kaybettikten sonra mı yayınlayacaklar acaba???

Önce gen 3 pokemonları bir görelim hele...

• 
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.