Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane pokemon yakalama oranını %3'e yükseltmişler.
    İlk günlerdeki şikago olayı efsaneydi.Pidgey bile kaçarken efsaneler tek topla içerde pinap ile şeker kasıyordu millet
    Bakalım ne değişecek.Artık oyunu oynayamaycak şekilde çok kasıyor.Hesabımı alan olursa satıyorum
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 26 Temmuz 2017; 22:53:57 >

• Aranızda şu bugla karşılaşan var mı? Tüm pokemonların canları sıfır Gym e basıldığı anda oyun donuyo hiçbir şey yapılmıyor. Yaklaşık 1 ay oldu düzelmedi ne yapmak lazım
    Pokémon GO [ANA KONU]
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Poke Nestler gene değişmiş. Dratini çıkıyor normalden fazla belli biryerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NatsuSalamander -- 27 Temmuz 2017; 1:28:52 >
  • NatsuSalamander N kullanıcısına yanıt
    Bugün bende ona dikkat ettim uzun süreden sonra 1 saat içinde 3 dratini tuttum
  • Kadıköy veya Üsküdar civarında oynayan var mı? Efsaneler bitmeden alsak bir tane en azından
  • NatsuSalamander N kullanıcısına yanıt
    balıkesirde yine yok dratini. dragonair'im bile yok daha. çıksa da etkinlikte şeker kassam. buddy ile olacak iş değiş.
  • Mecidiyeköyde direk dragonite çıktı neşat ertaş parkında 3üncü defa çıktı orada dikkat edin oraya, hatunun tele kurdum pokemonu ona hesap aldım 2 günde 20 lvl olduk :D bu akşamda inşallah kadıköye gider orada kasarız biraz
  • Dragonite'yi neden bu kadar çok istiyorsunuz ki? yeni sistemde hiçbir halta yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 27 Temmuz 2017; 10:9:53 >
  • Etknlik bgn mü bitiyodu, bitiş saatini bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Balıkesirin neresindesin, ben yazlıktayım altınova sahil deniz fenerinde ortalama saatte 1 geliyor. Şu ana kadar her lure açtığımda da geldi dratini

• Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    merkezdeyim ben sulak alan yok ondan herhalde. çay deresi var orada bolca magikarp çıkıyor ama bana shiny'si lazım zaten o yüzden pek kovalamıyorum. ama güzel iv'li bi dratini ya da dragonair işimi görecek. yumurtadan da çıkartamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Dragonite'yi neden bu kadar çok istiyorsunuz ki? yeni sistemde hiçbir halta yaramıyor.

şuan ki sistemde hiç biri bi halta yaramıyor ki :D dragonite pokedexte açmak güzel yakalamak güzel ne bilim ratatadan venonattan iyi yani
  • Gym de fazla dayanıklı olmasa da atak puanı 263 ve efsane pokemonlar da dahil birçoğundan yüksek kullanmasını bilirsen tam bir assasin

• Habire articuna atıyor koca şehirde 6 kişi çıkmıyor.

Ama bakarsan gymler ful dolu.
  • 2 gün önce Kızkulesi'nin karşısında, teknelerin kalktığı yerde Lapras çıktı. Hiç beklemiyordum önce idrak edemedim. 1400 cp civarı geldi bana.
  • ISTANBUL ICI FAKE OYNAMAYANLARDAN KURULU GRUBUMUZ VAR BU PAZAR BESIKTASTA TOPLANMAYI DUSUNUYORUZ WHATSAPP GRUBUMUZA KATILMAK ICIN PM MESAJ ATABILIRSINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberkesgin

denizliden oynayanlar varsa özelden bana numaralarını bırakabilir mi şimdilik 3 kişiyiz whatsapp grubu için bir an önce 6-7 kişi olmamız lazım bugün forum kulede articuno vardı ama kimse olmayınca yalan oldu

Güncel
  • Bugün, Mersin de ilk Articunomuzu indirdik ve yakalayabildim. Mersinde oynayan arkadaşlar varsa , bana veya Bane ' e ulaşsın. Sağlam bir grubumuz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NatsuSalamander -- 27 Temmuz 2017; 14:3:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NatsuSalamander

Bugün, Mersin de ilk Articunomuzu indirdik ve yakalayabildim. Mersinde oynayan arkadaşlar varsa , bana veya Bane ' e ulaşsın. Sağlam bir grubumuz var.

Mersin grubumuz baya büyüdü, sağlam raid boss indirebiliyoruz.Yakınlarda oynayan varsa katılsın aramıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 27 Temmuz 2017; 14:37:24 >
  • Arkadaşlar gym lerdeki efsanelere o anda saldıran başkalarını da görebiliyor muyuz yoksa saldırmaya başlayınca mı kaç kişi olduğu görülüyor? Boşuna tek başıma girmiyim.
  • 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.