Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saldırmadan görülmüyor malesef. saldırı başladığında yukarıda saldıran sayısı yazıyor.

hali hazırda en az 12-13 kişi lazım. ve yakalanma oranını da çok düşürdüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Habire articuna atıyor koca şehirde 6 kişi çıkmıyor.

Ama bakarsan gymler ful dolu.

Burada da durum aynı gym ler sürekli dolu son iki haftadır oynayan sayısı enteresan bi şekilde arttı. O kadar da yürüyorum ama kimseyle karşılaşmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone sahipleri oyunu nasıl kurdu bi anlatabilir mi bana? Daha önce android cihazım vardı apk kurup oynamıştım ama iphone'a kuramadım bi türlü. Ülke değiştirince kredi kartı bilgileri falan istiyor bütün kartları denedim hiçbirini de kabul etmedi. Bir de androiddeki hesabımıza iosta devam edebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

saldırmadan görülmüyor malesef. saldırı başladığında yukarıda saldıran sayısı yazıyor.

hali hazırda en az 12-13 kişi lazım. ve yakalanma oranını da çok düşürdüler.

12 kişi mi
    benim legal olarak o pokeleri yakalamam imkansız.
  • Pokémon GO [ANA KONU]

https://prnt.sc/g13dad

Whatsapp grubu icin pm den link alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affetmeyeci -- 27 Temmuz 2017; 21:24:22 >
  • Elimde 1 adet charged tm var. basayım mı sizce.
    2902 cp iv'si düşük biraz ama raidlerde iş görür gibi geldi.

Pokémon GO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

Hocam google ile giriş yap gibi bir seçenek varsa olabilir

Kurabilsem deneyeceğim hocam ama ya jailbreak yapıp illegal mağazadan kurmak gerekiyor ki jailbreak falan bulaşıp yalan etmek istemiyorum telefonu. Ülke değiştirmeye çalıştığımda da o ülkeye ait kredi kartı bilgileri istiyor.
  • Event bitti , bonuslar gitti tamam anladıkta, neden pokemonlar eventten önceki çıkma oranından dahada aza indirilmiş, pokemon çıkmıyor resmen ne kadar mesafede çok çok az çıkıyor. Zorla insanlar lure , insence alsınlar diye mi yapıldı bu şimdi. Event öncesi dolu pokemon çıkan yerde şimdi 2 tane falan çıkıyor. Eskisine nazaran çıkma oranı , 2 kat daha aza çekilmiş. Oynama hevesim kaçtı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NatsuSalamander

Event bitti , bonuslar gitti tamam anladıkta, neden pokemonlar eventten önceki çıkma oranından dahada aza indirilmiş, pokemon çıkmıyor resmen ne kadar mesafede çok çok az çıkıyor. Zorla insanlar lure , insence alsınlar diye mi yapıldı bu şimdi. Event öncesi dolu pokemon çıkan yerde şimdi 2 tane falan çıkıyor. Eskisine nazaran çıkma oranı , 2 kat daha aza çekilmiş. Oynama hevesim kaçtı resmen.

eventten evente oynucan ya kalanda anca km kasılır anca
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Bende de genelde km işlesin diye açıyorum oyunu

Articuna ve lugia yı indirmek için en az kaçar kişi gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 28 Temmuz 2017; 12:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

Nasıl yani durduğu gün kadar coin vermiyor mu

Öyle ama limit 50 altın günlük.
  • quote:

Articu'yu dün 10 kişi indirdik zorlanmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Articu'yu dün 10 kişi indirdik zorlanmadan.

10 kişiyi bulması zorlanma aşaması
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    10 kişi zor 6-7 yi falan tamamlarsak girelim diyoruz. Articuna için yeter diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bi fast TM ye bakıyor şahane

1 veya 2.seviye raidden düşmüyor hocam o da pek. 😀

15 güne kadar Elazığda hangi takımdan olursa olsun oynayan varsa mesaj atsın efsane indirelim, ben ekibi toplar giderim kalanlar devam edersiniz.

• Arkadaşlar gymdeki pokestoplardan tek seferde kaç item düşürdünüz şimdiye kadar? Ben en fazla 9 düşürebildim daha da gelişiyor mu acaba gymler?

• indivisible kullanıcısına yanıt
    Eğer gym altinsa 7. Gün bonusunda cevirdiginde 28 geldiği oldu

• Her barry verdiğinizde gym in üzerindeki değer 10 artıyor ne işe yaradığını tam anlayamadım. Ama her barry ile birlikte 20 sturdust kazanıyorsunuz. Bir gym de 18-19 gün kaldığınızda gymin çerçeve rengi altın oluyor. Önce bronz sonra gümüş sonra altın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Eğer gym altinsa 7. Gün bonusunda cevirdiginde 28 geldiği oldu

7. gün bonusu artık bana taş vermiyor.Size veriyor mu ?
  • quote:

10 kişi zor 6-7 yi falan tamamlarsak girelim diyoruz. Articuna için yeter diye tahmin ediyorum

6 zor olabilir hocam biraz en azından 7-8 kişi kesebilir diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.