Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evolve lari hazirladim fava attim.177 tane varmis saydim.Suan 30.lvll 401.000/500.000 uzerindeyim.

Yaptiktan sonra 31.seviyeyi direk yarilamis oluyorum.Etkinlik bitene kadarda 32 olurum mis gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler enteresan bişey oldu. Avlanırken aniden harita değişti. Eleman farklı biyere çıktı. Yakında bir pokestop vardı baktım rusça yazıyor. Sonra döndü ama soft ban yemişim. Pokestop 28 kere çevirdim düzeldi.

Ne olabilir ki bu teleport mu olduk ne olduk arkadaş :D

• Engoverr E kullanıcısına yanıt
    2 gün önce bana da oldu. Durduk yere hesap tehlikeye giriyo alüminyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engoverr

Beyler enteresan bişey oldu. Avlanırken aniden harita değişti. Eleman farklı biyere çıktı. Yakında bir pokestop vardı baktım rusça yazıyor. Sonra döndü ama soft ban yemişim. Pokestop 28 kere çevirdim düzeldi.

Ne olabilir ki bu teleport mu olduk ne olduk arkadaş :D

Banada oluyor ara sira.Korkuyorum kalici ban yicem diye.Kendi kendine etrafta hic pokestop vs olmayan tasra biyere isinlaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

2 gün önce bana da oldu. Durduk yere hesap tehlikeye giriyo alüminyum

Bu gibi durumlar için naintic belli bir barem koymuş 30 sn diyordu sanırım olivera.O sürenin dışına çıkmayınca ban yemezsiniz.
    Hatta sniper programlarıda sanırım bu baremi baz alarak av yapıyor 2-3 dakikada 1.
    Kullanılan uydu dandik,Oyun zaten optimizasyon özürlüsü.Birde bazı telefonların Gps kaliteli olmayınca böyle sorunlar baş gösteriyor
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    aynen öyle istediğiniz bir yere ıçtuğunuzda 2 dk orda durup geri gelseniz dahi hiç bir şey olmuyor hatta genellikle yumurta kırmada km yürümüş gibi oluyor.

niantic'in açıkları işte zamanında bilerek yaptılar eskiden 1 sokak arkaya ışınlandımı gps sapıttımı 5 dk soft yiyorduk şimdi başka kıtaya git takıl sorun yok

fakat bunu avantaja çevirebiliyoruz mesela tuvalete bırakıyoruz telefonu sarja takıp ekran açık bırakıyoruz sabah 15-20 km yürümüş oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

aynen öyle istediğiniz bir yere ıçtuğunuzda 2 dk orda durup geri gelseniz dahi hiç bir şey olmuyor hatta genellikle yumurta kırmada km yürümüş gibi oluyor.

niantic'in açıkları işte zamanında bilerek yaptılar eskiden 1 sokak arkaya ışınlandımı gps sapıttımı 5 dk soft yiyorduk şimdi başka kıtaya git takıl sorun yok

fakat bunu avantaja çevirebiliyoruz mesela tuvalete bırakıyoruz telefonu sarja takıp ekran açık bırakıyoruz sabah 15-20 km yürümüş oluyor :D

Paraya kıyıp adam akıllı gps sistemi kurmazlarsa olacagı bu.Normalde Gps sapıtma payı 5 metredir
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Evdeyken genelde ekran sonuna kadar kısık şekilde oyun açık duruyo bende zaten:) 2'lik 2 tane ymurta kırıyo eğer bütün gece tutarsam.

Ama önceki mesajdaki arkadaşınki gibi başka ülkeye gidecekse olmaz o, yerini bilsin efendi olsun
    Vay arkadaş sana ne güzel 58 şeker çıkmış banaysa az önce 10'luktan Chansey çıktı ama 31 şeker

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

Evdeyken genelde ekran sonuna kadar kısık şekilde oyun açık duruyo bende zaten:) 2'lik 2 tane ymurta kırıyo eğer bütün gece tutarsam.

Ama önceki mesajdaki arkadaşınki gibi başka ülkeye gidecekse olmaz o, yerini bilsin efendi olsun

kimsenin yanlış anlamasını istemem fakat niantic dünyanın bir ucundan diğer ucuna gidip pokemon alıp gelmeye kendisi izin veriyor ve diğer oyuncular şikayet ettiği halde müdahale etmiyorsa bu oyuncunun değil niantic'in suçudur.

tabiki hoş bir şey değil fakat isteyenin yapabildiği sürece kimsenin laf etme hakkı olduğunu düşünmüyorum ha pvp gelir yanındaki adamla savaşırsın veya sen bunu hileyle almışsın ben seni adam yerine koyup savaşmam der dışlarsın orası ayrı onda sonuna kadar varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Vay arkadaş sana ne güzel 58 şeker çıkmış banaysa az önce 10'luktan Chansey çıktı ama 31 şeker

Yumurtayı etkinlikden önce düşürdüysen normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Yumurtayı etkinlikden önce düşürdüysen normal.

Yok bugün düşürdüm, bahanesi yok yani şanssızlık işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de oturma odasindada yuruyo gps internet cekiyo

• Saatte kaç xp kazanıyorsunuz yaşadığım yer pek bereketli değil 10 bin bu hafta 2 katı 20 bin kasabiliyorum

• Etkinlik bana geldi galiba arkadaş.

Bu ne nerde lapras :D
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engoverr -- 14 Nisan 2017; 21:55:48 >
    Ne paylastin foto gözükmüyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alenes02 -- 14 Nisan 2017; 22:5:40 >
    Çöp çıkmadı resmen leş çıktı....3 glikar, 3 dratini, 1 miltank 1 aerodactil, 1 pineco...

• Üç tane togepi geldi bugün 2liklerden de onu paylaşmıştım. Nerde lapras diye sitem ettim :D

Dün 30 level 350K xp idim
    Bugün 31 level 340K xp olmuşum.
    Hep eggle oynuyorum x4 kasıyorum herşeyden. Kaçan pokemon bile 100 xp veriyor :D
    Yarına 32 level olurum 160 K kaldı.

Ama pazartesi işbaşı kasamam galiba artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engoverr -- 14 Nisan 2017; 22:11:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Yumurta kıyımı :)
    Pokémon GO [ANA KONU]

Hocam çıkanları yaz lütfen,

Benim tercihim mantine 2,5 üst

Kaç saat oynadın o kadar çook kasabildin. Ben de 33 um

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alenes02 -- 14 Nisan 2017; 22:31:19 >
  • 
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.