Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

Hocam durumu sana özetleyim adamlar Yeni yıldan kalma basit bir giriş ekranı resmini bile 4 ay sonra değiştirebildiler o yukarda yazdıklarının hayata geçmesini sen düşün

Belki grafikerleri yok veya calisanlari benim gibi biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    o halde kar etme para kazanma gibi dertleri yok ilk çıktığında voleyi vurdular artık paralar biterse yaparlar bişiler
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    - İvstats programını bakmaya gerek duymamamız gerek atack defans ve staminayı görebilmeliyiz hatta ivyide. En can alıcı nokta oyunda ki ama halen bunun için ekstra program gerekiyor saçmalık.

yok hocam o öyle olmaz. onun gizli kalması lazım. oynadın mı bilmiyorum ama football manager oyunlarını düşün, oyuncuların potansiyel ve current değerleri asla oyunda gözükmez (extra porgramlar olmadan) gözükürse bir mantığı kalmaz. bu da aynı şekilde, hangi pokemona daha cok yatırım yapman gerektiğini bilmemen lazım ki şans faktörü de kalsın aksi halde bir çok savaşın sonucu belli olur hele ki pvpde. 2 tarafta aynı sekilde dodgelarsa, sonuc belli, ikisi de full cp iken ivsi yuksek olan kazanır. bunu bilerek yüksek olanı cıkartırsın. belki tam acıklayamadım durumu ama bazı iv değerlerinin gözükmesi taraftarı değilim, 3.parti programlarla gözükmesine ya da hesaplanmasına bile karşıyım. appraise yeterli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: RRPD

- İvstats programını bakmaya gerek duymamamız gerek atack defans ve staminayı görebilmeliyiz hatta ivyide. En can alıcı nokta oyunda ki ama halen bunun için ekstra program gerekiyor saçmalık.

yok hocam o öyle olmaz. onun gizli kalması lazım. oynadın mı bilmiyorum ama football manager oyunlarını düşün, oyuncuların potansiyel ve current değerleri asla oyunda gözükmez (extra porgramlar olmadan) gözükürse bir mantığı kalmaz. bu da aynı şekilde, hangi pokemona daha cok yatırım yapman gerektiğini bilmemen lazım ki şans faktörü de kalsın aksi halde bir çok savaşın sonucu belli olur hele ki pvpde. 2 tarafta aynı sekilde dodgelarsa, sonuc belli, ikisi de full cp iken ivsi yuksek olan kazanır. bunu bilerek yüksek olanı cıkartırsın. belki tam acıklayamadım durumu ama bazı iv değerlerinin gözükmesi taraftarı değilim, 3.parti programlarla gözükmesine ya da hesaplanmasına bile karşıyım. appraise yeterli bence.

En azından wonder sa gözükmesi lazım. Wonder se apraise bakma ihtiyacı duyarız. En düşük iv çıkıyor 5 kere daha ekrana basma gereği duyuyoruz.
    Fm de wonderkid olayı var gelecek vaad eden deniyor bazılarında geleceğin pelesi yazar. Ayrıca fm de zaten birçok özelliği açıktır tekniği hızı pası gibi.

• quote:

iş onun için rpg özellikleri getircen candysini stardustunu kasıp bol veren kazanacak skill atak geliştirme vs lazım. Yoksa cp iv skill değerleri çok bala dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

En azından wonder sa gözükmesi lazım. Wonder se apraise bakma ihtiyacı duyarız. En düşük iv çıkıyor 5 kere daha ekrana basma gereği duyuyoruz.
    Fm de wonderkid olayı var gelecek vaad eden deniyor bazılarında geleceğin pelesi yazar. Ayrıca fm de zaten birçok özelliği açıktır tekniği hızı pası gibi.

E tamam işte fm'deki wonderkid gibi burada da appraise'da wonder var. gereksiz yere 5 kere ekrana basma konusunda haklısın, o kısım düzenlenip daha az zaman harcayacak hale getirilebilir.

• RRPD R kullanıcısına yanıt
    İyi de o wonder i pokemon ekranında görelim diyoruz apraise basacak oldukdan sonra anlamı yok.
    Dandirik iv si kötü pokemonun apraisini ne yapayım ben. Çöpden bol birşey yok bu pokemonlarda hepsine bakıp durmak zulüm gibi birşey.

En güzeli pokemonu yakaladığımızda çıkan yıldızlar. Wonder se 3 yıldız çıkmalı iv si kötüyse tek yıldız ortaysa 2 yıldız çıkmalı. Oyunda az da olsa pokemon yakaladığımızda insanda bir merak olur 3 yıldız çıktığında hareket olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 11 Nisan 2017; 13:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hocam durumu sana özetleyim adamlar Yeni yıldan kalma basit bir giriş ekranı resmini bile 4 ay sonra değiştirebildiler o yukarda yazdıklarının hayata geçmesini sen düşün

Belki grafikerleri yok veya calisanlari benim gibi biri

Senin gibi olsa daha ne Oyun şimdiye evrilmişti

• Paskalyaya 5 gün kaldı event haberlerine nerden bakabiliriz

• Şuana kadar oyundan ölenlerin listesi

http://pokemongodeathtracker.com/

Güncelliyolar.
    Bugün az daha ben de giriyodum listeye. Adana yanıyur yanıyur, 2 gym alacam diye beynime güneş geçti.
    Oyunun baslarin hatirliyorumda dratini icin bile kosturdugumuz oluyordu bu arkadasta jolteon gorunce eli ayagi titreyip darbe marbe dinlemeden dayanmis kislanin kapisina yazik olmus😂http://www.asirihaber.news/kartalda-kislaya-giren-pokemon-go-oyuncusu-linc-ediliyordu/

Ölenler derken

• Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Toprak olanlar, nalları dikenler, cartayı çekenler, kuyruğu titretenler, eks olanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alenes02

Ölenler derken

Adam lapras görünce heyecandan kalp krizi geçirmiş ölmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alenes02

Ölenler derken

Fakeciler botculae degil.Bizzat oynarken vefat edenler.Hatta oldurulrnler bile var listede.

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Haa anladım

• 5 km den Tyrogue çıktı çok iyi oldu bende yoktu pokedex te açılmış oldu hem kontrolde ettim staminası yüksek yani Hitmotop'um da olmuş oldu hadi bugün iyi oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Paskalyaya 5 gün kaldı event haberlerine nerden bakabiliriz

http://pokemongolive.com/en/post/
  • 31 olmak icin hazirim bayadir.Event biran once gelsin ne olacaksa olsun artik.Benim tahminim x2 stardust ve veya x2 candy olacak.Ya da baska tur pokemon etkinligi.

X2 exp olacahini hic sanmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.