Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İOS da IVStats var. Aynı uygulama. Şu aralara bağlanamıyorum yalnız, güncelleme gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

İkinizin de baktığı yer aynı şeyi söylüyor ki: Dragonite için en iyi saldırı ve savunma kombosu Dragon Tail/Outrage diye. Hurricane'in tek seferde DPS'si daha yüksek olabilir ama EPS'si Outrage'in neredeyse 3 katı, daha uzun sürüyor kullanması yani. O yüzden Outrage daha hızlı olması sayesinde daha etkili bir saldırı, dolayısıyla da en iyi skill olarak görülüyor.
    Bir de o IV fly programı iOS'ta yok o yüzden ben de arkadaşın kullandığı pokemon.gameinfo'yu kullanıyorum güzel bence bayağı arayüzü ve işlevi, tavsiye ederim

Ikimizin baktigi yerde ki dps ler tamamen farkli ve dusuk.Tek seferde verdigi hasar hurricane'in daha fazla ama dedigin gibi daha hizli doluyorsa ona gore almislar demek ki.

Ben genel olarak tek seferde verdigi hasara bakiyorum o yuzden oyle dedim.Outrage benimde cok begendigim bi saldiri turu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RRPD

Mewtwo gelince oyun biter önermesi yanlıştır.

yeni nesiller gelsin, moltres articuno zapdos gelsin en sonda da mewtwo gelsin diyorsun demesine de, diğer nesillerin efsanevilerine ne oldu?

Hiç olmayanında en az 4 tane efsanevi var ve 7 nesil olduğunu dusunursek, çok yapar.

Dipnot: mewtwo oyunun cp'si en yüksek olanıdır ancak en güçlüsü olduğuna inanmıyorum ki eski konsol oyunlarının hiç birinde oyunun en güçlüsü olamadı bu yüzden GO'da da yapacaklarını sanmıyorum.

Hayir yanlis degil.Youtube da pokemon go nun mewtwo etkinligi videosunu izlersen zaten niantic'in mewtwo yu oyunun en iyi pokemonu olarak gordugunu ve buna gore hareket edecegini anlarsin.Once ki oyunlara bakarak bu onermeyi yapmak dogru degil

Dunya genelinde etkinlik yapip mewtwo ya karsi yuzlerce belki de binlerce pokemon go oyuncusu ayni anda savasacagiz gibi duruyor.tabi niantic bu sagi solubelli olmaz.

Her nesilin efsanesi elbette var ama mew mewtwo en bas efsanedir bu su goturmez bi gercek.Daha 1.senesine girmemis oyunda mewtwo gibi pokemonu , oyuna kisa sure icinde getirmeye calismak oyunun uzun omurlu olmayacagini gosterir.

• mewtwo gelecekte ivsü yüksek olacakta istediğin vuruş ve skill gelecekteeee zaten gelmesi yetmiyecek kısacası
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

mewtwo gelecekte ivsü yüksek olacakta istediğin vuruş ve skill gelecekteeee zaten gelmesi yetmiyecek kısacası

• darkb7ue kullanıcısına yanıt
    Evet varmış 1-2 hafta önce eklenmiş mağazaya. Ama ben ufak da olsa riski var diye okuduydum o yüzden yine de kullanmam sanırım elle bakmaya devam

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    mewtwo gelecekte bana mı gelecek arkadaş aylardır oynuyorum dragonite daha yeni oldu bende :D şimdi bende trayniar olana kadar millette mewtwo olur :D
  • Etkinlik gelecekse gelsin tak etti artık canıma çantada pokemon koyacak bulmakta zorlanıyorum, çantayı büyütcem coins harcamıyorum etkinlik için ne olur ne olmaz evole yapıcam x2 gelirse diye bekliyorum artık daha fazla sabredemiycem niyeti bozup çarçur edicem hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

gidip emek edip savaşıp alıyorsan neden söveyim aga ben hilecilere kızıyorum sövüyorum.efendi gibi oynayıp kimsenin hakkını yemeyene lafımız yok

sarı takım olarak iyi organize olduk. aylarca hileci mavi ve kırmızı takımlar ile uğraştık. bir ara heryer kırmızı idi. sonra hesp ban yedi. daha sonra da maviler. benim kuzen ile birlikte hergün sahil boyuna ziyaret ediyoruz. çünkü ev-iş arası yolumuzun üzeri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

mewtwo gelecekte bana mı gelecek arkadaş aylardır oynuyorum dragonite daha yeni oldu bende :D şimdi bende trayniar olana kadar millette mewtwo olur :D

10 km yumurtadan cok cikiyo tynitar

• Şimdi mewtwo Vapodan da güçlü mü olacak?

Bana hiç gelmedi dratini cikiyo genelde

5 tane 10km lik yumurtam oldu kırıcı olmadığı için biriktirmeye devam :) etkinlik bi gelsin bakalım ne olacak ona göre kırıcı alıcam coinslerle
  • Adana'dakiler bilginize:

Dilber Cafe'yi biliyosunuzdur, ordan ne zaman geçsem Dratini çıkıyor. Bugün az ötesinde DSİ tesislerinin orda nearby'da Dragonite gördüm ama gidip alamadım.
  • Ya arkadas bu gligardan gina geldi ya. 4.gligarim oldu yeter artik.

• Arkadaşlar suan cok enteresan bisey dikkatimi cekti. 4tane bulbasaur um var. Ikisinde evolve butonunda ivysaur renkli gozukuyor ikisi golge seklinde gozukuyor. Neden boyleki?

• quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

Arkadaşlar suan cok enteresan bisey dikkatimi cekti. 4tane bulbasaur um var. Ikisinde evolve butonunda ivysaur renkli gozukuyor ikisi golge seklinde gozukuyor. Neden boyleki?

Kız erkek mevzusu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

Arkadaşlar suan cok enteresan bisey dikkatimi cekti. 4tane bulbasaur um var. Ikisinde evolve butonunda ivysaur renkli gozukuyor ikisi golge seklinde gozukuyor. Neden boyleki?

Cinsiyetlerinden dolayıdır. Sendeki iyvsaur eğer erkekse, bulbasaur'un da erkekse renkli gözükür. Sendeki olmayan cinsiyetten iyvsaur varsa gölge gözükür.
  • Dev bir güncelleme gelmesi gerek oyuna.
    - İvstats programını bakmaya gerek duymamamız gerek atack defans ve staminayı görebilmeliyiz hatta ivyide. En can alıcı nokta oyunda ki ama halen bunun için ekstra program gerekiyor saçmalık.

- Rozetler sadece görev catchte işe yarıyor daha işe yarar ve bizi görevi tamamlamaya iten uygulamalar ödüller etkileşimler getirilmeli

- 2 tür gym olmalı oyunda biri mevcut günlük 10 altın veren ufak gymler halihazırda bulunanlar birde her bölgeye(bölgelerin kullanıcı sayısına göre yada nufüsa oranla) büyük gymler konulmalı
    bunlara da belli şartlarda girilmeli. Örn. elektrik rozetin altın olacak ve 3 gymde pokemonun olacak gibi vs vs. Orada ki büyük gymde de levelli oyunun kendi karakterlerini koyarsın onları yendikçe derece ve galibiyete rozet - candy - altın - startdust gibi sizin uğraşınıza değen ödüller bile verilmesi lazım, oyuna ekstra bir uğraş ve amaç gelir.

- Skiller şansa bala ivsi ve cpsi iyi olan pokemonun patates gibi skilleri geliyor yada skili iyi olanın ivsi cpsi patates oluyor. Bu işi şanstan alıp rpg özellikleri şart belli candy ve stardustla pokemona yeni skil açabilmemiz ve atack defans hp özelliklerinin artırılabilmesi gerek aynı powerup gibi. Powerup olayının da yüzeysel işlevi ortadan kalkar pokemonların üstünde daha fazla oynama hakkımız olur.

- Pokestoplardan stardust hatta candy getirme olayları da olmalı. Bunun yüzdesini özel itemler gibi düşük tutarsın ama yüksek getiri yaparsın heyecan katar.

- Pvp.

- Efsanevi pokemonları yenme eventleri 5-10 km çapında yaparsın o da şahane olur.

- Takımlar arası 6v-6v maçların olabileceği özel gymler koyarsın bomboş haritalar dolmuş olur.

- Her pokemonun yakalama sekansını animasyonunu ufak çaplı bir oyuna çevirirsin basit top atıp tutma olayından daha eğlenceli ve mücadeleci bir pokemon yakalama avları ile oyunu şenlendirirsin. O yakalama esnasında yeni berryler araçlar çıkartırsın.

şu özellikleri tii bu zamana kadar getiremediler ya yazıklar olsun ne kodluyor nasıl bir yönetim biçimleri var anlamış değilim.
    buyrun aylar önce yaptığım ps çalışması şu hale gelse bile efsane olacak

• muratgun kullanıcısına yanıt
    Hocam durumu sana özetleyim adamlar Yeni yıldan kalma basit bir giriş ekranı resmini bile 4 ay sonra değiştirebildiler o yukarda yazdıklarının hayata geçmesini sen düşün
  • 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.